MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Mercedes-Benz - servisų - detalių parduotuvių - sąvartynų informacija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=679)

Gytautas 2011-10-04 16:03

Ieškau kas Vilniuje atliktų Ke-jectronic diagnostiką ir remontą (tikiuosi tereikia sureguliuot, nes keičiau krabą).

allglass 2011-10-20 15:39

Nebrangiai stikla pakeisim Vilniuje Sugiharos 2, stiklu servise , tikrai klubieciam geros kainos bus, nors ir siaip nesam brangininkai ir dar apziurekit savo zibintus, nes daznai mersam faras poliruojam, pasirupinkit. Padesim visiem. Daugiau paslaugu www.visistiklai.com
:zenklas:

Marozas 2011-10-22 03:07

Rimta chebra:) keiciausi galini stikla cl'ui. Greit padare. O kiek man kainuotu faras nupoliruoti?

Tomskis 2011-12-25 22:07

gal kas zinot servisa pakabai patikrint kur butu kratylka, ne tik judanti i sonus bet ir aukstyn zemyn? nes pas mane per duobes baisiai barska, ale niekas neranda kas barska :) ir su kratylka ziurejau, ir su lomiku, viskas ledas , o vaizuojant net muzika nepadeda, jau taip nervina kad negaliu

Edgis 2011-12-25 22:10

Priekis ar galas bilda?

Tomskis 2011-12-25 22:15

galas, vairuotojo puse, kazkokias vienas traukes keiciau, del kuriu mete subine po kelia, nestabili buvo, girgzduku nekeiciau, girgzdejo baisiai, bet praejo, turiu nupirkes bet taip ir nepakeiciau. amortikus pakeiciau, nustojo bildet, po savaites vel pradejo, bet vairuotojo pusej viskas, bandysiu sukeist amortikus vietomis, nesinori tiket kad juose beda, bet kuo toliau tuo labiau bilda, ir per bet koki kelio nelyguma, net duobes nereikia, per gulinti menta, per akmeni pervaziuoji ir tai subilda, tiesa prieki per gulinti menta vairuotojo pusej irgi subilda, irgi niekas neranda kas, matau tik viena palindes po masina, kad salenbloku gumos sutrukinejusios, nors su lauztuvu kai judina viskas ok.

Darius 2011-12-25 22:19

Tai gal pagrindinio balkio salenblokas ar kaip ji pavadinti, kur prie kėbulo prisisuka.

Edgis 2011-12-25 22:19

Pažiūrėk ar amortizatorius gerai priveržtas, rimtai, nenoriu girdėti pasakų, kad gerai, nes žinau. Neši subinę į mašiną, lendi į bagažinę ir tikrini:) Arba sodini ką nors ant bagažinės krašto, lai joja, o tu klausykis kur blidukas. Įtariu amortizatorių, stabilizatorių, labai mažai tikėtina, bet ir spyruoklę.

Tomskis 2011-12-25 22:23

del amortiku zinau ta dalyka, mane perspejo kad reik labai gerai uzverzt, jau tris kartus buvau ilindes i bagazine, ten dvi gaikes, apatine per daug suki, prasisuka visas amortikas, tarpusavi abi gaikes uzverztos iki negaliu, laisvumo jokio nera tarp amortiko verzles ir stakano pajudinus masina, del apatinio varzto galvojau, bet nieko nesugalvojau, nera ten kam judet, jis kiaurai perveria amortika ir tiek. man tik viena kas nepatiko, kad seni amortikai, is apatines (posparnio ) puses, turejo guma , na kaip tarpine, ir virsuj (bagazinej) irgi guma, o nauji amortikai apacioj prie posparnio gumos papildomos neturi, bet kaip as ciupinejau ir supratau, tai ta guma kartu su apsaugine amortiko plastmase eina (integruota:)), nes jei papildomai idedu guma nuo seno amortiko, tada bagazinej vos tik islenda tas amortiko sriegis.

na o spyruokles tai sveikos, netrukusios, sveikos negali bildet turbut, o stabilizatorius kaip jis atrodo? plastmasinis tas? ten ziauriai bilda, duslus bildimas, net sededamas bagazinej nesuprasi turbut, del to noriu kazkur pakratyt, galvoju gal gali bildet tilto gumos tos keturios?

Melionas 2011-12-25 22:24

Kazkada as pravargau su tokia beda, ko as tik nedariau, o galu gale paaiskejo, kad zapaske nebuvo iki galo priverzta :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.