MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=205)
-   -   Bendri klausimai apie C klasę (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6539)

iMechanic 2011-08-03 18:55

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 159557)
Kurioj vietoj pas c klase isbega kondiskes kondensatas? O tai karsta diena pasivazinejus su ijungta kondiske, po masina randu bala nemaza. Itariu, kad ten kondensatas. Varva jis ties viduriu masinos, mazdaug ties priekiniu stiklu.

o tai tau blogai kad jis isbega? nesuprantu kam tau reikia to drenazo vietos? :)

xrs 2011-08-03 21:33

Citata:

Pradžioje rašė ramsung (Post 159558)
o tai tau blogai kad jis isbega? nesuprantu kam tau reikia to drenazo vietos? :)

Noriu isitikint, kad ten tikrai kondensatas, o ne kasnors rimciau. Nes bala nemaza kasdien buna.

Tomskis 2011-08-03 21:34

ten ir turi begti, nuo greiciu dezes bega, ten yra vamzdelis isvestas, o patikrint ar kondensatas ar ne, labai paprasta - nejunk kondiskes

ldalius 2011-08-03 21:37

atsigulk ant asfalto patraukęs mašiną ir palaižyk balą ant asfalto - jei vanduo, reiškia kondensatas :xx:

iMechanic 2011-08-03 21:43

Citata:

Pradžioje rašė xrs (Post 159587)
Noriu isitikint, kad ten tikrai kondensatas, o ne kasnors rimciau. Nes bala nemaza kasdien buna.

beveik 200% duodu kad vanduo ten, na bet ieskok slieku jei neramu :)

iMechanic 2011-08-06 09:32

reikalinga greiciu dezes apsauga plastmasine, kokia geriau pirkti? orig. ar is parduotuves daliu? pastarosios labai lankscios praktiskai rankomis sulauzyti neimanoma.
ir beje kokia kaina mazdaug originalios?

Tomskis 2011-08-06 15:02

apsaugos skiriasi benzo ir dyzelio, originalios apsaugos turi viduj porolono sluoksni, kas leidzia sumazint triuskma variklio ir dezes, (kai apsauga po visa masina eina), tos naujos, iskeptos is lempos, porolono neturi, tiesiog plastmase arba skarda ir viskas, garso neslopina, o dar buna kad ir tvirtinimai neatitinka. as ieskociau originalo naudoto (aisku dazniausia sveika sunku surast), nes jis man rodos ir pigiaus gausis nei nauja taivani pirkt

sausainius 2011-08-07 15:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 159957)
apsaugos skiriasi benzo ir dyzelio, originalios apsaugos turi viduj porolono sluoksni, kas leidzia sumazint triuskma variklio ir dezes, (kai apsauga po visa masina eina), tos naujos, iskeptos is lempos, porolono neturi, tiesiog plastmase arba skarda ir viskas, garso neslopina, o dar buna kad ir tvirtinimai neatitinka. as ieskociau originalo naudoto (aisku dazniausia sveika sunku surast), nes jis man rodos ir pigiaus gausis nei nauja taivani pirkt

Man tai isvis jos nelaikydavo, po ziemos visos atplysdavo. Ir originalas, ir lenkiskas buvo. per tas pusnis nueidavo velniop man ten tai viena puse tai kita.

Tomskis 2011-08-07 15:57

as irgi sulauziau, po varikliu tai buvo jau leisgyve tai suplyso, o po greiciu deze sulauziau nes po varikliu apsaugos nebebuvo, ir kai su pilvu sliauziau per pusnis, i greiciu dezes apsauga sniego prisirinko, ji nukaro ir per gulinti menta numusiau as ja :)

ldalius 2011-08-07 21:32

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 160080)
Man tai isvis jos nelaikydavo, po ziemos visos atplysdavo. Ir originalas, ir lenkiskas buvo. per tas pusnis nueidavo velniop man ten tai viena puse tai kita.

dar daugiau susižeminkit mašinas, tai ir variklių karteriai nebelaikys


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.