MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Draudimo machinacijos su langais (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10503)

Marozas 2012-09-05 12:30

Draudimo machinacijos su langais
 
Apturejau toki ivyki, kad ant masinos uzkrito ivairios statybines medziagos. Pastato draudimas viska kompensuos, taciau akmenukai, ikrite tarp lango gumu darinejant langus juos vietomis subraize ( keli ibrezimai lango vidury) ir daug smulkiu pacioj lango apacioj. dar iki dabar yra akmenuku, ir visdar juos braizo.
Draudime man pasake, kad langu nekeis, o poliruos. Galinis taip pat nuo plytos siektiek isibreze, tai bala nemate, galini lai poliruoja.
Bet kaip su soniniais? ar galiu reikalaut, kad juos pakeistu? zinau, kad poliruojant stikla, gali issikreipti vaizdas. Ir bet kuriuo atveju, stikla tures isimti, nes masinele neprieis prie lango apacios.? Ar nesimatys ant galinio lango nelygumai? (pas mane jis smarkiai tamsintas ir pagal mane, matysis kiekvienas sudelis ir kaip zinia, neperseniausiai ji keiciausi i nauja, originalu)

vanix 2012-09-05 12:44

Feibi, dar nera noro parduot masina? Kazhkaip perdaug nelaimingu atsitikimu su ja atsitinka man rodos :(
As tai tavo vietoj bandyciau reikalaut pakeist vis delto stiklus, atseit nepataisomai susibraize, jei perdaug ten susipoliruos, tai tas langas negali tarkim vibruot ar kazhka panasiai del sumazejusio storio?

simaso 2012-09-05 12:46

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 228385)
Feibi, dar nera noro parduot masina? Kazhkaip perdaug nelaimingu atsitikimu su ja atsitinka man rodos :(
As tai tavo vietoj bandyciau reikalaut pakeist vis delto stiklus, atseit nepataisomai susibraize, jei perdaug ten susipoliruos, tai tas langas negali tarkim vibruot ar kazhka panasiai del sumazejusio storio?

jei bet kur numeta, tai nieko keisto ;]

liudas777 2012-09-05 12:49

Bet jaučiu niekam forume taip dažnai kas nors nenutinka, kaip tau. :D Užjaučiu.

FUN500 2012-09-05 12:54

mano draugas uzvaziavo ant bordiuro ir pramuse karteri. uzkale varyklis. Draudimas pasake kad karteris jo - draudiminis ivykis, ta mes pakeisime, o kad varyklis uzkale tai pasekme ir t.y. nedraudiminis ivykis. taip ir cia gali stumti kad langu darinejimas ir pabraizimai tai pasekmes t.y. nedraudiminis atviejis. as dabar stipriai susimastau ar verta testi CASKO, nes realiai gincytis su jais persudetingai o moketi i metus po 2% nuo masinos sumos susidaro visvien suma..

Apple 2012-09-05 13:41

as manau kad riekia reikalauti pakeisti langus, nes langai yra ne pasekmė savavalisko darinėjimo. automobilio kostrukcija tokia, kad langai darinejasi automatiskai atidarant massina. Taip kad cia ne tas variantas, kai specialai ka nors papildomai sugadini. Jei langai nesidarinetu, o juos specialiai darinedamas sulauzytum, tada sutinku su FUN 500, bet cia siek tiek kitaip.

As asmeniskai prasyciau visu langu keitimo iskaitant ir galini, nes jis kainuoja kruva pinigu ir stovi praktiska naujas.

artez 2012-09-05 13:43

as irgi galvojau soninius nupoliruot nes irgi tokiu bajeriu turiu,manau soninius vaizdas neissilies taip kaip priekinio lango

Marozas 2012-09-05 13:56

Prie ko cia masina parduot? :)
ar ziguli, ar ferrari vairuociau, nenuspresiu, kas ryt atsitiks:) cia nemazas ivykis, daug masinu apgadino. Kai centre gyveni, taip jau buna.
Darausi viska ne per casco, o kaltininko draudime. ivykio vietoje nufotkinau viska, kiekviena cm. As nekaltas, kad mano langai atsidarineja atidarius duris:) juk per bagazine nelipsiu:)

Marozas 2012-09-05 17:06

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 228412)
Prie ko cia masina parduot? :)
ar ziguli, ar ferrari vairuociau, nenuspresiu, kas ryt atsitiks:) cia nemazas ivykis, daug masinu apgadino. Kai centre gyveni, taip jau buna.
Darausi viska ne per casco, o kaltininko draudime. ivykio vietoje nufotkinau viska, kiekviena cm. As nekaltas, kad mano langai atsidarineja atidarius duris:) juk per bagazine nelipsiu:)

Tema risam, viska issisprendziau:)

Apple 2012-09-05 18:57

Citata:

Pradžioje rašė Feibis (Post 228454)
Tema risam, viska issisprendziau:)

Pakeis langus?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.