MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Saltas neuzsiveda, E300TD 98m. Kuro sistemoje gaudo ora. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2705)

dyzelis 2009-10-04 11:54

W210 Saltas neuzsiveda, E300TD 98m. Kuro sistemoje gaudo ora.
 
Ryte atejau ir neuzsiveda, suko bande truputi griebt, bet poto to is vis tik suko ir viskas. Dar pries pora dienu kelis kartus buvo taip, kad salta uzvedus truputi padirbus bandydavo uzgest, tai truputi pagazuodavau ir dirbdavo toliau, zmonai sake buvo irgi, uzgeso visiskai. Gal kam yra buve panasus simptomai? kuro filtras nekeistas, bet jis ir netrukciodavo, traukdavo tikrai be problemu, gal koks siurblys?

mantizasss 2009-10-04 12:13

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 41601)
Ryte atejau ir neuzsiveda, suko bande truputi griebt, bet poto to is vis tik suko ir viskas. Dar pries pora dienu kelis kartus buvo taip, kad salta uzvedus truputi padirbus bandydavo uzgest, tai truputi pagazuodavau ir dirbdavo toliau, zmonai sake buvo irgi, uzgeso visiskai. Gal kam yra buve panasus simptomai? kuro filtras nekeistas, bet jis ir netrukciodavo, traukdavo tikrai be problemu, gal koks siurblys?

tai gal ora gaudo, paziurek ar nera slangutese oro, salngutes eina is kuro filtro i siurbli, tom slangutem reikia gumutes pakeisti, nes buna paskirdusios.

gangasz 2009-10-04 12:55

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 41601)
Ryte atejau ir neuzsiveda, suko bande truputi griebt, bet poto to is vis tik suko ir viskas. Dar pries pora dienu kelis kartus buvo taip, kad salta uzvedus truputi padirbus bandydavo uzgest, tai truputi pagazuodavau ir dirbdavo toliau, zmonai sake buvo irgi, uzgeso visiskai. Gal kam yra buve panasus simptomai? kuro filtras nekeistas, bet jis ir netrukciodavo, traukdavo tikrai be problemu, gal koks siurblys?

man tas pac buvo,tik dar neisku kodel,buvau filtriuka uzdejas pries filtra tai ten oro buvo ,galvoju todel,ir dar pastebejau kaip man taip buvo tai kuro nedaug buvo,bet cia retai i menesi karta buvo darbar isemes filtriuka,bet kuro daba pilnas bakas zesiu kaip bus nedaug,sakau gal koks ir siurblis nebepatraukia,jai ispresi problema pranesk gal ir man pades,:) pas mane visos slangutes viskas pakeista tai nz ar tai :confused: gal koks siurblis pirmos pakopos,bet nz tik spelioju:confused:

mb001 2009-10-04 13:03

pradeciau nuo kuro filtro.

gangasz 2009-10-04 13:10

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 41619)
pradeciau nuo kuro filtro.

nu pas mane pakeistas nesenai:)

x3mik 2009-10-04 14:49

gali buti oras.. del slanguciu.. arba nelaiko voztuvas pas manr taip budavo ir kuras subega i baka.. sprendimas vertas 15lt. autoaibei voztuvelis.. bet jai ant karsto.. tai nzn... nes cia budavo kai masina pastovi nakti..

dyzelis 2009-10-04 15:02

Citata:

Pradžioje rašė x3mik (Post 41651)
gali buti oras.. del slanguciu.. arba nelaiko voztuvas pas manr taip budavo ir kuras subega i baka.. sprendimas vertas 15lt. autoaibei voztuvelis.. bet jai ant karsto.. tai nzn... nes cia budavo kai masina pastovi nakti..

aha butent po nakties ir pas mane. Pakeiciau filtra, nepadejo, per ta permatoma slangute neateina kuras, tai daugiau sansu kad del to voztuvelio?

x3mik 2009-10-04 15:23

gali but toks variantas nes man budavo kad poto lb ilgai sukt reikdavo... bet man taip budavo kai pastatidavau masina ir priekis buvo auksciau nei galas..
zodziu tas voztuvelis fignia.. prapajani slaga idedi hamutais uspaudi.. as turejau kazkada kregzde tai ten pas jas lyga,..

o seip jai tai jai nesikuria dizelis tai nera kuro... arba kompresijos.. i filtra kuro pripilei?>

dyzelis 2009-10-04 16:44

Citata:

Pradžioje rašė x3mik (Post 41663)
i filtra kuro pripilei?>

siaip kuro tai tikrai sociai, biski yra tokia nuokalne, o del kuro filtre reikejo pripilt? :blush: siaip pasukau starteri, tycia poto atsisukau filtra, tai jame buvo vos vos ant dugno pribege, 124 trilitriui keiciau, tai nereikejo pripilt, suki starteri ir gazas iki dugno jis pats pribego, tai ir cia taip pat padariau, tik sakau pilnas nepribego nes toj slangutej saliarka neateina, draugas ziurejo tai sake pradzioj bego, bet poto jau nebe :confused:

x3mik 2009-10-04 21:15

nzn kaip su 124 bet turejau w202 2,5d tai pripilt pilna filtra butina.. nes kitaip oro pagauna ir tada labai ilgai sukt reikia kol pripompuos kura..o kaip bega kuras nelab pamatisi.. nes kiek zinau siurblio bake nera.. o atjunges slange ner kam pompuot..


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.