MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Automobilio parkavimas prie daugiabučių (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13770)

ViliusD 2013-12-31 16:16

Automobilio parkavimas prie daugiabučių
 
Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 306307)

Studiju metu nuomojau buta, tai likau nustebes kokia kultura tarp vairuotoju butu kiemose :D kovoja del kiekvieno cm arciau laiptines :ohne: o kai uz 20 metru pilna vietos pasistatyt automobiliui :ne: suvaiksto 200 metru maziausiai, kad apkastu kaimyno masina sniegu, tipo i jo vieta pastate, ir viskas tik del kokiu 3 metru :D :1:

sunkus 2013-12-31 16:39

kova buna ne del tu centimetru, o del principo.
as irgi turiu savo vieta, ja ziema kasu ir prisiziuriu, o atvaziuoja gudruciu ir i svaria vieta statosi, o paskui puse dienos vaiksto ir iesko manes, kad masina patraukciau, nes uzstatau skersa :D
gudruciam bandysiantiem pasakyt koks as neteisus ir kad eikstele prie namo bendra, iskart pasakau, kad dazniausia taip daro is kitu namu, nes mano namo jau visi zino, kad as durnas :D o jei dar bandysit sakyt, kad iskvies policija del uzstatyto auto ir as busiu neteisus, tai irgi galit but ramus, nes zeme prie namo yra namo butu savininku nuosavybe ;) o kad jie to nezinojo, tai ju neatleidzia nuo atsakomybes ;)

Lengvas 2013-12-31 17:33

Man buvo situacija kai atvaziavau pas draugu i kiema, pasistaciau masina, puse kiemo laisvu vietu, o pasirodo ten ziurkes vieta ir uzstate mane veliau skersai. Namo nakti vaziuot tai reikia, buvo ziema, slidu, tai stumdem po visa kiema ta masina, prikolinom, kol uzstatem kitas tris masinas, o tada nuejom svesti toliau :D

Hunter 2013-12-31 17:50

Yra ir dar keli fenomenai
1. Ziema i apytuste aikstele ivarineti masina priekiu, kad ryte kai visi langai apsale vaziuot atbulam tarp masinu
2. Uztacius kazka sudetinga palikti lapeli su telefonu

Tomskis 2013-12-31 17:56

o kai masina uztatyti, iskvieti policija ir ja isveza i aikstele jei neranda savininko. minusas tik tas kad ilgai laukt policijos reikia

Krizoks 2013-12-31 18:08

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 306351)
Yra ir dar keli fenomenai
1. Ziema i apytuste aikstele ivarineti masina priekiu, kad ryte kai visi langai apsale vaziuot atbulam tarp masinu
2. Uztacius kazka sudetinga palikti lapeli su telefonu

Zinai siaip normalus zmones palaukia/ nusivalo langus

ViliusD 2013-12-31 18:09

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 306353)
o kai masina uztatyti, iskvieti policija ir ja isveza i aikstele jei neranda savininko. minusas tik tas kad ilgai laukt policijos reikia

Teises destytojas pasakojo tokia situacija, uzstate jam, isskviete policija, atvaziavo graziai su tralu, pasikele ir isvaziavo. :taip: argumentavo, kad buvo savarzyta jo judejimo laisve :mastau: ar bent kazkaip panasiai :D

woodoooo 2013-12-31 18:18

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 306324)
kova buna ne del tu centimetru, o del principo.
as irgi turiu savo vieta, ja ziema kasu ir prisiziuriu, o atvaziuoja gudruciu ir i svaria vieta statosi, o paskui puse dienos vaiksto ir iesko manes, kad masina patraukciau, nes uzstatau skersa :D
gudruciam bandysiantiem pasakyt koks as neteisus ir kad eikstele prie namo bendra, iskart pasakau, kad dazniausia taip daro is kitu namu, nes mano namo jau visi zino, kad as durnas :D o jei dar bandysit sakyt, kad iskvies policija del uzstatyto auto ir as busiu neteisus, tai irgi galit but ramus, nes zeme prie namo yra namo butu savininku nuosavybe ;) o kad jie to nezinojo, tai ju neatleidzia nuo atsakomybes ;)

na jei pas tave paprastas daugiabutis tai zeme aplink nama nera namo gyventoju nuosavybe. as pvz niekada nekasu sniego pats kieme tam yra tarnybos ir bent musu kiema isvalo pastoviai, o kas liecia uzstatyma tai jau du kart tokiem gudruciam esu tiesiog issukesventilius ir padejes ant kapoto, jokio mat nuostolio o veikt bus ka. o pats isvaziavau su darbine masina.

