MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Rusiškas dyzelinas. Kokios mintys? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5347)

Vilmami 2010-09-20 20:50

tai va blyn. O pas mus su tais akcizais durniuoja:confused:

Tomskis 2010-09-20 20:53

Citata:

Pradžioje rašė Vilmami (Post 99690)
tai va blyn. O pas mus su tais akcizais durniuoja:confused:

ir nuo sausio pirmos dienos vel brangs, nelabai gali LT pasispardyt, nes EU direktyvos tokios, yra isakymas is briuselio kad akcizai turi but tokie ir tokie kaip visur EU ir viskas, turi kelt

driuliauskas 2010-09-20 20:56

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 99692)
ir nuo sausio pirmos dienos vel brangs, nelabai gali LT pasispardyt, nes EU direktyvos tokios, yra isakymas is briuselio kad akcizai turi but tokie ir tokie kaip visur EU ir viskas, turi kelt

kodel nera isakymu , kad algos turi buti tokios ir tokios :d

eSaS 2010-09-20 20:56

viska kelia tik vat algas uzmirsta pakelt...

Tomskis 2010-09-20 20:57

todel kad jie pasivazineja po didmiesciu naujus priemiescius, pamato kiek daug nauju nuosavu namu ir supranta kad lietuviai gerai gyvena, ir nesvarbu kad paskola ant kaklo kaba visam gyvenimui :)

nors gal kazkada lieps ir minimalia alga pakelti kaip EU, bet tai bus nebent kai/jei isivesim eura, o kai/jei isivesim isvis batai bus visiems

Aistė 2010-09-20 20:57

Citata:

Pradžioje rašė Vilmami (Post 99682)
man vyras nupila:geda: neskaiciavau:geda:

o paskaiciuoti vertetu. nes nekarta esu su tais taupymais tokiais nagus nusvilus :) nes dazniausiai gaunasi kad vos kelis litus sutaupai :)

Tomskis 2010-09-20 20:59

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 99697)
o paskaiciuoti vertetu. nes nekarta esu su tais taupymais tokiais nagus nusvilus :) nes dazniausiai gaunasi kad vos kelis litus sutaupai :)

na jei vaziuoji i menesi 200km tai tikrai neverta terliotis su kanistrom, nebent tau i namus pristato jas :) bet jei vaziuoji daug, tai apsimoka ir dar kaip, jei as pirkciau kura LT degalinese as nesugebeciau islaikyt masinos , tiek daug tikrai nevazineciau ir technine puse butu apleista

ldalius 2010-09-20 21:10

bent jau prieš 5 metus tai bent jau vairuotojai sakydavo kad pačios degalinės pildavosi į savo talpas savus priedus, o kurą imdavo Mažeikiuose iš tų pačių kranų

liudas777 2010-09-20 21:14

Mano žiniomis lietuvoje visas kuras yra lietuviškas. Beje girdėjau tokią legendą, kad kažkada neste atsiplukdė su tanklaiviu gero suomiško kuro, kuris buvo dar pigesnis ir nuleido kuro kainas, tai kažkokia konkurencijos komisija įkalė gerą baudą ir užsibaigė plukdymai. :D Nežinau kiek čia tiesos.

Vilmami 2010-09-20 21:23

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 99697)
o paskaiciuoti vertetu. nes nekarta esu su tais taupymais tokiais nagus nusvilus :) nes dazniausiai gaunasi kad vos kelis litus sutaupai :)

per menesi su savo naujiena apie 3000 km prilaksciau. Suprantu, tai nera labai daug. O kad skupus moka netgi ne du kartus, tai jau seniai zinau. :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.