MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Langu tamsinimas, istatymai, baudos ir viskas, kas su tuo susije. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=759)

latras 2008-11-04 17:50

nu as tiksliai tajp nesidomejau, taj matyt paprikolino mentas :D

a-1 2008-11-26 15:01

cia yra kazkas panasaus i fotochrominius akinius, kur lauke tamsus, o viduj buna permatomi, siaip cia gaunasi leidziant elektros srove per ta plevele, sidabro jonai sureaguoja ir pakeicia spalva...:-) siaip ideja zjbs...
BET reikia paskaiciuoti ar apsimoka, gal pigiau siaip uzsiniaukt ir vazinet, pamokant vis...pvz. per beveik pusantru metu (nuo 2007 06) nesustabde ir nesikabinejo, nors pas mane pleve pati silpniausia (50%), bet vasara jau neprilimpu prie sedenes:-)

driuliauskas 2009-01-06 15:02

2. Automobilio stiklų, patenkančių į priekinį vairuotojo matomumo lauką 180 laipsnių kampu, šviesos laidumas turi būti ne mažesnis negu:
- 75 % priekinio stiklo;
- 70 % priekinių šoninių bei priekinių durų stiklų.
3. Draudžiamas bet koks 2 punkte nurodytų stiklų papildomas apdorojimas (tamsinimas, šviesinimas, apipurškimas, apklijavimas bet kokia plėvele ir t. t.), išskyrus, kad automobilio priekinio stiklo viršutinė dalis gali būti papildomai užtamsinta (ne plačiau kaip 15 cm).


atidziai paskaitykit jie apsidraude nuo situ bajeriu neseniai draugas bauda gavo uz visiskai skaidria plevelia ant priekiniu stiklu. kuri visiskai netamsina o tik apsaugo stikla nuo subyrejimo. placiai naudojama ralio automobiliuose. :ralis:

KanDI 2009-01-06 15:35

Nu nezinau pats turiu tamsintus gamykliskai plevele melsva Avangardinius langus sustabde policija ir ka, su aparatu pamatavo pralaidumas 75% leistina norma ir patys nustebe sako "laimingo kelio"

nova 2009-01-06 15:52

avantgardiniai stiklai turi melyna tonavima be pleveles :)

driuliauskas 2009-01-06 16:10

gamykliskai tamsinti langai (tonuoti) buna be jokiu pleveliu. tonavimas ir tamsinimas plevele du skirtingi dalykai. daugumos auto langai yra gamykliskai tonuoti nuo 10 iki 25 procentu.

KanDI 2009-01-06 16:36

dar nei viena masina (bent jau labai retas atvejis) nera atvaziavus is usa tonuota, o ne su plevele :bounce: pasiklausinekit jei turit draugu kurie uzsiima masinom is usa jei netikit

P.S. ir tie stampai lango kampe yra (pas mane)

driuliauskas 2009-01-06 16:47

tai ir nesakyk kad tonuota tonavimas yra stiklo apdirbimas cheminemis medziagomis. tamsinimas stiklo padengimas spec plevele.
Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10779)
dar nei viena masina nera atvaziavus is usa tonuota be pleveles :bounce: pasiklausinekit jei turit draugu kurie uzsiima masinom is usa jei netikit

P.S. ir tie stampai lango kampe yra (pas mane)


KanDI 2009-01-06 16:51

Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10773)
Nu nezinau pats turiu tamsintus gamykliskai plevele melsva Avangardinius langus sustabde policija ir ka, su aparatu pamatavo pralaidumas 75% leistina norma ir patys nustebe sako "laimingo kelio"

Klausyk man labai ydomu kur as cia minejau tonavima :unreal:

driuliauskas 2009-01-06 16:55

Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10782)
Klausyk man labai ydomu kur as cia minejau tonavima :unreal:

cia ne konkreciai tau:) visiem. jei kam ydomu kaip atliekamas stiklo tonavimas ir nenorit turet problemu su policija del visokiu lipalu ant stiklu pasidomekit
www.tonuok.lt


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.