MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Lengwas - w210 (e220) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5721)

woodoooo 2010-11-11 10:59

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 108530)
nu bet nesakyk, tikrai buvo geri kasetnikai, pvz grundik, pas mane medosi becker kasetnikas is w124 gamyklinis. patikek kasete kala gerai :D nu bet vaizdas is jo tai ziaurus aisku

nieko ten jie nekala, ner ir ko luygint su nauja karta.

Tomskis 2010-11-11 11:01

su nauja karta aisku ner ko lygint, bet tais laikais tai buvo :seile:

woodoooo 2010-11-11 11:06

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 108541)
su nauja karta aisku ner ko lygint, bet tais laikais tai buvo :seile:

kazkada ir be kasetes buvo jega turejo tevas radija zigulyje atsimenu kai parnese nauja supakuota gavo per blatus tai komplektas buvo dvi kolonkes radija ir laidai du kolnkem ir plius minus ai dar saugiklis tai atriode kad cia is kosmuso atskraidinta nano technologijos. o jei rimtai tai pas mane caddilac'e stovi bosse visa sistema ant kiekvienos kolonkes po stipriaka ir po 3 laidus eina i maga is kiekvienos kolonkes +-ir lineika viena kai dejau kita maga (slepiau valdymas su pultu visas vaizdas masinoje liko originalus) tai pajungiau pioneer ir atjungiau visuos tuos stipriakus tai nuo vieno mago stipriako groja daug geriau.

Lengvas 2010-11-11 11:50

o kaip i tai ziurit jei nudazyt plastmases apacioj kebulo spalvos? pavasari galvoju gal reiktu biski pakeist isvaizda :)

sharrasitto 2010-11-11 11:54

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 108552)
o kaip i tai ziurit jei nudazyt plastmases apacioj kebulo spalvos? pavasari galvoju gal reiktu biski pakeist isvaizda :)

O elegance komplektacijoj taip priklause - apatines plastmases kebulo spalvos? :xx: Kad jus cia bachurai kazkokius vejus kalbat, elegance groteliu nekeis i avantgarde, nes esamoj komplektacijoj priklauso pirmosios, o vo jau apacias dazyti uzsimane :lithuania: ha ha ha...

400E 2010-11-11 13:53

Nu jo čia normaliai, jau kas priklauso, tai tikrai nekeisiu, bet apačias nusidažysiu :D :D :D

Lengvas 2010-11-11 14:02

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 108569)
Nu jo čia normaliai, jau kas priklauso, tai tikrai nekeisiu, bet apačias nusidažysiu :D :D :D


Cia pamastymui buvo :lithuania: o jus tyciojates:xx:

400E 2010-11-11 14:04

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 108572)
Cia pamastymui buvo :lithuania: o jus tyciojates:xx:

Tai, kad tu biški susivėlęs kažkoks. O jei rimtai, tai aš už apačios dažymą, tokį turėčiau, tikrai dažyčiau. Ir aišku aš už AVANTGARDE groteles :xx:

Lengvas 2010-11-11 14:13

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 108573)
Tai, kad tu biški susivėlęs kažkoks. O jei rimtai, tai aš už apačios dažymą, tokį turėčiau, tikrai dažyčiau. Ir aišku aš už AVANTGARDE groteles :xx:

Kaip suprast toki tureciau? Del groteliu tai asmeniskai didelio skirtumo nematau. Ypac kai pasiulymai buvo originalias keist i kitaiskas kurios oksiduojasi :unreal:
O del dazymo pagalvojau kad gal atrodys vizualiai zemesnis. Nes maciau cia kazkoki sidabrini forume su pazeminimu, nupjautom spyruoklem:xx: atrodo gal ir nieko, bet cia ne golfas taip tyciotis, ir ypac kauno keliais vazinet, kai net savanoriuose dangciai kas metra ir kratais :xx:

400E 2010-11-11 14:36

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 108578)
Kaip suprast toki tureciau? Del groteliu tai asmeniskai didelio skirtumo nematau. Ypac kai pasiulymai buvo originalias keist i kitaiskas kurios oksiduojasi :unreal:
O del dazymo pagalvojau kad gal atrodys vizualiai zemesnis. Nes maciau cia kazkoki sidabrini forume su pazeminimu, nupjautom spyruoklem:xx: atrodo gal ir nieko, bet cia ne golfas taip tyciotis, ir ypac kauno keliais vazinet, kai net savanoriuose dangciai kas metra ir kratais :xx:

Tokį turėčiau, tai reiktų suprast, kad jei aš važinėčiau su W210 kaip tavo, o ne su W124. O dėl grotelų aš tau įmečiau skelbimą, kad parduodu avantgarde ne kitaiskas, o originalias groteles, tvarkingas, už 80Lt. atiduodu. Aukščiau posto paieškok jei įdomu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.