MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Kuro sanaudos ant laisvu apsuku (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6540)

Lengvas 2011-02-19 19:05

Citata:

Pradžioje rašė eSaS (Post 131653)
mazi motorai tai manau standartiskai litra paima o dideli 2-3 gal :mastau:

is kur tu toks ekstraseksas esi atsirades, prikarksi ir po to nezinai tiket ar ne:bebebe:

Finalfour 2011-02-19 19:15

O koks skirtumas? Kada reikia ilgai stoveti ijungtu motoru? Kol langus ryte nusiskuti logiska, bet tai netrunka baisiai ilgai. Kamstyje? Ten po truputi vyksta judejimas, ten ne visai stovejimas, greiciau droci...mas po truputi, kas ir itakoja didziausias kuro sanaudas.

Na, ir dar vienas dalykas - kai ala kruti bicai, ypac per rusu mafijinius filmus kai rodo, sustoja, bazarina ir negeseina variklio niekad. I degaline atvazave negesindami pila kura, atvaziave i aikstele ir islipe is savo auto negesina motoro ir plepa su bahurais.. - tai vat siais atvejais tai rodo gilu debilizma ir absoliucia geziska silnaprotyste mano manymu.
Man pvz. gaila kuro, ir as gesinu kada tik imanoma, net kamstyje, jei jis del avarijos ar ko kito principe nejuda visiskai ilga laika.

Edgis 2011-02-19 19:24

Kai lauke -15 ir aš retai gesinu. Tiek to, pabūsiu tuo gezišku nevispročiu, geriau negu sedėti ir dantim kalenti:)

eSaS 2011-02-19 19:34

as irgi negesinu siaip,pvz prie pervazos ar pns
o ka tau gaila keliu litru kuro,ka tu cia sutaupysi,kaip tik manau kad daznas vedinejimas yra negerai ypac saltam motorui

Marozas 2011-02-19 19:50

kai lauke -15, vaziuoju pvz kelis km, pvz drauges laukiu, negesinu, nes 1 dalykas salta labai masinoj, 2 nenoriu po 10000kart masinos uzvedinet :))) tai ir pasistojo toks klausimas, idomu kiek ima kuro stovint :) Nes kai rodo 40L, ne taip ir faina, maniau kad per kokias 10 min kokius 2l jama, bet jie tiek, tai dar ne baisu :))

mikis 2011-02-19 20:03

na is vienos puses gal ir jo, bet tarkim amerikoj zmones turbut visi gezai :) nes ten zmones iseina kaip minejai kuro isipilti, ten zmonems manau uzdarbis leidzia palikti.. o is kitos puses ar daug sutaupisi gesindamas ir uzvesdamas masina ? jug uzvesti varikli reikia daugiau kuro negu kad jis dirbtu ten kelias minutes + zvakes kencia, ir dar daugibe niuancu, o viska atsizvelgti reikia gal uz lango -10 o tu taupai ant savo sveikatos.

gal tas savininkas su 5.0 :) ruosias bankas plest, ir jam reikia suzinoti kiek kuro isipilti kad masina butu kuo lengvesne su 5 gezais :D ir 4 cemodanais euru :)

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 131669)
O koks skirtumas? Kada reikia ilgai stoveti ijungtu motoru? Kol langus ryte nusiskuti logiska, bet tai netrunka baisiai ilgai. Kamstyje? Ten po truputi vyksta judejimas, ten ne visai stovejimas, greiciau droci...mas po truputi, kas ir itakoja didziausias kuro sanaudas.

Na, ir dar vienas dalykas - kai ala kruti bicai, ypac per rusu mafijinius filmus kai rodo, sustoja, bazarina ir negeseina variklio niekad. I degaline atvazave negesindami pila kura, atvaziave i aikstele ir islipe is savo auto negesina motoro ir plepa su bahurais.. - tai vat siais atvejais tai rodo gilu debilizma ir absoliucia geziska silnaprotyste mano manymu.
Man pvz. gaila kuro, ir as gesinu kada tik imanoma, net kamstyje, jei jis del avarijos ar ko kito principe nejuda visiskai ilga laika.


Finalfour 2011-02-19 20:14

Apie salti nesneku, juk minejau kad kai salta kas kita :) Tiesog tokia asociacija :) O uzvedant kuro tikria daugiau nepaima :) Cia tamsta ne trifazis elektros variklis, kuris paleidimo momentu labai daug itampos siurbtelna. Visiskai kiti principai. O zvakes kuo kencia? Pas mane zvakes siaip jau nuolat dirba, tad jei jau taip, tai uzgesinus jos kaip tik pailsi :) Ups, pamirsau kad cia visi dyzeliai (iskyrus temos autoriu) ir jau net pamirso kad ir kitokiu varikliu buna ;)

Tomskis 2011-02-19 21:00

jei motoras siltas, tai naudok REST mygtuka salonui sildyt, nereiks kuro degint

Edgis 2011-02-19 21:46

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 131688)
Ups, pamirsau kad cia visi dyzeliai (iskyrus temos autoriu) ir jau net pamirso kad ir kitokiu varikliu buna ;)

Pas Miki benzinas/dujos, pas mane garaže irgi yra pora tokių:wave:. Šaltom dienom aš jų irgi negesinu, nors pas abu REST mygtukai yra:geda:

samagonas 2011-02-19 21:51

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 131700)
Pas Miki benzinas/dujos, pas mane garaže irgi yra pora tokių:wave:. Šaltom dienom aš jų irgi negesinu, nors pas abu REST mygtukai yra:geda:

tada jus silpnaprochiai gezai ir debiliztai :)
patinka,man piliechiai,kurie skaito,visus kitokius nei jie ,silpnaprochiais,gezais arba d-ebilais


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.