MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   ML Klasė (W163, W164) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=165)
-   -   ML 230 problemos su reduktorium (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9211)

RRROBIUXXX 2012-02-27 23:19

ML 230 problemos su reduktorium
 
:wavecry: Keistas garsas sklinda greiciausiai is reduktoriaus, atsukus dangteli matosi kad grandine palaida ir ji manau sprusta kaip duodi gazo, ar buve taip kam nors? Ir ar vienodi tie reduktoriai 230, 320, 430? Nes zinau kad dyzelio ir benzino tas pats tinka.
Ir dar sis tas. Kur juos kokykiskai ir greitai remontuoja?

Dalius/68 2012-02-28 18:52

??wtf?? reduktorius ir grandine ,čia kurioj vietoj?

lisas 2012-02-28 20:52

As irgi perskaites nustebau,bet ka gali zinoti-gal ka ir sumaste naujo

RRROBIUXXX 2012-02-28 21:45

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 196198)
??wtf?? reduktorius ir grandine ,čia kurioj vietoj?

nu :cenzura:. reduktoriui (rasdatkeje lietuviskai tarent) yra grandine!!!!!!!!!!!!!!!!. ir sendien jau tikrai isiaiskinau servise kad ji spusta. visi jus ce atsiprasant zinovai geriausi, bet taip iseina kad nieko nezinot!!! va toks yspudis man dabar apie sy kluba :DDD nes visi rasineja komentarus tokius pvz. ( ML 230???? ar isvis gamina dar tokius ) ir dabar ( reduktorius ir grandine) atsiprasau bet geriau patylekit jai nezinet nieko...

mersiukasss 2012-02-28 22:20

nu jo grandine.....

djedga 2012-02-28 22:22

Citata:

Pradžioje rašė RRROBIUXXX (Post 196232)
nu blt. reduktoriui (rasdatkeje lietuviskai tarent) yra grandine!!!!!!!!!!!!!!!!. ir sendien jau tikrai isiaiskinau servise kad ji spusta. visi jus ce atsiprasant zinovai geriausi, bet taip iseina kad nieko nezinot!!! va toks yspudis man dabar apie sy kluba :DDD nes visi rasineja komentarus tokius pvz. ( ML 230???? ar isvis gamina dar tokius ) ir dabar ( reduktorius ir grandine) atsiprasau bet geriau patylekit jai nezinet nieko...

ramiau su keiksmazodziais!

jei viska zinai tai ko cia issidirbineji?

Edgis 2012-02-28 22:25

Citata:

Pradžioje rašė RRROBIUXXX (Post 196232)
nu blt. reduktoriui (rasdatkeje lietuviskai tarent) yra grandine!!!!!!!!!!!!!!!!. ir sendien jau tikrai isiaiskinau servise kad ji spusta. visi jus ce atsiprasant zinovai geriausi, bet taip iseina kad nieko nezinot!!! va toks yspudis man dabar apie sy kluba :DDD nes visi rasineja komentarus tokius pvz. ( ML 230???? ar isvis gamina dar tokius ) ir dabar ( reduktorius ir grandine) atsiprasau bet geriau patylekit jai nezinet nieko...

RRROBIUXXX, jūs gaunate pirmajį įspėjimą dėl keiksmažodžių vartojimo forume. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia: http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3081
Labai prašome forume nesikeikti, ačiū.

Melionas 2012-02-28 22:45

Citata:

Pradžioje rašė RRROBIUXXX (Post 196232)
nu :cenzura:. reduktoriui (rasdatkeje lietuviskai tarent) yra grandine!!!!!!!!!!!!!!!!. ir sendien jau tikrai isiaiskinau servise kad ji spusta. visi jus ce atsiprasant zinovai geriausi, bet taip iseina kad nieko nezinot!!! va toks yspudis man dabar apie sy kluba :DDD nes visi rasineja komentarus tokius pvz. ( ML 230???? ar isvis gamina dar tokius ) ir dabar ( reduktorius ir grandine) atsiprasau bet geriau patylekit jai nezinet nieko...

Cia dauguma tokiu sustriaku, vieni raso, kad tik rasyti ir postus didinti, o kiti tik nusiraso i pievas, tai net google nemoka naudotis

ilmarelis 2012-02-29 02:22

geriau,kad tokiu nebutu siame forume :)

mikis 2012-02-29 09:52

nznau ka cia buria pats autorius, bet man jo postas labai idomus nesueina man keli dalikai.
1ma kiek zinau reduktoriai tvirtinami butent uz dangtelio prie kebulo, tai norint atsukti dangeli, reikia nusukti ji nuo kebulo.
2ra atsukus dangteli tepalai isbega, apie tai irgi jokios kalbos.
3cia reduktorius su grandine, kur ta grandine ten statosi/kisasi/guldosi? ir koks jos principas, duodu 99% kad ne apie reduktoriu kalbi ;) (apie transferi)

ir beja ML 2.3 varikliu? :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.