MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CL Klasė (C126, C140, C215) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=170)
-   -   W215 centrines konsoles keitimas bei kitos bedos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21853)

Morka 2018-09-02 23:40

W215 centrines konsoles keitimas bei kitos bedos
 
Turiu w215, pre fl . Kaip zinia pas mane comandas isvaizdos neturi ir turiu planu pasikeisti i fl, jei yra galimybe . Mano siauru mastymu tereikia pacios konsoles ir remelio, laidus pajungiu ir vuolia . Be to w220 keicia, o w215 ne kuo ir skiriasi . Minciu yra ir apie kinietiska analoga, kuris atrodo kaip fl comandas, turintis ryskiai daugiau funkciju ir neisdarkantis MB orginalumo .

Tai pat keisciau visa salona is juodo i kremini arba balta, tad deciau irgi fl sedyniu valdymus ir kitas "apsyfkes" .

Pas mane nera masazo, sedynes ventiliuojamos, visi valdymo blokai stovi kedese ? ir tereiketu pravotke pratemti iki dureliu valdymo ir viskas ?

Plius siokiu tokiu bedu su juo turiu,

Nesistumdo keleivio sedyne pirmyn atgal.
Neveikia klimos ekraniukas
Galinei atlosai nesivarto.

Gal kas tvarkete panasias problemas, patc gal susitvarkyciau ? :vairuot:

kestasm 2018-09-04 00:06

Citata:

Pradžioje rašė Morka (Post 504507)
Taigi , isigijau CL 500 pre fl modeli. Gan gyvas . Ir uzsidegiau sumest i j Fl konsole vidurine . Daug reikalu, gal kas buvote uzsigeide tai padaryti ? Fiskes tinka ?

Plius siokiu tokiu bedu su juo turiu,

Nesistumdo keleivio sedyne pirmyn atgal.
Neveikia klimos ekraniukas
Galinei atlosai nesivarto.

Gal kas tvarkete panasias problemas, patc gal susitvarkyciau ? :vairuot:

Del centrines konsoles nieko nepatarsiu, ar lengvai isideda fl konsole. Kas del galvos atlosu, tai jie vakuumu valdomi. Tai cia keletas galimu variantu: gali but nesandarumas sistemoje vakuumo; gali but kiauros pripuciamos "pagalveles" kurios pakelia atlosus; gali but kalta vakuumo pompa esanti bagazinej. Kas del pompos, tai klausimas toks butu, kaip masina rakinasi su centriniu, t.y. kaip greitai? ar yra duru pritraukejai ir ar jie veikia?

Ekraniukus lengviausia turbut bus tiesiog pakeisti.

O del sedynes reikia ziuret, jei ji tik nesistumdo tai ziureciau motoriukus po sedyne arba sedynes valdymo bloka. Valdymo blokas duryse. Geriausia turbut butu diagnostika pasijungus paziuret ka kompas rodo.

Apple 2018-09-04 10:00

pas mane CLK keleivio sėdynė nesistumdė tiesiog dėl perdegusio saugiklio. Pradėčiau nuo jų tikrinimo :wave:

Morka 2018-09-04 19:09

Citata:

Pradžioje rašė kestasm (Post 504575)
Del centrines konsoles nieko nepatarsiu, ar lengvai isideda fl konsole. Kas del galvos atlosu, tai jie vakuumu valdomi. Tai cia keletas galimu variantu: gali but nesandarumas sistemoje vakuumo; gali but kiauros pripuciamos "pagalveles" kurios pakelia atlosus; gali but kalta vakuumo pompa esanti bagazinej. Kas del pompos, tai klausimas toks butu, kaip masina rakinasi su centriniu, t.y. kaip greitai? ar yra duru pritraukejai ir ar jie veikia?

Ekraniukus lengviausia turbut bus tiesiog pakeisti.

O del sedynes reikia ziuret, jei ji tik nesistumdo tai ziureciau motoriukus po sedyne arba sedynes valdymo bloka. Valdymo blokas duryse. Geriausia turbut butu diagnostika pasijungus paziuret ka kompas rodo.

Visos kitos sedynes funkcijos veikia, iskyrus stumdyma .

Ant w220 sake lengvai pasikeicia

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 504583)
pas mane CLK keleivio sėdynė nesistumdė tiesiog dėl perdegusio saugiklio. Pradėčiau nuo jų tikrinimo :wave:

Man ant clk nesistumde, del isluzusiu kontaktu duryse mugtuko .

