MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W202 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26881)

Simukasw140 2021-03-07 09:29

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 540652)
Netinka 202 šitie kalpokai :confused:.

P.s. primink koks variklis? :geda:, šiaip kai aš turėjau su 2.5 turbodyzelį, tai teko atjungti kuro pašildytuvą ir tiesiogiai pasijungti.

Variklis pas mane 605 atmosferinis del pasildytuvo jau irgi girdejau is vieno zmogaus dabar lyg vel kuriasi gerai nesuprasi cia bet vistiek duodant gaza matau kaip labai mazi burbuliukai zarnelese laksto tokio dydzio kaip gazuoto mineralinio bet kuriasi dabar kaip ir gerai kolkas :D o kas liecia kalpokus tai cia gal skonio reikalas nezinau dar pats tu kalpoku pas save neturiu laukiu kol draugas is airijos parves tai su sezonu veluosiu koki menesi bet jau laukiu labai idomu kaip atrodys :D

Robis 2021-03-07 16:03

pas W202 važiuoklė kaip SLS?:wacko:

<..>pasirodo kaltos hidraulines sferos nes cia juk SLS pakaba<..>

Simukasw140 2021-03-08 11:16

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 540669)
pas W202 važiuoklė kaip SLS?:wacko:

<..>pasirodo kaltos hidraulines sferos nes cia juk SLS pakaba<..>

Nu mano w202 taip stovi SLS hidraulika atvirai pasakius pats pirma kart gyvai matau w202 su hidraulika kad ir kaip keista butu 😁 prie to pacio gal kas kaune zino ar is forumieciu galetu isspresti man kuro nusedimo problema? Nes mano kantrybe isseko ir nebezinau kur galj tebeieskoti...

masterkame 2021-03-08 12:02

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 540669)
pas W202 važiuoklė kaip SLS?:wacko:

<..>pasirodo kaltos hidraulines sferos nes cia juk SLS pakaba<..>

Robi SLS reiskia self leveling suspension. As ir pirma karta perskaiciau buvau toks wtf.

Robis 2021-03-08 13:23

aš SLS pamatęs pagalvojau apie modelį SLS :xx:

tomasgarliava 2021-03-08 15:36

As kai turejau w202 ir sesdavo kuras 2.5td tai reikejo keisti kuro siurblyje kazka nepamenu seniai buvo, bet puikiai pamenu kai parskridau is rusyno ir po menesio neuzsikuriau daugiaukstej stovejimo aikstelej vilniuj, nei traliuko isivarysi nei istempsi. Kas ten parkuoja zino kad anksta. vienzo kvieciausi taksista su dviem akumais ir sukom/kurem tol kol sukosi ir prisipumpavo kuro, gerai kad starteris neseniai restauruotas buvo tai atlaike tas nesamones, kai uzsikuriau nuvariau i dyzelita kaune sutvarke palikau apie 400eur paskui po keliu menesiu pardaviau tuo metu ciurkos imdavo ir pjaudavo per puse tokius.
Persedau po tokiu bajeriu i benzina.

Simukasw140 2021-03-08 16:09

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 540690)
As kai turejau w202 ir sesdavo kuras 2.5td tai reikejo keisti kuro siurblyje kazka nepamenu seniai buvo, bet puikiai pamenu kai parskridau is rusyno ir po menesio neuzsikuriau daugiaukstej stovejimo aikstelej vilniuj, nei traliuko isivarysi nei istempsi. Kas ten parkuoja zino kad anksta. vienzo kvieciausi taksista su dviem akumais ir sukom/kurem tol kol sukosi ir prisipumpavo kuro, gerai kad starteris neseniai restauruotas buvo tai atlaike tas nesamones, kai uzsikuriau nuvariau i dyzelita kaune sutvarke palikau apie 400eur paskui po keliu menesiu pardaviau tuo metu ciurkos imdavo ir pjaudavo per puse tokius.
Persedau po tokiu bajeriu i benzina.

Idomu ka ten dare nepameni? Ar net neklausei? Nes man tas vamzdelii tarpinij pakeitimas padejo kelioms dienoms paskui vel nesamones pastatciau dabar atgal atbulini voztuva kad nesestu atgal iki bako tik idomu kur sesti gali siurblyje nei rasoja kazkur nei ka niekaip nesuprantu per kur ta ora gaudo

Darius 2021-03-08 19:20

O tai atsijungei kuro pašildytoją?

Simukasw140 2021-03-09 18:58

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 540700)
O tai atsijungei kuro pašildytoją?

Man atrodo Dariau tokio pas mane isvis nera... bet pastaciau atgal atbulini voztuva tai uzsikuria prasipurto kelias sekundes uzkurus kol oras issivailsto ir vaziuoja manau su situo reikalu taii ir paliksiu atsibodo ieskoti galu kuriasi vaziuoja ir ramu :D

Darius 2021-03-09 19:52

Citata:

Pradžioje rašė Simukasw140 (Post 540727)
Man atrodo Dariau tokio pas mane isvis nera... bet pastaciau atgal atbulini voztuva tai uzsikuria prasipurto kelias sekundes uzkurus kol oras issivailsto ir vaziuoja manau su situo reikalu taii ir paliksiu atsibodo ieskoti galu kuriasi vaziuoja ir ramu :D

Pažiūrėk asmeninę žinutę.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.