MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   alteroja - S213 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=27328)

Somesword 2021-10-28 10:45

nenustebciau, kad ir kameros beda :) Nepakenktu paskambint i Veho ir paklausti, zinoma jie pasakys atvaziuokite diagnositkai 70 Eur ir tada pasakysime ka galbut galime padaryt.

RokasRs 2021-10-28 10:59

Pas mane Multibeam nekarpo spindulio, nes kamera be IHC+ funkcijos, niekada per 17.000km nėra jokia auto iš priekio mirksėjusi. Šviečia idealiai ryškiai, spindulys geras, Europinis. Automatinės ilgos idealiai veikia, nėra nei karto per vėlai persijungusios į trumpąsias.
Jei man dėl nekarpomo spindulio niekas nemirksi, tai neįsivaizduoju kaip tau mirksi dar kažkas…

vampyras 2021-10-28 12:44

Yra situacijų kai tikrai nespėja išjungti ledų, bet dažniausiai kiti galvoja jog važiuoji su ilgom ir signalizuoja. Pamirksek kad pradėtų mokintis 😉
Atkreipk dėmesį vėliausiai išjungia priešpriešinių auto tu, pas kuriuos nėra šviesos sureguliuotos. Kamera neatskiria iš toli tik priartėjus.

alteroja 2021-10-28 12:48

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 543712)
nenustebciau, kad ir kameros beda :) Nepakenktu paskambint i Veho ir paklausti, zinoma jie pasakys atvaziuokite diagnositkai 70 Eur ir tada pasakysime ka galbut galime padaryt.

su Veho per pastaruosius porą metų turėjau reikalų, tai norėčiau jų privengt :D Jei net nuvažiavus mašiną prijungt prie appso susimaut procese sugeba, tai ką ten apie juos kalbėt. Bent Kauno ir Vilniaus kontoros tai mano akimis labai žemo lygio.

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 543713)
Pas mane Multibeam nekarpo spindulio, nes kamera be IHC+ funkcijos, niekada per 17.000km nėra jokia auto iš priekio mirksėjusi. Šviečia idealiai ryškiai, spindulys geras, Europinis. Automatinės ilgos idealiai veikia, nėra nei karto per vėlai persijungusios į trumpąsias.
Jei man dėl nekarpomo spindulio niekas nemirksi, tai neįsivaizduoju kaip tau mirksi dar kažkas…

nesakau, kad pas mane viskas tvarkingai veikia. tik kad erzina, kad negali nesukdamas galvos tiesiog naudotis mašinos funkcijomis. vakar grįžęs namo nustatymuose išjungiau IHC+ funkciją, pažiūrėsiu kaip tada veiks.

alteroja 2021-10-28 12:54

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 543715)
Yra situacijų kai tikrai nespėja išjungti ledų, bet dažniausiai kiti galvoja jog važiuoji su ilgom ir signalizuoja. Pamirksek kad pradėtų mokintis 😉
Atkreipk dėmesį vėliausiai išjungia priešpriešinių auto tu, pas kuriuos nėra šviesos sureguliuotos. Kamera neatskiria iš toli tik priartėjus.

žodžiu reikia susitaikyt, kad bugova sistema...

Somesword 2021-10-28 14:30

IHC pas mane suveikia nuo didesnio kiekio zenklu, arba LED gatviu apsvietimo stulpu.

alteroja 2021-11-04 18:34

Na protingieji kurmiai, pasakykit kas kiek pavarų dėžei ir reduktoriui alyvą keist?

Nes WIS'e randu 60k arba 125k...

RokasRs 2021-11-04 19:03

Dėžei keičiu kas 60.000km.
Reduktoriui tepalą keičiau tik vieną kartą ir tai, nes salnikas buvo parasojęs. Keitė abu salnikus prie to pačio ir tepalą. Jei ne patasojęs salnikas, tai būčiau ir nekeitęs.
Čia iš tos pačios temos, kai reikia reguliariai keisti stadžių skystį, aušinimo skystį, bet dauguma niekas nekeičia…

alteroja 2021-11-04 20:07

Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 543830)
Dėžei keičiu kas 60.000km.
Reduktoriui tepalą keičiau tik vieną kartą ir tai, nes salnikas buvo parasojęs. Keitė abu salnikus prie to pačio ir tepalą. Jei ne patasojęs salnikas, tai būčiau ir nekeitęs.
Čia iš tos pačios temos, kai reikia reguliariai keisti stadžių skystį, aušinimo skystį, bet dauguma niekas nekeičia…

dėžė 725.0xx?

aš tai galvoju niekas geriau už gamintoją nežino kada ką keist reikia. šiais laikais su aušinamom turbinom, egrais, ad blue nekeisti aušinimo skysčio būtų trumparegiška.

Gadget 2021-11-06 11:18

Priklausomai kaip vazinejama. Jei trasoje daugiau- gali kas 60. Jei mieste, kas 40k keisciau.
Zinant variklio aptarnavimu rekomendacijas pas mersa ir kitus gamintojus- geriausia butu keist bent 2 kart dazniau. Nekainuoja tokiu kosminiu pinigu ir ateityje maziau problemu bus.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.