MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Automobilio parkavimas prie daugiabučių (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13770)

ViliusD 2013-12-31 16:16

Automobilio parkavimas prie daugiabučių
 
Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 306307)

Studiju metu nuomojau buta, tai likau nustebes kokia kultura tarp vairuotoju butu kiemose :D kovoja del kiekvieno cm arciau laiptines :ohne: o kai uz 20 metru pilna vietos pasistatyt automobiliui :ne: suvaiksto 200 metru maziausiai, kad apkastu kaimyno masina sniegu, tipo i jo vieta pastate, ir viskas tik del kokiu 3 metru :D :1:

sunkus 2013-12-31 16:39

kova buna ne del tu centimetru, o del principo.
as irgi turiu savo vieta, ja ziema kasu ir prisiziuriu, o atvaziuoja gudruciu ir i svaria vieta statosi, o paskui puse dienos vaiksto ir iesko manes, kad masina patraukciau, nes uzstatau skersa :D
gudruciam bandysiantiem pasakyt koks as neteisus ir kad eikstele prie namo bendra, iskart pasakau, kad dazniausia taip daro is kitu namu, nes mano namo jau visi zino, kad as durnas :D o jei dar bandysit sakyt, kad iskvies policija del uzstatyto auto ir as busiu neteisus, tai irgi galit but ramus, nes zeme prie namo yra namo butu savininku nuosavybe ;) o kad jie to nezinojo, tai ju neatleidzia nuo atsakomybes ;)

Lengvas 2013-12-31 17:33

Man buvo situacija kai atvaziavau pas draugu i kiema, pasistaciau masina, puse kiemo laisvu vietu, o pasirodo ten ziurkes vieta ir uzstate mane veliau skersai. Namo nakti vaziuot tai reikia, buvo ziema, slidu, tai stumdem po visa kiema ta masina, prikolinom, kol uzstatem kitas tris masinas, o tada nuejom svesti toliau :D

Hunter 2013-12-31 17:50

Yra ir dar keli fenomenai
1. Ziema i apytuste aikstele ivarineti masina priekiu, kad ryte kai visi langai apsale vaziuot atbulam tarp masinu
2. Uztacius kazka sudetinga palikti lapeli su telefonu

Tomskis 2013-12-31 17:56

o kai masina uztatyti, iskvieti policija ir ja isveza i aikstele jei neranda savininko. minusas tik tas kad ilgai laukt policijos reikia

Krizoks 2013-12-31 18:08

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 306351)
Yra ir dar keli fenomenai
1. Ziema i apytuste aikstele ivarineti masina priekiu, kad ryte kai visi langai apsale vaziuot atbulam tarp masinu
2. Uztacius kazka sudetinga palikti lapeli su telefonu

Zinai siaip normalus zmones palaukia/ nusivalo langus

ViliusD 2013-12-31 18:09

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 306353)
o kai masina uztatyti, iskvieti policija ir ja isveza i aikstele jei neranda savininko. minusas tik tas kad ilgai laukt policijos reikia

Teises destytojas pasakojo tokia situacija, uzstate jam, isskviete policija, atvaziavo graziai su tralu, pasikele ir isvaziavo. :taip: argumentavo, kad buvo savarzyta jo judejimo laisve :mastau: ar bent kazkaip panasiai :D

woodoooo 2013-12-31 18:18

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 306324)
kova buna ne del tu centimetru, o del principo.
as irgi turiu savo vieta, ja ziema kasu ir prisiziuriu, o atvaziuoja gudruciu ir i svaria vieta statosi, o paskui puse dienos vaiksto ir iesko manes, kad masina patraukciau, nes uzstatau skersa :D
gudruciam bandysiantiem pasakyt koks as neteisus ir kad eikstele prie namo bendra, iskart pasakau, kad dazniausia taip daro is kitu namu, nes mano namo jau visi zino, kad as durnas :D o jei dar bandysit sakyt, kad iskvies policija del uzstatyto auto ir as busiu neteisus, tai irgi galit but ramus, nes zeme prie namo yra namo butu savininku nuosavybe ;) o kad jie to nezinojo, tai ju neatleidzia nuo atsakomybes ;)

na jei pas tave paprastas daugiabutis tai zeme aplink nama nera namo gyventoju nuosavybe. as pvz niekada nekasu sniego pats kieme tam yra tarnybos ir bent musu kiema isvalo pastoviai, o kas liecia uzstatyma tai jau du kart tokiem gudruciam esu tiesiog issukesventilius ir padejes ant kapoto, jokio mat nuostolio o veikt bus ka. o pats isvaziavau su darbine masina.

Krizoks 2013-12-31 18:28

woodoooo ramus be streso :D as tai centre gyvenu ir masinas statom prie gatves tai pravalo ten kelia, o viska ant masinu uzvercia velniskai sunku isvaziuoti, as nusikasu ir labai atsibosta kai atvaziuoji namo ir pasistates kazkoks gudrutis mano nukastoje vietoje

vampyras 2013-12-31 18:33

https://www.google.de/search?q=parkp...Nc6UhQfawYGQBA

ir jokiu bedu su gudrociais :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.