MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   Kur Kaune CDI varikliui susireguliuoti degima? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6481)

BLEIDAS 2011-02-12 21:54

Kur Kaune CDI varikliui susireguliuoti degima?
 
Sveiki. Iskilo tokia problemele: pastebejau, kad mano mb per daug kuro vartoja. Nuvaziavus pas meistra, kuris tvarke man varikli, pasake, kad issiderines degimas, t.y. veluoja. Jis pats tokiais darbais neuzsiima, reikia nuvesti sureguliuoti degima. Tik nezinau kur. Silberis lieka kaip krastutinis variantas, TMT servisas netraukia del prastu atsiliepimu apie darbu kokybes. Gal kas patartumete ar parekomenduotumete, kur ar kas galetu gerai sureguliuoti mano E320 CDI degima?

juozas 2011-02-12 21:55

o kaip nustate kad degimas veluoja ? diagnostika? kompa junge ar kazkaip?

Edgis 2011-02-12 21:57

Kompas mato degimo išsiderinimą. Bet tikiu, kad reguliuojamas jis vis dar rankiniu būdu:)

BLEIDAS 2011-02-12 21:59

Citata:

Pradžioje rašė juozas (Post 130175)
o kaip nustate kad degimas veluoja ? diagnostika? kompa junge ar kazkaip?

Ka as zinau kaip jis ten nustate. Atveziau su motoro defektu jam auto ir jis man viska ten nuo A iki Z sutvarke. Esu labai patenkintas jo darbu, ne viena dyzelini motora man tvarkes. Tai jei pasake, kad veluoja, tai ir as taip sakau :)

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 130176)
Kompas mato degimo išsiderinimą. Bet tikiu, kad reguliuojamas jis vis dar rankiniu būdu:)

Rankiniu? :unreal:

juozas 2011-02-12 22:00

o reiks ir man kada kai diagnostika darys pasakyt kad pazetu degima , nes speju jei jis per velyvas ar kazka tai jokios klaidos nemeta , tiesiog reik parametrus ziuret ...

Edgis 2011-02-12 22:00

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 130178)
Rankiniu? :unreal:

O tu kojom kompo mygtukus spaudysi :D

BLEIDAS 2011-02-12 22:04

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 130180)
O tu kojom kompo mygtukus spaudysi :D

:juokiasi::juokiasi::juokiasi:

vampyras 2011-02-12 22:28

pameginam speti kodel jis zino, kad degimas veluoja? ogi todel kad blogai uzdejo grandine :D
nera tem kam veluoti, tie varikliai arba dirba arba ne, lygiai taip pat kaip nebuna pusiau nesciu moteru, jos turi vaika pilve arba neturi :D

BLEIDAS 2011-02-12 23:07

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 130187)
pameginam speti kodel jis zino, kad degimas veluoja? ogi todel kad blogai uzdejo grandine :D
nera tem kam veluoti, tie varikliai arba dirba arba ne, lygiai taip pat kaip nebuna pusiau nesciu moteru, jos turi vaika pilve arba neturi :D

Tai siulai nesukt galvos ir vaziuoti taip toliau? :geda:

vampyras 2011-02-12 23:20

Citata:

Pradžioje rašė BLEIDAS (Post 130199)
Tai siulai nesukt galvos ir vaziuoti taip toliau? :geda:

ne vaziuoji i diagnostika, tegu kisa zonda i duslintuva ir ziuri ko yra per daug, deguonies ar ismetimo brudu, tada zinos ko toliau ieskoti, oro mases matuoklije, ar pukstukai "lasa", reikes variklio sukimosi toliguma, purskiamo kuro kieki ir laika tikrinti ir t.t.. tokie dalykai kaip per daug kuro ima, ilgiausiai ieskomi.
gal tiesiog turbinos slegio daviklis rodo klaidingus parametrus, ir pripucia per daug slegio, nors cia praktiskai neimanomas dalykas dazniausiai buna atvirksciai :)
daugiau nieko nepriburiau nebedirba galva :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.