Krizoks 2013-12-31 18:28

woodoooo ramus be streso :D as tai centre gyvenu ir masinas statom prie gatves tai pravalo ten kelia, o viska ant masinu uzvercia velniskai sunku isvaziuoti, as nusikasu ir labai atsibosta kai atvaziuoji namo ir pasistates kazkoks gudrutis mano nukastoje vietoje

vampyras 2013-12-31 18:33

https://www.google.de/search?q=parkp...Nc6UhQfawYGQBA

ir jokiu bedu su gudrociais :)

lisas 2013-12-31 18:36

Bet nelegalu

vampyras 2013-12-31 18:40

privatus plotas yra tik tada privatus, kai savininkas gali nuspresti, kada ir kas gali ivaziuoti ar isvaziuoti.
tegu teisininkai pakomentuoja kaip yra istikro tevyneje. :)

sunkus 2013-12-31 18:40

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 306360)
na jei pas tave paprastas daugiabutis tai zeme aplink nama nera namo gyventoju nuosavybe. as pvz niekada nekasu sniego pats kieme tam yra tarnybos ir bent musu kiema isvalo pastoviai, o kas liecia uzstatyma tai jau du kart tokiem gudruciam esu tiesiog issukesventilius ir padejes ant kapoto, jokio mat nuostolio o veikt bus ka. o pats isvaziavau su darbine masina.

o buna stebuklingu daugiabuciu :D
nauja statyba ir zeme aplink nama yra nuosavybe, o ne kaip senu namu ;) situo jau ir mentus buvau apgesines, kai gincyjosi su manim ;)
esme, kad as uzsibrezes linijas ir uzsirases buto nr savo vietai ;)

o ventiliai, tai zinai ne tik pas mane yra ;)

lisas 2013-12-31 18:44

Tai nelabai suprantu-kai pirkai buta,tavo butuj buvo priskirta tam tikra parkavimosi vieta ir tam yrodyti tu turi nuosavybes dokumentus? Jai ne-tai tau niekas nepriklauso or tai yra tik tavo nuomone,kad si parkavimosi vieta priklauso tau.

woodoooo 2013-12-31 18:45

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 306369)
o buna stebuklingu daugiabuciu :D
nauja statyba ir zeme aplink nama yra nuosavybe, o ne kaip senu namu ;) situo jau ir mentus buvau apgesines, kai gincyjosi su manim ;)
esme, kad as uzsibrezes linijas ir uzsirases buto nr savo vietai ;)

o ventiliai, tai zinai ne tik pas mane yra ;)

na tas tai aisku kad ne tik pas tave, bet zmogus suprato kad klydo, nu neesme ten tiesiog biski kito situacija buvo. bet is lempos negali paimt nusibraizyt liniju ir uzsimt vieta visu tai visu, nebent kiekvienas butas pagal plana turi vieta. pas mus pvz ir nauja statyba dabar bus daroma dar viena aikstele kur vietos jau bus parduodamos. parkingai po namu kainavo 10k lt vieta, garazas po namu 45k lt

Tomskis 2013-12-31 18:46

dabar netgi istatymas berods priimtas kad butas neparduodamas be parkavimo vietos, pasimoke is skruzdelyno vilniuje.

woodoooo 2013-12-31 18:47

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 306373)
dabar netgi istatymas berods priimtas kad butas neparduodamas be parkavimo vietos, pasimoke is skruzdelyno vilniuje.

nesamone nesenai pirkau buta!

Apple 2013-12-31 18:49

atsiversk pirkimo pardavimo sutartį ir paziurek ar nera sklypo dalies? jau n metu pardavinejama tik su zeme, nebent is antru ranku pirkai ir jie pamirso parduot ir nortarai praleido.

sunkus 2013-12-31 18:50

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 306372)
na tas tai aisku kad ne tik pas tave, bet zmogus suprato kad klydo, nu neesme ten tiesiog biski kito situacija buvo. bet is lempos negali paimt nusibraizyt liniju ir uzsimt vieta visu tai visu, nebent kiekvienas butas pagal plana turi vieta. pas mus pvz ir nauja statyba dabar bus daroma dar viena aikstele kur vietos jau bus parduodamos. parkingai po namu kainavo 10k lt vieta, garazas po namu 45k lt

oficialiai, kaip ir negaliu, bet kadangi as 2rnas, tai man dzin :D
o pridedant mano sudejima ir intelekto nesubjaurota veideli, tai zmones antra karta nebesiryzta su manimi gincytis :D

ViliusD 2013-12-31 18:50

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 306373)
dabar netgi istatymas berods priimtas kad butas neparduodamas be parkavimo vietos, pasimoke is skruzdelyno vilniuje.

