MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 trumpina salone kažkas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4776)

SMIRIUSz 2010-06-18 12:01

W202 trumpina salone kažkas
 
Sveiki, manajam mercedese kartais būna, kad kai įjungi degimą pradeda trumpinti kažkas prie veidrodėlio salone kur yra per vidurį. Kas galėtų būt?

ldalius 2010-06-18 13:29

pagal kokius požymius nustatei kad kažkas trumpina? Salone veidrodžio srityje yra salono apšvietimas, liuko variklis su valdymu ir salono oro valdymo daviklis ar kaip jis ten vadinasi

SMIRIUSz 2010-06-18 15:27

Na pagal garsą nustačiau, toks kažkoks keistas ir jo ten tikrai neturi būt. Nėra pas mane liuko. Ir trumpina ar kas ten vyksta grynai virš veidrodžio kažkur.

ldalius 2010-06-18 15:37

tada išsiimk visą salono apšvietimo skydelį prie veidrodžio ir jame pamatysi visą elektrinę dalį kas ten yra. O bus pas tave ten nedaug. Šiandien kaip tik buvau išsilupęs w202 tą visą skydelį tai nieko ten nėra mandro, tik kur pas mane w124 salono ventiliacijai ateina šlanga, tai čia w202 stovi kažkoks cherovinas (dar neišsiaiškinau jo veikimo principo ir paskirties, bet gali būti kad tai yra kažkoks daviklis ) ir jungiasi prie jo fiškutė su laidais, o daugiau tenai yra tiktai plata su salono šviesos valdymo jungikliais ir ta plata dar atlieka salono apšvietimo užvėlintą užgesinimą uždarius duris. bent jau pas mane tai tiek.

galų gale išsiimk tą visą reikalą ir atjunk visas fiškes ir ijunk degimą ir žiūrėk kas darosi, o paskui po vieną fiškutę junk atgal ir matysi kas kur darosi

SMIRIUSz 2010-06-18 15:40

Tai turbūt pas mane irgi taip bus. Kokiu būdu tu jį išlupai? Reikia viską man gražiai išlupti, kad po to nesimatytų jokių ardymo žymių, nes jau kažkoks asilas prieš mane ten kažką ardęs, matos plastmasė nudrožta su atsuktuvu. :confused:

ldalius 2010-06-18 15:52

nusiima veidrodis stipriai patraukus į save, nes veidrodžio korpuso kantelis laiko prispaudęs apšvietimo skydelį ir paskui nuo stiklo puses trauki žemyn tą apšvietimo skydelį ir jis atsilenkia ir išsiima. Nuo stiklo puses yra tik metaliniai fiksatoriukai laikantys tą skydelį, o nuo salono pusės yra plastmasiniai laikikliai kurie užlenda už lubų ir jei trauksi skydelį nuo salono pusės tai arba sulaužysi tuos laikiklius arba sugadinsi lubas.
Šiaip aš veidrodžio pas save šiandien neėmiau, o paspaudęs gerai sugebėjau išlupti, bet norint gražiau tai veidrodį reiktų nuimti. O veidrodis manau kad bus kaip ir visiems automobiliams nuimamas staigiai traukiant į save, nes jo konstrukcija turi būti kaip ir kitiems auto kad avarijos metu nušoktų ir liktų sveika galva

M'Bejus 2010-06-19 10:27

O tai kokie simptomai to "trumpinimo"? :D Pas mane uzgesinus varikli, panasiai toje vietoje dar kelias sekundes girdisi tylus zvimbimas, po to girdisi, kaip tauksteli rele ir issijungia. Manau ten klimato kontroles daviklis..

SMIRIUSz 2010-06-19 10:36

Klimos, tai pas mane nėra, tik kondiskė. :D Trumpinimo simptomai: kai gauna degimą kartais (retai) būna keisti garsai iš ten ir gan netylūs jie.

Darius 2010-06-19 11:08

Tai gal tie garsai susije su sviesos salone uzgesimu? Jei taip, tai isimi apsvietimo lemputes, pravalai kontaktus ju ir viskas bus ok:wave:

M'Bejus 2010-06-19 11:25

Citata:

Pradžioje rašė SMIRIUSz (Post 87527)
Klimos, tai pas mane nėra, tik kondiskė. :D Trumpinimo simptomai: kai gauna degimą kartais (retai) būna keisti garsai iš ten ir gan netylūs jie.

Nori pasakyt tik su AC mygtuku saldo? Pas mane senesniu metu ir tai automatinis temperaturos palaikymas yra :)

Ar tu irgi galvoji kaip nekurie, kad klima skaitosi tik tada, kai ekrane temperatura raso? :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.