MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   w209 rasoja langai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15741)

artez 2014-12-20 11:39

w209 rasoja langai
 
sveiki

zodziu problema tokia kad rasoja langai,ijungus ta mygtuka kuris sildo ale priekini langa tada viskas gerai,bet karstis nenormalus ir ventiliatoriu veikimas toks stiprus kad muzikos nesigirdi
o kai padarai funkcija tipo be to mygtuko tai po kazkurio laiko rasot pradeda(ventiliatoriu garsas irgi toks pats) ar cia gali buti del to kad freono nera?nes rugsejo men kai buvo karsta pas mane nesuveikdavo kondikas,meistras sake sistema tuscia.galvojau nepilsiu nes ziema vistiek prasideda,nera poreikio.

kas zino kas cia per velniava?jei nezinot tai gal meistriuka pasiulysit kuris tokiom problemom apsiema


salono filtras keistas

Apple 2014-12-20 11:44

Gali but del freono. As kai isjungiu ac visada rasoja.

sportbatis 2014-12-20 12:12

gal nustates kad oras cirkuliuotu viduje? pas mane AC ziema visada isjungtas, bet nerasoja, kol nepadarau kad cirkuliuotu viduje.

exxon 2014-12-20 13:17

man soniniai kartais rasoja bet pasuku tuos vejukus i sona ir per puse pajegumo uztenka kad neberasotu. o kai ant klimos tai nerasoja isvis.
siulau uzpildyt freonu nes kiek man pasakojo tai cia sistema kaip audinese, o ten jeigu tuscias tai gali sugest siurblys ar kazkas ten.

Tomskis 2014-12-20 13:20

veiktu AC,nerasotu, bet ir be jo neturetu rasot. gal guminiai kilimeliai pas tave ir stovi vanduo ant ju

exxon 2014-12-20 13:25

arba aplijusia striuke i silta masina ilipai ;))

sportbatis 2014-12-20 13:29

o tai kaip cia yra su ta klima ziema? as nelabai suprantu kaip ten veikia tada. nes as nuo rugsejo isjunges ta klima mygtuku, tai kiek suprantu tai ji neveikia. ir kodel ji turetu veikt ziema?

vytas85 2014-12-20 14:08

kad langai nerasotu pirma reiktu keisti salono filtrus,vienas po kapotu kur oro paemimas ir pora salone,o oro kondicionierius langus padeda nupusti nes jis pucia sausa ora o ne ta pati dregna is lauko ir ijungus langu nuputima jisai visada isijungia.

sportbatis 2014-12-20 15:06

prie to pacio paklausiu, ka daryti del nemalonus kvapo, kai pradeda pusti? net sunku pasakyti koks tai kvapas, lyg kokiu senu dulkiu. imanoma kazkaip ji panaikinti?

Pavidolis 2014-12-20 15:19

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 370532)
prie to pacio paklausiu, ka daryti del nemalonus kvapo, kai pradeda pusti? net sunku pasakyti koks tai kvapas, lyg kokiu senu dulkiu. imanoma kazkaip ji panaikinti?

Prasivalyt reikia sistema.



Del rasojimo dazniausiai kalta buna uzsilaikiusi dregme salone. Patikrint ar niekur nedregna daug laiko neuzims, o ir pinigines neplonins. Jeigu visur sausa grazu, tai klausimas kada paskutini karta valeisi normaliai langus is vidaus? Jeigu senokai, tai pabandyk pradzioj su langu skysciu ir ranksluostiniu popieriumi issivalyti svariai langus. Jeigu tai nepades, tada jau dera gilintis i techninius dalykus. :wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.