MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Vito (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=166)
-   -   MB V klasė mygtukų reikšmės (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5978)

Delinquent001 2010-12-09 15:35

MB V klasė mygtukų reikšmės
 
1 Attachment(s)
Kokią funkciją atlieka POWER mygtukas V klasėje pavaizduotas nuotraukoje.Taip pat galima ir apie winter reikšmę V klasėje. Ir koks šių funkcijų panaudojimas/nauda realybėje? Taip pat yra šalia --> dešinė pusė, neaiškios paskirties daviklis ar pan. Ačiū.

Sustras 2010-12-09 17:02

Ten kur klausimas kas cia tai zino tik tas kas ji ten imontavo gamikliskai ten turejo tuscias migtukas (rezervas) buti,bandau speti auksarankiu darbo gali buti laisvu ranku mikrofonas imontuotas o del W P jai reikia galiu imesti Prancuzu kalba aprasima teks paciam issiversti

Sustras 2010-12-09 19:39

Neina prisegti

v-220 2010-12-09 19:47

1 Attachment(s)
Labas.Tas dešinis daigčiukas tai yra salono temperaturos davyklis.Pas tave jame matosi dulkiu., jis stovi čia nes pas tave modelis iki 2001 metu, ir valdimas klima ne elektroninis o paprastas.automatines greičio dežes turi tos perjungejus, negaliu tiksliai pakomentot, bet žieminis lygtai nedoda pakelti daug apsuku, važiosi kulturingai.Tegu parašo kas važineja su automatu.:zenklas:
P.S. Turiu rusu remonto knyga, ir vokiška originala.

v-220 2010-12-09 19:58

1 Attachment(s)
Išversi ir suprasi.Aprašymas to mygtuko.:xx: :zenklas:
P.S.O mechanine greičio deže mersine ar kienuo?Ačiu.

Sustras 2010-12-09 19:58

Citata:

Pradžioje rašė v-220 (Post 114384)
Labas.Tas dešinis daigčiukas tai yra salono temperaturos davyklis.Pas tave jame matosi dulkiu., jis stovi čia nes pas tave modelis iki 2001 metu, ir valdimas klima ne elektroninis o paprastas.automatines greičio dežes turi tos perjungejus, negaliu tiksliai pakomentot, bet žieminis lygtai nedoda pakelti daug apsuku, važiosi kulturingai.Tegu parašo kas važineja su automatu.:zenklas:
P.S. Turiu rusu remonto knyga, ir vokiška originala.

Smalsu ar reguliatorius tavo klimos tiktu Vito,isideciau pas save toki bet nzn ar tiks:vairuot:

v-220 2010-12-09 20:02

Citata:

Pradžioje rašė Sustras (Post 114392)
Smalsu ar reguliatorius tavo klimos tiktu Vito,isideciau pas save toki bet nzn ar tiks:vairuot:

Kažin.Bijau kad visas valdymas bus kitoks.Čia jau reikia kast giliau.:xx: :zenklas:

Sustras 2010-12-09 20:12

Savo tai 10 kartu buvau iskelse jau,seip reiksmes migtuku viskas vienas prie vieno tik pas tave ekraniukas pas mane dracilka :D ir pas mane jis nusiema atsukus 4 varztukus ten yra storas geltonas laidas niekur nepajungtas pamaniau gal cia klimai jis pasijungia

v-220 2010-12-09 20:22

1 Attachment(s)
Radau rusu kalba tikslu aprašyma veikimo mygtuko.Gal dar neužmiršom kaip skaityti? :xx::zenklas:

v-220 2010-12-09 20:24

Citata:

Pradžioje rašė Sustras (Post 114398)
Savo tai 10 kartu buvau iskelse jau,seip reiksmes migtuku viskas vienas prie vieno tik pas tave ekraniukas pas mane dracilka :D ir pas mane jis nusiema atsukus 4 varztukus ten yra storas geltonas laidas niekur nepajungtas pamaniau gal cia klimai jis pasijungia

Pas save neardžiau, negaliu pasakyt kiek ten laidu, bet matai pastave ir REST, kitoj vietoi.Nes jeigu keist tai viska.:xx: :zenklas:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.