MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   Purtosi variklis w202 250TD (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10289)

Adis 2012-07-29 19:42

Purtosi variklis w202 250TD
 
Sveiki noriu paklausti kol šaltas variklis yra jis nesipurto o pašilus nuvažiavus kokia 15km sustojus palaukus 1min neužgesines variklio jis pradeda purtytis ir apsukos pradeda kristi. Bet jei toliau važiuoji tai normaliai yra kol nesustoji neįlgiau nei 1min. Kas galetu čia buti? Purkštukai jau į pabaiga eina? W202 250TD 1997m automatas.

Tomskis 2012-07-29 20:32

tai cia mes taves galetume paklaust kas yra, masina juk pas tave. gali but oras kuro sistemoje, gal su siurbliu kazkas, purkstukus atmesciau

ldalius 2012-07-29 20:52

Kokias apsūkas rodo šiltam varikliui dirbant tuščia eiga?
Ar nėra šlapiavimo grižtamo kuro šlangučių srityje ties forsunkėm?
Ar nėra kuro šlapiavimo ant kuro siurblio kur išeina 5 aukšto slėgio štuceriai?
Ar variklio vibracija nebūna kartu su vieno cilindro klaksėjimu?

Aš tau galiu užduot dar 10 klausimų, bet tingiu, nes nemėgstu traukt informacijos, kuri matomai yra paslaptyje laikoma

bitch 2012-07-29 22:07

panasi situacija ir pas mane. Pavaziavus ilgiau karstu oru, kartais bet ne daznai variklis susipurto ant laisvu apsuku, bet pas mane apsukos net nesokineja. Kol saltas ir riebus misinys jis dirba tolygiai. bet pas mane bus siurblio problema. Taip pat siurblys tarpineje temperaturoje silimo pradeda klakseti kaip senu mersu, uzsilus normaliai dirba.

kasir 2012-08-02 20:46

koks yra tas "apsuku kritimas" ? jej "tai krenta tai pakyla" (ant laisvu apsuku) tai siulyciau, pasikeist visu paduodamu ir griztanciu slangu gumines tarpines bei pacias griztamas slangas.
gal pades,man panasei buvo:)

Tomskis 2012-08-03 13:47

Citata:

Pradžioje rašė kasir (Post 224021)
koks yra tas "apsuku kritimas" ? jej "tai krenta tai pakyla" (ant laisvu apsuku) tai siulyciau, pasikeist visu paduodamu ir griztanciu slangu gumines tarpines bei pacias griztamas slangas.
gal pades,man panasei buvo:)

kam jas keist jei oro negaudo?

kasir 2012-08-04 20:44

Tomski,tik pasakiau zmogui panasios bedos sprendima,man panasiai buvo.
na o jej nepades tai nzn:ne: juk siuose varykliuse nera nieko stebuklingo:bounce:

MindaugasB 2015-02-16 15:28

Ta pati beda ir man. Variklis purtosi pilnai susiles, saltas dirba graziai. Apsukos nesokineja, neuzgesta pats. Purtosi tik kai sustoju pilnai (prie sviesoforo) arba kai i P pastatau pries gesinant. Diagnostika kazka rodytu?

alteroja 2015-02-16 15:43

Citata:

Pradžioje rašė MindaugasB (Post 378458)
Ta pati beda ir man. Variklis purtosi pilnai susiles, saltas dirba graziai. Apsukos nesokineja, neuzgesta pats. Purtosi tik kai sustoju pilnai (prie sviesoforo) arba kai i P pastatau pries gesinant. Diagnostika kazka rodytu?

man rodos aš jau į FB tau rašiau, kad nelabai ką diagnostika parodys. gali būt siurblys išdilęs, gali ir pagalvės pasibaigusios būt.

Tomskis 2015-02-16 15:59

Ant R pastacius nenustoja purtytis?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.