MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Padangų užsandarinimo putos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13122)

Ffeibiss 2013-09-18 12:36

Padangų užsandarinimo putos
 
Vakar nakti radau medvarzti padangoje, padirbejau koja, davaziavau iki namu. Padangos keitimas zapaske labai jau nemalonus dalykas, ypac kai lauke salta ir mano zapaske yra trigubai mazesne uz normalius ratus.

Pagalvojau nusipirkti tas visu giriamas putas, jei ateityje kazkur atokiau ivyktu nelaime ir nuleistu padanga. Bet, turiu klausima: ar tos putos nesugadina padangos, ar nereikia poto poros valandu tom putom iskrapstyti, galbut kokiu kitu niuansu yra? gal zinote geru gamintoju sitam reikalui?

Taip pat yra senukuose ir visur kompresoriu po 20-40lt, jungiamu i "pirikurke". Kokia nuomone apie juos? Visai fainas dalykas - sedi siltoj masinoj, tuo tarpu padanga pati puciasi:) TIkiu, kad uz tokia kaina jos laikys 1-2 kartus, bet padanga puciu 1-2 kartus per metus:) gal yra dar kokiu niuansu?

Alkapone 2013-09-18 12:55

Citata:

Pradžioje rašė Ffeibiss (Post 287626)
Vakar nakti radau medvarzti padangoje, padirbejau koja, davaziavau iki namu. Padangos keitimas zapaske labai jau nemalonus dalykas, ypac kai lauke salta ir mano zapaske yra trigubai mazesne uz normalius ratus.

Pagalvojau nusipirkti tas visu giriamas putas, jei ateityje kazkur atokiau ivyktu nelaime ir nuleistu padanga. Bet, turiu klausima: ar tos putos nesugadina padangos, ar nereikia poto poros valandu tom putom iskrapstyti, galbut kokiu kitu niuansu yra? gal zinote geru gamintoju sitam reikalui?

Taip pat yra senukuose ir visur kompresoriu po 20-40lt, jungiamu i "pirikurke". Kokia nuomone apie juos? Visai fainas dalykas - sedi siltoj masinoj, tuo tarpu padanga pati puciasi:) TIkiu, kad uz tokia kaina jos laikys 1-2 kartus, bet padanga puciu 1-2 kartus per metus:) gal yra dar kokiu niuansu?

Del to kompresoriaus kur pucia padangas, tai arba man pasiseke nusipirkt arba jie tikrai gerai laiko. Sumokėjau 45 litus, ir sau puciu, dasipuciu ir pažystamiems. Jau virs 50 putimu tikrai atlaikė.

Melionas 2013-09-18 13:03

Pas drauga cayenne buvo originalus kompresoriukas, tai pas tave tikriausia irgi turetu buti, bet gal pries tai savininkui jo prireike ir nepaliko...
Berods toks buvo http://www.ebay.com/itm/PORSCHE-911-...item20d7d5f26e

ShotGun 2013-09-18 13:08

Pas mane originalus kompresorius, tai tikrai labai neblogas reikalas. Aisku, kol pucia, tai ten kazin ar yra prasme i ta masina sestis, visiskai tuscia padanga pripucia per kokias 2 min, pusdamas pastoviai rodo slegi. Viena padanga tuscia priputus jau toks karstokas buna, nors rankose islaikyt galima, tai del patikimumo, tai gal nesirysciau visu 4 padangu juo pust is karto, kad neuzsilenktu, bet viena ar dvi turetu lengvai sudorot.

Ant kompresoriaus zarneles yra ir jungtis prijungti balioneli putu, bet nebanziau naudot, esu girdejes, kad padanga jau sugadinama, bet ar teisingi gandai - nezinau.

P.s. pas mane identiskai atrodo, kaip Meliono idetam linke.

Hunter 2013-09-18 13:49

Padanga su putom nesugadinama, bet ventilis tai tikrai uzsiklijuos.
Medvarsciu skylems patarciau nusipirkt "sniuru" komplekta su irankiais, maciau visai nebrangiu ~20lt. O kompresoriu tai pasiieskok koki MB srote originalu, nes kinietiski nieko nelaiko

Gintaras 2013-09-18 13:51

tos putos kur prekiauja degalinėse ir šiaip parduotuvėse ,tai visos skirtyngos ... reikėtų rinktis .kad purtant belionėlį jos jaustusi kuo tirštesnės,nes jei labai skystos tai ne visados tas skyles užsandarina - puršk kiek nori ... reikėtų pabandyt paieškot šrotuose tų putų kurios eina originaliai mašinose gal tos bus rimtesnis vaistas

juozavas 2013-09-18 13:57

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 287636)
Padanga su putom nesugadinama, bet ventilis tai tikrai uzsiklijuos.
Medvarsciu skylems patarciau nusipirkt "sniuru" komplekta su irankiais, maciau visai nebrangiu ~20lt. O kompresoriu tai pasiieskok koki MB srote originalu, nes kinietiski nieko nelaiko

O "šniūrai" go dedami iš vidinės pusės? Tai kaip ir nėr prasmės iš jų kely sustojus? Ar yra kažkokie kitokie? Nes kiek aš susidūręs, kišamas su spec.pravedėju-yla tas šniūras, ir iš vidinės pusės klijuojamas "grybas", lopas.

Melionas 2013-09-18 14:18

Sniurai kisami is isorines puses

Tomskis 2013-09-18 14:36

nusiperki seniuose sniuru komplekta uz 13lt, visi irankiai + 3 sniurai, prisipusi rata, issuksi medvarzti ir ikisi sniura. nereiks nei rato nuimti nei vaziuot i serviza paskui

Yzzo 2013-09-18 14:57

Del tu kompresoriuku, tai turim pirkta pries gerus 5-6 metus is senuku, veikia iki siol be priekaistu. Labai pravercia jei reikia dasipusti padangas, tiesa, masinoj kaip sakai "siltai" nepasedesi, nes slegio matuokle yra ant pacio kompresoriaus.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.