Gintaras 2018-09-06 12:39

Citata:

Pradžioje rašė Morka (Post 504507)
Taigi , isigijau CL 500 pre fl modeli. Gan gyvas . Ir uzsidegiau sumest i j Fl konsole vidurine . Daug reikalu, gal kas buvote uzsigeide tai padaryti ? Fiskes tinka ?

Fyškės skiriasi pas prFL ir FL konsoles . Gavus FL konsolę su jungtimis laidų reikšmes galima atrinkti ir perdaryt jungtis , bet pagrindinė problema lieka CAN valdyme ir tada priklausomai nuo modelio metų ir komplektacijos gali tekti pasikeisti galinį SAM .


p.s. Mačiau šitą klausimą FB MB grupėje , net nespėjau ten parašyti ,nes gavau BAN ...
toj grupėje atsiradau grynai komerciniai sumetimais ,nes tikrai daug klausimų mačiau nesulaukia kompetetingo atakymo ,taigi galvojau ,kad uždirbsiu gražaus pinigo ...
Bet kažkas iš atminų pajuto ,kad dėl mano buvimo ,kometavimo toje "uždaroje" grupėje praras didelę dalį pajamų ir po dviejų mano postų gavau BAN turbūt visam gyvenimui ...
Realiai pasijaučiau kaip Didelis Dėdė bandantis smėlio dėžėje atimti iš mažamečio jo kastuvėlį ... Anskčiau galvojau ir dabar galvoju ,kad po saule vietos užteks visiems , bet kaip suprantu NE VISUR tos laisvos vietos YRA ...
Visai nenustebsiu ,kad ir iš čia mano šis postas bus ištrintas ,nes nelabai "patogus"
|Bet kokiu atveju - TAI FB MB grupei linkiu didelės komercinės sėkmės

Apple 2018-09-06 12:55

Ta MB grupe nesusijusi su musu forumu (tik tiek, kad vienas is forumieciu ja sukure) :) bano cia negausi ir tavo postai nebus trinami

Rykštė 2018-09-06 13:07

Oho,seniau mesdavo už nesąmonių rasyma,o dabar jau ir už protingas mintis? Bet man atrodo FB grupės kūrėjas, jokiu paslaugų neteikia,ten gal administracijai,kokia 20 eurų nunesei,nes kažkas kompo nepajunge.

Apple 2018-09-06 13:31

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 504712)
Oho,seniau mesdavo už nesąmonių rasyma,o dabar jau ir už protingas mintis? Bet man atrodo FB grupės kūrėjas, jokiu paslaugų neteikia,ten gal administracijai,kokia 20 eurų nunesei,nes kažkas kompo nepajunge.

Teikia paslaugas :) Gadget įkūrėjas

Rykštė 2018-09-06 13:36

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 504715)
Teikia paslaugas :) Gadget įkūrėjas

Tikrai? O toks vyriokas lyg tai iš Klaipėdos?
Tai ten tada trys dalininkai ir visi tik ir laukia ikist (fyske).

Robertas1993 2018-09-06 13:59

Citata:

Pradžioje rašė Gintaras (Post 504708)
Fyškės skiriasi pas prFL ir FL konsoles . Gavus FL konsolę su jungtimis laidų reikšmes galima atrinkti ir perdaryt jungtis , bet pagrindinė problema lieka CAN valdyme ir tada priklausomai nuo modelio metų ir komplektacijos gali tekti pasikeisti galinį SAM .


p.s. Mačiau šitą klausimą FB MB grupėje , net nespėjau ten parašyti ,nes gavau BAN ...
toj grupėje atsiradau grynai komerciniai sumetimais ,nes tikrai daug klausimų mačiau nesulaukia kompetetingo atakymo ,taigi galvojau ,kad uždirbsiu gražaus pinigo ...
Bet kažkas iš atminų pajuto ,kad dėl mano buvimo ,kometavimo toje "uždaroje" grupėje praras didelę dalį pajamų ir po dviejų mano postų gavau BAN turbūt visam gyvenimui ...
Realiai pasijaučiau kaip Didelis Dėdė bandantis smėlio dėžėje atimti iš mažamečio jo kastuvėlį ... Anskčiau galvojau ir dabar galvoju ,kad po saule vietos užteks visiems , bet kaip suprantu NE VISUR tos laisvos vietos YRA ...
Visai nenustebsiu ,kad ir iš čia mano šis postas bus ištrintas ,nes nelabai "patogus"
|Bet kokiu atveju - TAI FB MB grupei linkiu didelės komercinės sėkmės

as uz nieka ten gavau ban'a nei komentavau nei nieko nedariau toj grupej, tik poto pastebejau kad grupes tos nebematau...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.