MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   MB ratu suvedimas ir isvirtimas... (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5732)

munde8 2012-10-30 17:11

kolegos patarkit kur w211 mersui kaune ar marijampoleje kokybiskai suvedima daro l.reik pagelbekit ir ydekit adresu jei nesunku brukstelkit .didelis dekui

Lengvas 2012-11-08 14:57

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 236349)
Vaidas iš Pašilės nedaro suvedimo. Aš sau visada varau darytis į Statybininkų gatvę, Švaros autoservisas. Kai aš ten pradėjau lankytis vyriškis po šiai dienai dirba, turbūt jau kokia 17 metų praėjo, o jis vis dar ten. ir jis tik ratų suvedimus daro, nei važiuokles remontuoja nieko, tik tą vieną suvedimą. Dar juo nebuvau nusivylęs.

Pasidariau ten suvedima 60Lt. Ten tas pats zmogus kuris nelabai snekus? :xx:

Darius 2012-11-08 15:00

Citata:

Pradžioje rašė Lengwas (Post 238654)
Pasidariau ten suvedima 60Lt. Ten tas pats zmogus kuris nelabai snekus? :xx:

Stambokas. Joooo jis nelabai kalbus.:)

lowridermb 2015-10-09 17:10

w211

1. priekyje isvirtimo reguliavimo varztai gamykliskai stovi ar reikia papildomai isigyti?

2. gal kas pasakys galui kaip konkreciai daromas suvedimas ir isvirtimas? ta prasme su kuriu sakiu varztais, nes nerandu, isgooglinau daug.

3. gale stovi gamykliniai varztai reguliavimui ar kaip ir priekiui reiktu isigyti?

lowridermb 2015-10-11 21:00

Niekas nezino???

DiaVolo 2016-04-27 16:03

Nekuriant temos... Nesenai patikrino vaziuokle, pakeite vairo traukiu antgalius, tada padare suvedima (galines padangas sumaine su priekinem), isvaziavus pradejo traukt i desine puse ir vairas pasisukes, nuvariau antra karta tai vel padare suvedima, kaip ir gerai, bet vairas vistiek kreivas ir po suvedimo atitiesino tik vaira... taip daroma ??? padangu skirtumas 1mm todel ir sukeistos dar buvo priekiniu vidus labiau suestas, ar tai gali itakoti vairo padeti ? ar nesima i viena puse ? jei suvedimas ir isvertimas kaip sako gerai padarytas, tai padangos susilygins ar dar labiau issinesios ?

Robertas1993 2018-06-14 09:41

Sveiki, reikia man savo mersui pasidaryt ratu isvirtima nes labai jau isvirtimas didokas ir traukia i desine, veiksmas butu geriausia Vilniuje, patarkit kur geriausiai nuvaryt kad antrakart nereiktu varyt :) Auto w211

Rykštė 2018-06-14 10:45

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 500632)
Sveiki, reikia man savo mersui pasidaryt ratu isvirtima nes labai jau isvirtimas didokas ir traukia i desine, veiksmas butu geriausia Vilniuje, patarkit kur geriausiai nuvaryt kad antrakart nereiktu varyt :) Auto w211

man atrodo tik silberis padarys,nes jei 211-tas su panorama-paprasti garazai net neprasides del sugadinimo rizikos.

Robertas1993 2018-06-14 10:55

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 500636)
man atrodo tik silberis padarys,nes jei 211-tas su panorama-paprasti garazai net neprasides del sugadinimo rizikos.

cha cha :D o jei rimtai tai reikia pasiulymu kur varyt be silberio kad kokybiskai padaryt, nes jau vienas padangas praktiskai mazai vaziuotas, suvariau jau per viena sezona (krastas vidinis nuestas buvo) :) buvau i viena servisa nuvares ( grigiskiu vega servisas) tai ten tik suvedima daro o isvirtimo ne, ir tai kaina nemaza tenais daryt... :)

utiutiu 2018-06-14 14:23

Tai cia tau silberyje kreivai padare?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.