MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Aktualijos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19610)

Darinis 2017-02-02 20:13

Citata:

Pradžioje rašė gdz1111 (Post 460206)
Bet ka daryt tokiem zmonem, kurie myli Lietuva ir nenori vazineti su desinvairiu mersu? :xx: Aisku ka daryt reik eit sturmu per visas imones. Viskas imanoma, tik reikia laiko, nemazai nervu paaukot ir taip pat turet bedarbio rezerva susikaupus... :wavecry:

sturmuok kiek nori jei eisi visur vienas tai busi kaip minedas ( pajuokos objektas) ir nieko tuo nepasieksi. jei visi butu vieningi butu kita kalba bet cia LT....

samagonas 2017-02-02 20:13

Dar ir politikai... I savo senatves planus, gal ir itraukchiau lietuva, bet per 20 metu, kai nebegyvenu ten, matau niekas nepasikeite politikos plane. Lieka pietu amerika. Shiaip ash didesnis patrijotas, nei visi lietuvoj gyvenantys, bet realybe yra kitokia ir man patinka buti egoistu ir pirmoje eileje, matau save, savo sheima, o po to jau galvoti, kur pagalve pasimesti. Uzh 4 metu bus lygiai puse mano amzhiaus laiko, kai nebegyvenu lietuvoje, gal ir mastau nebeteisingai? :)

FUN500 2017-02-02 20:17

Europa. as nedirbu konkreciai kazkurioje salyje ar imoneje. dirbu vejo jegainiu industrijoje. darbas visur. zemeje, juroje. esu self employer. ir mane perka i projektus. Statomas projektas ir man siulo tarkim darba kol pastatysim 60 jegainiu. kiek tai truks laiko nezino niekas, priklauso nuo oro salygu, komandos profisionalumo, tiekimo ir panasiai. kai projektas pastatytas su visais atsisveikinama visam laikui, nes darbo tame projekte nebelieka, reikia ieskoti kito projekto. ir taip nuolat.

Rawwslt 2017-02-02 20:20

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 460218)
Dar ir politikai... I savo senatves planus, gal ir itraukchiau lietuva, bet per 20 metu, kai nebegyvenu ten, matau niekas nepasikeite politikos plane. Lieka pietu amerika. Shiaip ash didesnis patrijotas, nei visi lietuvoj gyvenantys, bet realybe yra kitokia ir man patinka buti egoistu ir pirmoje eileje, matau save, savo sheima, o po to jau galvoti, kur pagalve pasimesti. Uzh 4 metu bus lygiai puse mano amzhiaus laiko, kai nebegyvenu lietuvoje, gal ir mastau nebeteisingai? :)

Ten pas tave isvis lafa :seile2:
Gali megoti po atvirum dangum ir misti vaisiais :xx:

sportbatis 2017-02-02 20:21

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 460220)
Europa. as nedirbu konkreciai kazkurioje salyje ar imoneje. dirbu vejo jegainiu industrijoje. darbas visur. zemeje, juroje. esu self employer. ir mane perka i projektus. Statomas projektas ir man siulo tarkim darba kol pastatysim 60 jegainiu. kiek tai truks laiko nezino niekas, priklauso nuo oro salygu, komandos profisionalumo, tiekimo ir panasiai. kai projektas pastatytas su visais atsisveikinama visam laikui, nes darbo tame projekte nebelieka, reikia ieskoti kito projekto. ir taip nuolat.

wow. idomi darbo koncepcija. visada dirbi su nauja komanda. kaip randi darbo uzsakymus? savi saltiniai ar yra kazkas kaip pas mus ale viesieji pirkimai?

samagonas 2017-02-02 20:21

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 460220)
Europa. as nedirbu konkreciai kazkurioje salyje ar imoneje. dirbu vejo jegainiu industrijoje. darbas visur. zemeje, juroje. esu self employer. ir mane perka i projektus. Statomas projektas ir man siulo tarkim darba kol pastatysim 60 jegainiu. kiek tai truks laiko nezino niekas, priklauso nuo oro salygu, komandos profisionalumo, tiekimo ir panasiai. kai projektas pastatytas su visais atsisveikinama visam laikui, nes darbo tame projekte nebelieka, reikia ieskoti kito projekto. ir taip nuolat.

truputi ne i tema :) Tu Gretos, virejos kartais nepazhysti ?

