MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Padekit nesikuria W211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6606)

totosha 2011-02-27 12:04

Padekit nesikuria W211
 
Turiu tokia problema, masina garaze stovi jau 3 menesi kartais eidavau pakurt cia kazkaip 2 savaites nekuriau kai buvo salciai virs -20 dabar nuejau nepasikuria ismete klaida sedo mazas akumas ir ismete kad bagazinei sedes pakroviau ta kuris bagazinei bet efekto 0 vistiek nepasikuria (maza gi nebutina kraut jis gi tik prie SBC starteri jis nesuka) kame problema nkr nevaziuojau ir tokius prikolus cia man ??? :(

Finalfour 2011-02-27 12:19

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 133122)
Turiu tokia problema, masina garaze stovi jau 3 menesi kartais eidavau pakurt cia kazkaip 2 savaites nekuriau kai buvo salciai virs -20 dabar nuejau nepasikuria ismete klaida sedo mazas akumas ir ismete kad bagazinei sedes pakroviau ta kuris bagazinei bet efekto 0 vistiek nepasikuria (maza gi nebutina kraut jis gi tik prie SBC starteri jis nesuka) kame problema nkr nevaziuojau ir tokius prikolus cia man ??? :(

Pradziai bent info suteik, koks variklis, dyzelis ar benzas pas tave, ir mano tema paskaityk, man panasi beda. O tas mazaisis apscie nesvarbu, pasikroves ar isikroves jis. Uzsivedimui itakos neturi. O kai uzvesi, pasikraus jis.

totosha 2011-02-27 13:10

Dizelis 2,7 CDI as skaiciau bet reikalas tame kad tu vaziavai ir jis nesikuria dbr o pas mane stovi jau 3 menesius ir nesikuria su pakrautu akumu.

Finalfour 2011-02-27 13:38

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 133128)
Dizelis 2,7 CDI as skaiciau bet reikalas tame kad tu vaziavai ir jis nesikuria dbr o pas mane stovi jau 3 menesius ir nesikuria su pakrautu akumu.

Neziurint i tai, priezastis gali but panasi :) Pvz. - uzlinko koks nors daviklis... As bent jau priezasti radau - man uzpilamos zvakes. Kodel - tik silberyje atsakyt manau gales. O tau, kadangi dyzelis, gali but visai kas kita, gal pakaitinimo zvakes, gal oro srauto matuokle (tai galioja ir man), gal dar koks biesas. Be diagnostikos nepasakysi, cia ne Golf II...

totosha 2011-02-27 14:17

Ir va dabar nuejau dar kai pasuki rakta ismete kalida iskart " Reduced braking effect Start engine! " Ir viskas tada nepakursi masinos viskas pagesta.

ldalius 2011-02-27 14:30

įtariu kad tik diagnostika tau dabar padės

Finalfour 2011-02-27 14:56

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 133140)
Ir va dabar nuejau dar kai pasuki rakta ismete kalida iskart " Reduced braking effect Start engine! " Ir viskas tada nepakursi masinos viskas pagesta.

Sita klaida juokai visiski. Man irgi ismeta. Tai del to, kad kuriant paspaudei stabdi, o variklis nedirba, niekas nesukelia slegio stabdziu sistemoj. Neisigask, kuriant toliau, sedant akumui ismes tokias klaidas, raudonam fone beja: Brake defective, ESP defective, batery alternator, SBC defective ir dar kazka. Atrodo baisiai, bet nekreipk demesio , nieko cia nereiskia, kliema nuo akumo nuimk, palauk ir vel uzdek ir neliks tu klaidu. Visa tai isaukiama del sedancio akumo, o kadangi ir mazasis seda, variklis nedirba, o tom sistemom reikia elektros, tai ir klaidos. Zodziu, cia jokia problema :)
Kai/jeigu uzkursi varikli, jokiu klaidu nebebus. O vat del ko nesikuria - cia jau kita kalba. Bet tikrai ne del tu metomu klaidu, 200 proc.

Tomskis 2011-02-27 15:00

tai jei taip ilgai stovi masina, gal dar kuras vasarinis? zvakiu lempute dega ijungus degima?

totosha 2011-02-27 18:24

Tai tada reikia nupirkt nauja maza akuma nes jam pipec pridejau lempute su laidais tai net lempute nedega... Nes ta kalida neduoda pakurt kaip supratau per maza itampa raso ta klaida ir viskas issijungia... Ziemiska saliarka ir dega zvakes.

Finalfour 2011-02-27 19:05

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 133231)
Tai tada reikia nupirkt nauja maza akuma nes jam pipec pridejau lempute su laidais tai net lempute nedega... Nes ta kalida neduoda pakurt kaip supratau per maza itampa raso ta klaida ir viskas issijungia... Ziemiska saliarka ir dega zvakes.

Neitiketina. Mazasis akumas ne prie ko. ta klaida tau kaip tik raso kad pakurk varikli, nes "reduced brake power", o kaip manai kodel? Nes neveikia variklis ir nera kam sukelti slegio stabdziu sistemoje. Mazasis akumas niekaip negali itakoti uzsivedimo. Jei jau taip neramu - isimk ji ir ikrauk.
O is viso, didysis akumas pakrautas, suka starteri normaliai?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.