MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Del atsarginio rato 124 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4829)

nova 2010-06-25 10:41

kai dedi nestandartinius ratus, ju skersmuo privalo buti vienodas su standartinio rato (o standartinis turi guleti atsarginio rato vietoje), taip kad jei atsarginis R15 skiriasi nuo tavuju R17, tai problema juose

Jerry 2010-06-25 16:09

siaip ka nori ta deda i zapaskes vieta, koks sk.
kiti is viso zapaskes neturi- taupo kura :)
bet standartas gerai, as va autostradoje buvau paskolines uz ustata savo zapaske zmogeliui, nes prakirto i remontuojama kelia iskarto dvi padangas tai jei ne standarta tureciau jau pagelbeti kitiem neiseitu.

mikis 2010-06-25 16:37

seip as deciau toki rata, kokie varztai yra einami, pvz pas mane zieminiai r15 eina standartiniai ilgi varztai, o vasariniai r17, eina trumpi varztai, tad problema butu priverzti su ilgais varztais ta r15.. :/

Citata:

Pradžioje rašė Jerry (Post 88514)
siaip ka nori ta deda i zapaskes vieta, koks sk.
kiti is viso zapaskes neturi- taupo kura :)
bet standartas gerai, as va autostradoje buvau paskolines uz ustata savo zapaske zmogeliui, nes prakirto i remontuojama kelia iskarto dvi padangas tai jei ne standarta tureciau jau pagelbeti kitiem neiseitu.


igariokas 2010-06-25 22:18

tai jau taip buvo ir man kad prakirtau autostradoje du ratus taip kad zapaske buvo penkiolikos tai nors tiek gerai bet varztu ilgis automatiskai netiko nes buvo per ilgi tai dar ir turi veziotis ir trumpesnius zapaskei varztus

Tomskis 2010-06-25 22:55

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 88518)
seip as deciau toki rata, kokie varztai yra einami, pvz pas mane zieminiai r15 eina standartiniai ilgi varztai, o vasariniai r17, eina trumpi varztai, tad problema butu priverzti su ilgais varztais ta r15.. :/

del to bagazinej ir veziojuos trumpus varztus :)

mikis 2010-06-26 09:39

o as veziojos r17 ;) ir galvos neskauda

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 88576)
del to bagazinej ir veziojuos trumpus varztus :)


Mb 140 2010-06-26 09:46

tai jei pas mane ratai r19,tai zapaske veziotis r19 :D:D:D
siaip mano zapske pridejus prie r19 aukstis tas pats,tai kam daryt problema?as ieskojau vienu momentu tabletes(zapaskes)cia buna pas ML r17 tai vien del to kad vietos mazai uzimtu,bet nelabai man ji tinka tai ir baigesi paieskos ;)

mikis 2010-06-26 09:49

tai gal man visa arsenala veziotis? kad iskarto pasikelciau ir susiklijuociau padanga ? :D kam man dabar ieskoti r15, pirkti padanga, veziotis varztus, barsta tarshka.. raktu kruva, ir dar daug viso kito


Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 88598)
tai jei pas mane ratai r19,tai zapaske veziotis r19 :D:D:D
siaip mano zapske pridejus prie r19 aukstis tas pats,tai kam daryt problema?as ieskojau vienu momentu tabletes(zapaskes)cia buna pas ML r17 tai vien del to kad vietos mazai uzimtu,bet nelabai man ji tinka tai ir baigesi paieskos ;)


Mb 140 2010-06-26 10:46

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 88599)
tai gal man visa arsenala veziotis? kad iskarto pasikelciau ir susiklijuociau padanga ? :D kam man dabar ieskoti r15, pirkti padanga, veziotis varztus, barsta tarshka.. raktu kruva, ir dar daug viso kito

5varztai tau barska?kiek turejau pardavime mersu pas kiekviena budavo prie zapaskes graziai supakuoti 5 varztai,nematau jokios problemos.Pas tave ten taip ar taip barska :D:D:D
o tai r17 rata keiciant nereik raktu jokiu?

mikis 2010-06-26 11:01

vasariniam varztam viena galva, kurie trumpesni, tai jei desiu r15 reikes ilgu varztu, jau kitas raktas.. :)) jau dveji raktai, jau minusas, zodziu tu nori man ishaiskinti kad man reikia r15 ? ir kokie nepatogumai manes laukia neskaitant valiutos ismetimo i ora :D

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 88610)
5varztai tau barska?kiek turejau pardavime mersu pas kiekviena budavo prie zapaskes graziai supakuoti 5 varztai,nematau jokios problemos.Pas tave ten taip ar taip barska :D:D:D
o tai r17 rata keiciant nereik raktu jokiu?



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.