Naujuose butuose visai kita situacija, kiemo isplanavimas pagalvotas kitaip o ne sovietinis kai per visa nama budavo tik 10 masinu :)

woodoooo 2013-12-31 19:15

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 306376)
oficialiai, kaip ir negaliu, bet kadangi as 2rnas, tai man dzin :D
o pridedant mano sudejima ir intelekto nesubjaurota veideli, tai zmones antra karta nebesiryzta su manimi gincytis :D

:D
Citata:

Pradžioje rašė ViliusD (Post 306377)
Naujuose butuose visai kita situacija, kiemo isplanavimas pagalvotas kitaip o ne sovietinis kai per visa nama budavo tik 10 masinu :)

nu taip labai pagalvota, atvaziuoju i savo buvusi sovietini buta ir visada yra kur pastatyt, naujamrajone kiekviena vakara jei gryztu po 18val min 20min vazineju po kiemus kad kazkur igrust masina, pas draugeli uzsuku i perkunkiemi tai net diena niera kur pastatyt. naujuose namuose kaip tik pagalvota tik kaip nauda izspaust kiemai mazi kad pirktu parkingus bet net ir ju visiem neuztenka pas mus 3 auto net jei uzmerkciau akis kad reiktu atiduot 30k uz parkingus arba 135k uz garazus bet ju nera pirkt!!!!!

ViliusD 2013-12-31 19:46

Apie Vilniu nezinau,Klaipedoje tai naujuose statybuose normaliai :) pats nuomojau centre senos statybos, tai kiemas labai siauras ir ilgas, vietos visiskai nera :) taksistai vakare prasydavo, kad nevaziuot i kiema nes sunku issvaziuot :D

Hunter 2013-12-31 20:43

Siaip tai dar ir kita situacija yra su tais parkingais.
Vargu ar prie sovietiniu namu yra didesnes aiksteles, tiesiog gyventojai senuose namuose pagrinde pensininkai ir neturi masinu, o naujuose namuose visi perka naujus butus nes uzdirbo pinigus, o tokie zmones dazniausiai visi turi 1-2 masinas seimoj

Krizoks 2013-12-31 20:50

sunkus self critical :D

Kolibris 2013-12-31 21:02

S. Neries g. kur naujos statybos namai, tai ten ziaurus jovalas :) su lengvaja vos pralendi kiemuose :D

iMechanic 2014-01-01 17:01

Citata:

Pradžioje rašė Kolibris (Post 306382)
S. Neries g. kur naujos statybos namai, tai ten ziaurus jovalas :) su lengvaja vos pralendi kiemuose :D

jo jo gyvenau metus laiko sioj gatvej ir jei randi vieta gryzes po darbo, tai ta vakara su masina jau stengiausi niekur nevaziuot, bet kad dazniausiai nerasdavau, tai ir blaskydavaus po visa gatve kol randi ka lengvai uztatyt. Bauda mokejau 2 kartus uz parkinga per tuos metus.

Tomskis 2014-01-01 17:32

draugelis tai daugiaauksciam parkinge state, su ranka slagbauma pakelia, pasistato ir tvarka. Tiek kad vienam reik slagbauma laikyt, kitam vaziuot. Paskui tik uz valytuvo rado lapeli "prasom statysi i savo vieta" :) Po viso skruzdelyno skandalo, pradejo eit kalbos kad perkant buta, priverstinai butu parduodamas ir parkingas. nes skruzdelyne buvo atskirai, ir niekas nenorejo moket po 20k uz parkinga.

vanix 2014-01-01 17:42

jo, sunku su tais statymais prie namu, ypac dar senos statybos... Maza to, kad vietos visada nera, dar ir subraizo, prisitrina ar dar kazhkaip sugadina masina. Visa gyvenime staciau saugomoj aistelej, po to nuomodavau garaza salia namu, dabar persikrausciau ir turiu vietas dviem automobiliams parkinge po namu ir ramiakas :) telpa ir trecia masina, nes labai placios vietos :)) pvz kai sveciai atvaziuoja ileidziu.

pucenas 2014-01-01 17:48

Niekaip nesuprantu, visi dejuoja kad nubraizo i tt. Nuomaves ne viena ir ne 2 butus statydavau kur papuola niekada nieko nera atsitike. Db irgi statau kur tik randu nors turiu savo vieta bet zmona okupavusi su savo masina mano vieta), bet kad kada (nors kas nors butu nubreze ar pan. Nera buve...

vanix 2014-01-01 17:50

pasiseke tau tesiog :) drauge pastoviai rasdavo po naujus ibrezimus ant dureliu, kad ir kur pastatydavo.. Broliui viena karta ivaziavo i sparna konkreciai ir pabego..

