MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Namo statyba (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9793)

Tomskis 2012-05-13 15:08

mazai kas apkalineja lentutem namus, ar tai plytinis ar karkasinis, apsildo polestirolu, deda tinka ir tekstura, matyt nebuvai rastiniam name, kad jis grazus as sutinku, man yra grazu, bet gyvent nenoreciau ir del kvapo ir del to kad 5 metus negali vidaus apdailos daryt, aisku kaip sodybai gali ir nedaryt jos, tegu buna ir viduj rastai

sabarkst 2012-05-13 15:12

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 211744)
mazai kas apkalineja lentutem namus, ar tai plytinis ar karkasinis, apsildo polestirolu, deda tinka ir tekstura, matyt nebuvai rastiniam name, kad jis grazus as sutinku, man yra grazu, bet gyvent nenoreciau ir del kvapo ir del to kad 5 metus negali vidaus apdailos daryt, aisku kaip sodybai gali ir nedaryt jos, tegu buna ir viduj rastai

matyt pats nebuvai rastiniame name

Tomskis 2012-05-13 15:16

tai vat kad buvau, nemazai laiko statybose esu praleides

sausainius 2012-05-13 17:48

O kam rastini nama dar apdirbinet? ir apsiltinet? ir vidaus apdaila daryt? bent jau man atrodo, kad jis jau savaime siltas ir grazus buna be jokiu tolimesniu darymu.

sabarkst 2012-05-13 17:56

Citata:

Pradžioje rašė sausainius (Post 211772)
O kam rastini nama dar apdirbinet? ir apsiltinet? ir vidaus apdaila daryt? bent jau man atrodo, kad jis jau savaime siltas ir grazus buna be jokiu tolimesniu darymu.

butent taip ir yra

lisas 2012-05-13 20:39

Papasakosiu is savo patirties kaip apsildomas namas is isores.kadaise dirbau firmoj kuri gamino ir seip prekiavo statybinem medziagom.
Tai apie apsildyma namo is isores-klijuoji polistirola su tam specialiais klijais ar su paprastu armavimo misiniu,tada tvirtini polistirola su smeigem po to klijuoji armavimo tinkleli ant virsaus ir gali daryti arba dar ant virsaus deti tinka ar kas patinka.
Viso sito reikalo minusas yra tas,visas tas tinkavimas yra grazu,bet labai netvirta-gali su kumsciu trenkes i siena padaryti nemenkus ilenkimus,duobes ar skyles.esu N kartu vaziaves pas klientu tvarkyti tu skyliu ar tai nuo neatsargaus kazko atremimo i siena ar tai nuo vandalizmo.po to tenka visa siena perdazyti,nes ant senesniu dazu uzdazius ta sutvarkyta lopineli labai krenta i akis

Tomskis 2012-05-13 20:43

visiskai teisingai pasakei, bet visi dabar is poliestirolo daromi, tai niekur nedingsi :) aisku gali plytelem apklijuot, lentutem apkalt ir t.t. netgi daugiabucius dabar taip pat daro, patukseni - polestirolas skamba. bet lygiai tas pat galioja ir namo viduje, kai sienos, pertvaros is gipso kartono. su taburete ikalsi, liks skyle, tiesiog zmones atsargiau elgiasi :)

FAT 2012-05-14 08:24

Nezinau tokiu kas sau darosi is polestirolio, zinau tik tiek, kad is polestirolo daro nama pardavimui arba laimint koki viesa konkursa renovacijai, nes su polestirolu labai sunku apskaiciuoti pamato ir sienos rasos taska, o sitas tai labai svarbus, nes po keliu meteliu pakampiai pradeda joduoti. Pas mane tik namo pamatai polestirolu apsiuti, visa kita akmens vata.
Dabar kas liecia karkasini nama, tai grubiai 1kv/m ~1000lt. Jei turi galimybe is lenku veztis statybines medziagas per firma tai ta suma mazini iki ~750lt uz 1kv/m.

Dalius/68 2012-05-14 20:19

na jei šiltini iš lauko polisterolu ir dedi 15cm,ir dedi priklausančias pleveles (išleidžiancias dregme ir ora )plius darai priverstine ventiliacija(jei leidžia finansai su rekuperacija),tuomet jokiu šansu kad kampai juos,pelys ,ar dar kas darysis.Pliusai viso to kaina ,greitas darbas ,lengvesnis apdirbimas(apdaila),lengvesnis pats pastatas,beje kainos skirtunmas vos ne 50procentu.Jei baiminates ilenkimu ar dar kokiu mechaniniu pažeidimu ,reikia deti bent du metrus kietesnio polisterolio.

Hunter 2012-05-14 20:44

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 212020)
na jei šiltini iš lauko polisterolu ir dedi 15cm,ir dedi priklausančias pleveles (išleidžiancias dregme ir ora )plius darai priverstine ventiliacija(jei leidžia finansai su rekuperacija),tuomet jokiu šansu kad kampai juos,pelys ,ar dar kas darysis.Pliusai viso to kaina ,greitas darbas ,lengvesnis apdirbimas(apdaila),lengvesnis pats pastatas,beje kainos skirtunmas vos ne 50procentu.Jei baiminates ilenkimu ar dar kokiu mechaniniu pažeidimu ,reikia deti bent du metrus kietesnio polisterolio.

storokos sienos gaunasi. gal centimetrus?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.