MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W201 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=206)
-   -   W201 vairo kolonėlė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7265)

Jonkis 2011-05-24 09:07

W201 vairo kolonėlė
 
Bėda tame, kad vairas turi laisvumą, prieš kelis metus jau buvau veržęs, bet jei veržti dar kartą, bus vairas labai sunkus, beveik kaip be stiprintuvo, ar įmanoma kažką ten padaryti, restauruoti, remontuoti ar panašiai, ar yra tam rem komplektų, ar ten tenka pačiam burti, kiek tai galėtų kainuoti? Ar reikia tam kokių specifinių įrankių?

Tomskis 2011-05-24 09:09

o tai gal kryzmej beda? koks tas laisvumas nelabai supratau?

Jonkis 2011-05-24 09:45

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 148547)
o tai gal kryzmej beda? koks tas laisvumas nelabai supratau?

kad ne križmėj tai 100% nes aš ten tokios net nematęs, laisvumas iš pačios vairo kolonėlės, tarkim užgesintu motoru vairas sukinėjasi kokių 15 laipsnių, užkūrus mažiau, bet su tokiu vairu lietuvos greitkeliais tarp provėžų važiuoti vos ne slalomas gaunasi

Tomskis 2011-05-24 10:25

nu pas mane servize sake irgi laisvumas yra, bet kazkaip as nepajauciau, reiks atidziau pasitikrint. tai ka tada belieka daryt? keist kolonele

Jonkis 2011-05-24 10:36

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 148557)
nu pas mane servize sake irgi laisvumas yra, bet kazkaip as nepajauciau, reiks atidziau pasitikrint. tai ka tada belieka daryt? keist kolonele

pirmas ir sunkiausias darbas ją rasti be laisvumo, aš irgi atrodo radau, bet po 4 metų vėl tas pats, per tech apžiūra pas mane jau kabinosi, sako jau ant ribos, turiu savo seną kolonėlę, galvoju reiktų pabandyti restauruoti

Tomskis 2011-05-24 11:44

man servize ka paaiskino, tai nukreips mane pas restauratorius, sake tegu pabando paverzt kolonele, nes restauravimas nezmoniskus pinigus kainuos, nuvaziuosiu siandien paziuresiu ka pasakys ten. tipo man suvedimo nenori daryt nes laisvumas yra tai nera tikslo daryt

Jonkis 2011-05-24 12:08

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 148567)
man servize ka paaiskino, tai nukreips mane pas restauratorius, sake tegu pabando paverzt kolonele, nes restauravimas nezmoniskus pinigus kainuos, nuvaziuosiu siandien paziuresiu ka pasakys ten. tipo man suvedimo nenori daryt nes laisvumas yra tai nera tikslo daryt

nu jei pas tave vairas lengvai sukinėjasi dar gali veržti, kuo daugiau verži tuo sunkesni vairas darosi, mano atveju jau su viena ranka nelabai pasuksi, delnas slysta, o vairas neisuka

Tomskis 2011-05-24 12:28

pas mane standartiskai sukasi kaip ir visuose mb, tai dar niekas neverze kogero, bet pasiklausiu kiek restauravimas kainuotu

Tomskis 2011-05-24 15:43

nuvariau pas koloneliu meistrus kuriuos servizas rekomendavo, tai ta serviza pasiunte ant triju raidziu. visu pirma sako suvedimas nieka bendra neturi laisvumu, per vezias nemeto, visu antra jokio laisvumo pas tave nera, uztrenke kapota ir liepe vaziuot i kita serviza daryt suvedima :)
dar paklausiau del taves, tai tau jau reik restauruot, nieko nepriversi, jeigu atvesi nuimta kolonele, restauravimas 450lt kainuos.

iMechanic 2011-05-24 16:09

darbe yra 4 MB 208 busai, tai visu kolonkes gatavos. verztos priverztos, bet per tech niekas nieko nesako. Beje jausmas gaudyti masina po kelia tai nepasakiskas, nors kaip pripranti :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.