MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Padekit apsisprest del W210 ratu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6789)

BaltMan 2011-03-18 19:28

Padekit apsisprest del W210 ratu
 
sveiki , isejo taip kad uzsimaniau vasariniu ratuku pamacius mieste tiek daug graziu masinu :) seip galvojau su orginaliais r-16 pravazinet ,o domina koknreciai sitie ,tai jei nubalsuotumet ,kad viskas :thumbsup: tai ryt juos ir nupirkciau ... cia tas skelbimas
http://auto.plius.lt/skelbimas/padan...amg/id-1410581
Ar ne per mazi ?,kaip atrodytu ir pan. siaip nenoreciau r-18 nes nepatinka ,kai siekia arkas per duobes. Tema ryt galetume istrinti :)

ruškė 2011-03-18 19:30

neblogi ratukai visai :) bet as tavo vietoj imciau tokius pat tik r18 , pasirinksi teisingas padangas ir niekas nesieks tu arku, pas mane pati nesamoningos padangos uzmautos ir tai arku niekas nesiekia..

Alkapone 2011-03-18 19:42

Citata:

Pradžioje rašė BaltMan (Post 137202)
sveiki , isejo taip kad uzsimaniau vasariniu ratuku pamacius mieste tiek daug graziu masinu :) seip galvojau su orginaliais r-16 pravazinet ,o domina koknreciai sitie ,tai jei nubalsuotumet ,kad viskas :thumbsup: tai ryt juos ir nupirkciau ... cia tas skelbimas
http://auto.plius.lt/skelbimas/padan...amg/id-1410581
Ar ne per mazi ?,kaip atrodytu ir pan. siaip nenoreciau r-18 nes nepatinka ,kai siekia arkas per duobes. Tema ryt galetume istrinti :)

Sveikas. Na, ratai labai graziai atrodo, bet gerai pagalvociau del r18, nes as nusipirkau tokius r17 ir dabar juos pardavineju, nes r18 norisi :):wave:

yamato 2011-03-18 20:11

aha, tikrai R18 pažiūrėk, pasirinksi padangas teisingas ~235/40 ar 245/40 ir nesieksi jokių arkų :) o ir vaizdas akiai tikrai daug mielesnis su R18 bus :)

ruškė 2011-03-18 20:12

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 137211)
aha, tikrai R18 pažiūrėk, pasirinksi padangas teisingas ~235/40 ar 245/40 ir nesieksi jokių arkų :)

o ka uzmoves ant savo vasariniu ratu? r17 pas tave kiek pamenu ar ne :geda:

yamato 2011-03-18 20:21

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 137212)
o ka uzmoves ant savo vasariniu ratu? r17 pas tave kiek pamenu ar ne :geda:

buvo R17 su 215/45 ir 225/45 padangomis atitinkamai priekyje ir gale :)
pardaviau vasarą draugui ant coupo 124 :seile2:

dabar mašiną ruošiuosi parduoti, tai ratai R15 enzo kažkokie :D

ruškė 2011-03-18 20:29

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 137218)
buvo R17 su 215/45 ir 225/45 padangomis atitinkamai priekyje ir gale :)
pardaviau vasarą draugui ant coupo 124 :seile2:

dabar mašiną ruošiuosi parduoti, tai ratai R15 enzo kažkokie :D

o kaip su dropu? :) nu ir kaip ant posukio lekiant didesniu greiciu liesdavo kanors? as galvoju apie 205/40 tik nezinau kaip ziuresis, biski jauciu kad labai jau nekaip gali atrodyti ,nes db 225/50 tai belekas, tiks kokia banga ant asfalto iskarto buferio is vidaus kampa braukia, ir pacia sparno apacia.

yamato 2011-03-18 20:32

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 137232)
o kaip su dropu? :) nu ir kaip ant posukio lekiant didesniu greiciu liesdavo kanors? as galvoju apie 205/40 tik nezinau kaip ziuresis, biski jauciu kad labai jau nekaip gali atrodyti ,nes db 225/50 tai belekas, tiks kokia banga ant asfalto iskarto buferio is vidaus kampa braukia, ir pacia sparno apacia.

kaip pas tave ratai stovi? viskas gerai su suvedimu? nes pas mane dešinės pusės kasteris bsk pabėgęs buvo :) tai bsk lietė, iš pradžių buvo 235/45, tai lietė bsk vidine padangos vieta skardą, užtepiau gražiai hermetiku ir pakeičiau padangas į 225/45, tada dingo visi lietimai :)
o kai dropą dėjau, tai uždėjau ir 215/45, kad siauresnės būtų, ir kad neliestų :)

o ant posukių kokiais noriu greičiais galėjau važiuot, vos vos vos lietė, bet klaidą padaręs buvau dėdamas raudonas spyruokles - neįdėjau prieky gumų virš spyruoklių, tai jei būčiau jas sudėjęs, tai ten gyvenime niekas nieko nebūtų lietę :)

dabar padarytas toks, kokį gavau, na tik muzika dar liko, bet ten nesunku ją išimti :)

ruškė 2011-03-18 20:39

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 137234)
kaip pas tave ratai stovi? viskas gerai su suvedimu? nes pas mane dešinės pusės kasteris bsk pabėgęs buvo :) tai bsk lietė, iš pradžių buvo 235/45, tai lietė bsk vidine padangos vieta skardą, užtepiau gražiai hermetiku ir pakeičiau padangas į 225/45, tada dingo visi lietimai :)
o kai dropą dėjau, tai uždėjau ir 215/45, kad siauresnės būtų, ir kad neliestų :)

o ant posukių kokiais noriu greičiais galėjau važiuot, vos vos vos lietė, bet klaidą padaręs buvau dėdamas raudonas spyruokles - neįdėjau prieky gumų virš spyruoklių, tai jei būčiau jas sudėjęs, tai ten gyvenime niekas nieko nebūtų lietę :)

dabar padarytas toks, kokį gavau, na tik muzika dar liko, bet ten nesunku ją išimti :)

suvedimo nedares nuo nauju ratu uzdejimo, biski nesa masina i desine puse kaip tiesiojoj paleidi vaira, ir keleivio puses sparna ir buferi liecia, tai gal tikrai suvedimas padetu siuo atveju, bet man ir tos padangos tokios traktorines atrodo nepatinka nelygiai su lietnyku o uz jo dar koks cm issikises mesos :geda:215/45 idomu ar vizualiai skirtusi nuo 225/50 ? :)

Mb 140 2011-03-18 20:39

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 137234)
kaip pas tave ratai stovi? viskas gerai su suvedimu? nes pas mane dešinės pusės kasteris bsk pabėgęs buvo :) tai bsk lietė, iš pradžių buvo 235/45, tai lietė bsk vidine padangos vieta skardą, užtepiau gražiai hermetiku ir pakeičiau padangas į 225/45, tada dingo visi lietimai :)
o kai dropą dėjau, tai uždėjau ir 215/45, kad siauresnės būtų, ir kad neliestų :)

o ant posukių kokiais noriu greičiais galėjau važiuot, vos vos vos lietė, bet klaidą padaręs buvau dėdamas raudonas spyruokles - neįdėjau prieky gumų virš spyruoklių, tai jei būčiau jas sudėjęs, tai ten gyvenime niekas nieko nebūtų lietę :)

dabar padarytas toks, kokį gavau, na tik muzika dar liko, bet ten nesunku ją išimti :)

yamato kaip tavo parase vadinasi tie ratai?kokie ten jie amg?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.