FUN500 2017-02-02 20:33

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 460224)
truputi ne i tema :) Tu Gretos, virejos kartais nepazhysti ?

:D:D:D:D gal ir pazystu, foto rodyk :D bet paradoksas, dabar pries 4 dienas atvariau i viena projekta juroje, barza. ir sutikau cia stiuardese savo klasioke :D po tokiu sutapimu pradedi tiketi kad pasaulis ne toks ir didelis
Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 460223)
wow. idomi darbo koncepcija. visada dirbi su nauja komanda. kaip randi darbo uzsakymus? savi saltiniai ar yra kazkas kaip pas mus ale viesieji pirkimai?

projektui, kurio verte milijardas ar daugiau labai brangus dalikas ieskoti vieno manes ir po viena rinkti komanda. yra darbo agentai, kurie formuoja brigadas. dirbame +- tie patys, musu apie 600 zmoniu. butent tos siauros specialybes kur atlieku as. statyba jegaines tai kaip manufaktura. vieni zmones padare viena kiti kita treti trecia ir t.t , nera kad nuo a iki z viska tie patys daro. geriau dirbi siaura darba, dideja greitis ir kokybe, negu buti visu galu meistru.


http://s015.radikal.ru/i331/1702/5d/b0bafd80fef6t.jpg

samagonas 2017-02-02 20:43

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 460225)
:D:D:D:D gal ir pazystu, foto rodyk :D bet paradoksas, dabar pries 4 dienas atvariau i viena projekta juroje, barza. ir sutikau cia stiuardese savo klasioke :D po tokiu sutapimu pradedi tiketi kad pasaulis ne toks ir didelis

http://s015.radikal.ru/i331/1702/5d/b0bafd80fef6t.jpg

Jo pasaulis mazhas, ash ir norejau apie tai pasakyti :) Globalizacija... ir ar verta pykti, diskutuoti, kas ishvyksta, kas pasilieka? Taip, kaip negalechiau gyventi saloje, negalechiau gyventi ir Lietuvoje, mazhai erdves, visada klaustrofobijos pojutis. Dabar turiu draugu po visa pasauli, net nezhinau kokiame planetos kampe nesugebechiau padaryti varkes :) Del sutapimu... kazhkada viduri nakties, Nigerijoje, visas neblaivas ir nakti, sutikau rusu diplomata, pasirodo jis mano puseseres kuri gyvena Tvereje (rusija) klasiokas :)))

Hunter 2017-02-03 07:44

1 Klausimas.
Kuris iš jūsų darėte verslą ir mokėjote didesnius atlyginimus nei čia aprašote?

ShotGun 2017-02-03 08:19

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 460248)
1 Klausimas.
Kuris iš jūsų darėte verslą ir mokėjote didesnius atlyginimus nei čia aprašote?

Kalbant apie mažus verslus, tai sutinku, kad nelengva, iššūkis yra jau vien visus mokesčius mokėt tvarkingai ir atlaikyt konkurenciją tokių, kurie nemoka. Bet kalbant apie didesnius verslus, turinčius stabilų pinigų srautą, plius minus stabilius klientus, išdirbtą veiklos modelį, kuriame išnaudojami pajėgumai ir rinka yra visos Lietuvos (nie lokalaus miestelio) ir jei tokio verslo modelis nėra vien paslaugų tiekimas (t.y. ne zmogiskiem istekliam imlus verslo modelis), tai dabartines algas butu galima padvigubint - patrigubint, tik pelno maziau liktu.
Kitaip tariant, jei pardavineji kazka vokiskom kainom, tai gali moket ir vokiskas algas (reiktu atmest tik transportavima ir regulatory išlaidas), tik matyt gaila, nesinori pelno atsisakyt.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.