MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   galvoju pirk webasto (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13647)

fuktfukt 2013-12-10 09:21

galvoju pirk webasto
 
Sveiki kolegos, galvoju apie webasto isigijima ir sumontavima i savo w203 02m. cdi. Naujos kaina kandziojasi apie 1k EUR.Gal kas pirkot devetas???I ka atkreipt demesi.Ir ar verta jei nebuvo gamykliskai imontuota???

TK 2013-12-10 12:08

Labas,
Pas mane i W211 sumontuota, tai esu labai patenkintas!
is gamyklos isriedejo be webasto, bet montavo dar vokietis.. tai ka galiu pasakyti, kad labai patogu, kad visas valdymas per masinos skydeli, o ne per papildoma pulta, kaip kad buna..
tai tiesiog nustatai kada isijungti, o kada issijungti per masinos skyda ir viskas.. sedi i silta, neapsalusiais stiklais masina ir vaziuoji.. ar gali buti geriau ?
as nustates kad isijungtu 30 min iki kada man reikia i darba isvaziuoti. to pakanka..
Sekmes apsisprendziant :)

munde8 2013-12-10 13:18

Citata:

Pradžioje rašė TK (Post 302664)
Labas,
Pas mane i W211 sumontuota, tai esu labai patenkintas!
is gamyklos isriedejo be webasto, bet montavo dar vokietis.. tai ka galiu pasakyti, kad labai patogu, kad visas valdymas per masinos skydeli, o ne per papildoma pulta, kaip kad buna..
tai tiesiog nustatai kada isijungti, o kada issijungti per masinos skyda ir viskas.. sedi i silta, neapsalusiais stiklais masina ir vaziuoji.. ar gali buti geriau ?
as nustates kad isijungtu 30 min iki kada man reikia i darba isvaziuoti. to pakanka..
Sekmes apsisprendziant :)

tai slapia ar sausa pas tave?kokia kaina?

Tomskis 2013-12-10 13:52

eini i autogida, automobiliu dalys, kur gali irasyti teksta, rasyk webasta, webasto, vebasta, vebasto. rasi skelbimu, kur prekiauja vien webastom, taiso, superka, parduoda, tai tau ten viska sukomplektuos ir garantija gausi, nereikes i nieka atkreipinet demesio perkant. ir kainuoja ~600lt

fuktfukt 2013-12-10 16:29

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 302697)
eini i autogida, automobiliu dalys, kur gali irasyti teksta, rasyk webasta, webasto, vebasta, vebasto. rasi skelbimu, kur prekiauja vien webastom, taiso, superka, parduoda, tai tau ten viska sukomplektuos ir garantija gausi, nereikes i nieka atkreipinet demesio perkant. ir kainuoja ~600lt

Dekui, ziurinejau, reiks pasiskambint.Tik kelios webastos rinka pagal tvirtinimus.Kolkas tinkamos neradau

juozavas 2013-12-10 17:58

Pas mane nebuvo, daryta retrofit, esu labai patenkintas, bet tai pakankamai rimtas reikalas, nes reikia sujungt daug sistemų (kuro, aušinimo, elektros, interjero valdymo), taip kad reikia labai gerų namų darbų, net jei ir ne pats dėsi. Į w203 jau turūbt norėsi dėt naujesnę, kuri "neardoma", ji montuojasi paprasčiau nei kokia d/b/bw46

fuktfukt 2013-12-10 18:11

Citata:

Pradžioje rašė juozavas (Post 302783)
Pas mane nebuvo, daryta retrofit, esu labai patenkintas, bet tai pakankamai rimtas reikalas, nes reikia sujungt daug sistemų (kuro, aušinimo, elektros, interjero valdymo), taip kad reikia labai gerų namų darbų, net jei ir ne pats dėsi. Į w203 jau turūbt norėsi dėt naujesnę, kuri "neardoma", ji montuojasi paprasčiau nei kokia d/b/bw46

Ziurineju webasto thermo top c pagal masinos modeli tinka, pagal antifrizo kieki ir pan.Jau montavimo instrukcija radau. reikia tik teisinga varianta susirast...:prakos:

Artunas 2013-12-10 18:37

Citata:

Pradžioje rašė TK (Post 302664)
Labas,
Pas mane i W211 sumontuota, tai esu labai patenkintas!
is gamyklos isriedejo be webasto, bet montavo dar vokietis.. tai ka galiu pasakyti, kad labai patogu, kad visas valdymas per masinos skydeli, o ne per papildoma pulta, kaip kad buna..
tai tiesiog nustatai kada isijungti, o kada issijungti per masinos skyda ir viskas.. sedi i silta, neapsalusiais stiklais masina ir vaziuoji.. ar gali buti geriau ?
as nustates kad isijungtu 30 min iki kada man reikia i darba isvaziuoti. to pakanka..
Sekmes apsisprendziant :)


Gal nelabai supratai kas tas yra pultas. Pas mane yra ir pultas, ir gali nustatinėti per vaira. Pultas tai tiesiog distancinis, kas irgi yra super patogu. Nes dažnai nežinau kada išvažiuoju is namų. Ir tiesiog atsikeles per langą ijungiu šildymą. Kol susiruosiu, ateinu i jau šilta masina.
Fantastiškas dalykas :)

Raptor 2014-01-02 22:14

turiu vituko komplekta galima imontuot i betkuria auto ebespacher 5kw.

Sustras 2014-01-05 20:26

Citata:

Pradžioje rašė Raptor (Post 306759)
turiu vituko komplekta galima imontuot i betkuria auto ebespacher 5kw.

Kokia kaina pas tave Vituko komplekto ?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.