MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Kokios nuomones apie galinius varomus ratus? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2905)

ifixas 2009-11-02 16:36

Kokios nuomones apie galinius varomus ratus?
 
Ar neiškyla bėdų? Sakoma jog remontas brangesnis ir sudėtingesnis. Kiek čia tiesos?

gangasz 2009-11-02 16:41

kainos gal priklauso nuo metu masinos,o jos visos bira tik vienos maziau kitos daugiau,man atrodo istvermingesnes yra galiniais varomais:) mb bmw nesu daug girdejas kad labai byra:)cia tik mano nuomone:)

arbuzas 2009-11-02 16:45

Citata:

Pradžioje rašė ifixas (Post 46064)
Ar neiškyla bėdų? Sakoma jog remontas brangesnis ir sudėtingesnis. Kiek čia tiesos?

Neiskyla :) Tik daugiau malonumo vairuojant :)

gangasz 2009-11-02 16:46

pritariu kad moloniau:)

BLEIDAS 2009-11-02 17:09

Kokiu cia problemu vaziuojant gali iskilt? Turejau ir fwd ir rwd ir 4wd automobilius, jokiu bedu ziema nebudavo. Paprasciausiai prie kiekvieno tipo reikia priprasti. O tokiu zmoniu skundai, kai ziema uzklimt lengviau, posukiuose gala uzmeta ir t.t., tai galiu pasakyt, kad geras ziemines padangas uzsidet reikia, o ne pirkt po 20 lt zieminius slikus. O jei jau ir su gerom padangom nepavaziuojama, tai nereikia automobilio keikt, nes, kaip liaudis sako, blogam sokejui ir kiausai maiso.

gangasz 2009-11-02 17:11

reikia geru padangu kad sustojus galetum pradeti vaziuoti:xx: as vazineju snieginais del pradejimo vaiuoti jokiu problemu,tik biski zemas pas mane avangardas tai kartais kaip buldozeris stumdau kur reikia.ir sniego pas mane daugiau nei lietuvoj :)ir kalnu daug :D



Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 46069)
Kokiu cia problemu vaziuojant gali iskilt? Turejau ir fwd ir rwd ir 4wd automobilius, jokiu bedu ziema nebudavo. Paprasciausiai prie kiekvieno tipo reikia priprasti. O tokiu zmoniu skundai, kai ziema uzklimt lengviau, posukiuose gala uzmeta ir t.t., tai galiu pasakyt, kad geras ziemines padangas uzsidet reikia, o ne pirkt po 20 lt zieminius slikus. O jei jau ir su gerom padangom nepavaziuojama, tai nereikia automobilio keikt, nes, kaip liaudis sako, blogam sokejui ir kiausai maiso.

visiskai teisingai pasakyta:)

liudas777 2009-11-02 17:14

Aš irgi galiu pritart kad jei nemoki važiuot tai nėr ko skųstis kad automobilis bolgas. Bet koks rimtas vairuotojas pasakys kad tiek su galu varomu tiek su priekiu važiuot visada yra imanoma. Gi stabdžiai stabdo visom mašinom keturis ratus. :)

ifixas 2009-11-02 17:28

Na mastau savo SAAB 900 iškeisti į Mercedes Benz C200. Tik dar reikia apžiūrėti kaip bėga, tai dar ir susimasčiau dėl varomųjų, nes su galiniais lyg ir neteko važinėtis, o tuo labiau žiemą.

gangasz 2009-11-02 17:33

Citata:

Pradžioje rašė ifixas (Post 46074)
Na mastau savo SAAB 900 iškeisti į Mercedes Benz C200. Tik dar reikia apžiūrėti kaip bėga, tai dar ir susimasčiau dėl varomųjų, nes su galiniais lyg ir neteko važinėtis, o tuo labiau žiemą.

jai moki vairuoti tikrai priprasi tik padangas uzsidek ne po 30lt:)

Tomskis 2009-11-02 17:51

na man su priekiu varomu lengviau vaziuot, nes kai vaziuoji kieme ziema, kai daug sniego ir yra vezios, galu varomu is ju yra sunkiau isliti, vaira susuki, o masina tiesiai eina.

ir priekiu varomose maziau mechanizmo, ner tokiu kaip kardanu po visa masina, reduktoriu uzianciu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.