Tomskis 2014-01-01 17:50

nu as tik dvejose vietose gyvenes, abejose jokiu problemu su parkavimu, nors ir senos statybos. aisku jei dabartinej vietoj nebutu salia namu Ikiuko aiksteles, gal butu sunkiau, bet seip visada vietos rasi ar arciau ar toliau. O subraize tik viena kart buvo kai ant pesciuju tako pastaciau

Bet tikrai yra tokiu kiemu kur su parkingu labai sunku, pas draugeli justiniskese vieni kitu masinas uzstato, kad paskutine masina isvaziuotu, apie 20 masinu reiktu isvaryt is kiemo. Bet ten zmones jau senai taip stato ir zino kuris kelinta valanda isvaziuoja :)

ViliusD 2014-01-01 17:53

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 306451)
Niekaip nesuprantu, visi dejuoja kad nubraizo i tt. Nuomaves ne viena ir ne 2 butus statydavau kur papuola niekada nieko nera atsitike. Db irgi statau kur tik randu nors turiu savo vieta bet zmona okupavusi su savo masina mano vieta), bet kad kada (nors kas nors butu nubreze ar pan. Nera buve...

Man asmeniskai 4 kartus ivaziavo :ohne: bet ivaziuoja taip, kad net savo dazus palieka :thumbsdown: viena karta tik pavyko pagaut kaltininka :roll:

augi$ 2014-01-01 22:36

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 306376)
oficialiai, kaip ir negaliu, bet kadangi as 2rnas, tai man dzin :D
o pridedant mano sudejima ir intelekto nesubjaurota veideli, tai zmones antra karta nebesiryzta su manimi gincytis :D

:thumbsup:

pucenas 2014-01-01 22:44

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 306376)
oficialiai, kaip ir negaliu, bet kadangi as 2rnas, tai man dzin :D
o pridedant mano sudejima ir intelekto nesubjaurota veideli, tai zmones antra karta nebesiryzta su manimi gincytis :D

O jai uzsoxi an tokio pacio 2rniaus? Oi mates as tokiu... Turejau viena toki iki rimto konflikto. Po to masina laikydavo gale kiemo :)

woodoooo 2014-01-01 22:50

nu gali but ir dvigubai mazesnis ir veidas normalus taip sakant bet su galva negerai ir peilis arba ginklas kisenej, visaip buna...

Kolibris 2014-01-01 23:32

pagal mane kai tenka daug kur vazinet tai prasciausia situacija yra S. Neries gatves kiemuose... ten kosmaras :) vien snd uzstatytas buvau pora kartu ir brukstelta per bamperi man, bet gausus purvo sluoksnis isgelbejo :D prie to pacio tas pats purvo sluoksnis padejo snd kai pavilny kruma isverciau atbulas :angry:

sunkus 2014-01-02 08:12

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 306536)
O jai uzsoxi an tokio pacio 2rniaus? Oi mates as tokiu... Turejau viena toki iki rimto konflikto. Po to masina laikydavo gale kiemo :)

cia jau jus klausiat kas butu jei nebutu butu :D
atsakau: palapinese gyventume :D

pauliukas 2014-01-02 09:46

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 306446)
Po viso skruzdelyno skandalo, pradejo eit kalbos kad perkant buta, priverstinai butu parduodamas ir parkingas. nes skruzdelyne buvo atskirai, ir niekas nenorejo moket po 20k uz parkinga.

Nu tu nepriversi zmogaus pirkti parkingo priverstinai, jei jis i ji netures ka statyti. Cia yra visiska nesamone. Draugas Kaune pirko naujos statybos buta. Kausta state ten pas juos viskas kaip priklauso turetu buti, bet vienas namo gyventojas architektas perejo per kiema ir suskaiciavo visas parkingo vietas ir pasirodo truksta vienos pagal butu skaiciu (sake turi buti kazkiek tais vietu pagal butus) tai Kausta rastas ir nauja papildoma aikstele salia namo jau planuojama ;D Tomski gal yra istatymas, kad ant buto turi buti bent po viena vieta kieme, bet tikrai ne parkingas :)

sharrasitto 2014-01-02 09:55

buvo situacija pas drauga europos dangoraizio parkinge, grizom nakti ir radom uzstatyta privacia vieta, kuri ispirkta, priklauso butui... Joks tel nr nepaliktas, niekas, tiesiog naglai pastate ir isvare. Is principo paryciais paskambinom policijai, atvaziavo gal po valandos ir pasake, kad negali niekuo padeti, kad nera jokios galimybes istempti ar kitaip patraukti automobilio, kad reikia isigyti tuos metalinius kaip vampyras rode sitoj temoj... Keista buvo tiesa sakant, toks jausmas, kad bet kada gali pastatyti i tavo vieta kas nori jeigu ji neuzdaryta...

Arturas 2014-01-02 10:01

Nelabai i tema, bet visgi :) Siandien radau tarp galiniu duru ir arkos kampa gerai idauzta, aisku galinem durim kazkas trinktelejo visiskai negailedamas :( Labai nervuoja kai kebulas idealus tokius surast...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.