MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W203 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=208)
-   -   W203 P2355 klaida (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26153)

Arvis203 2019-10-31 22:37

W203 P2355 klaida
 
Sveiki,
2.2cdi 110kW Susiduriau su problema kai vaziuojant 100km/h variklis pasigauna avarini rezima nuskaicius klaidas ismeta tik P2355 EGR air mass too high buvau servise sake ziuret oro srauto matuokle, ja pakeiciau i nauja bet nepadejo vis tiek ismeta sia klaida su avariniu rezimu. EGRa buvau isemes jis svarus ir laisvai vaiksto. Gal turit kokiu patatimu? Be to kai pasigauna avarini rezima uztenka uzgesint ir vel uzkurt ir masina vel traukia.

LinasP 2019-11-04 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Arvis203 (Post 526732)
Sveiki,
2.2cdi 110kW Susiduriau su problema kai vaziuojant 100km/h variklis pasigauna avarini rezima nuskaicius klaidas ismeta tik P2355 EGR air mass too high buvau servise sake ziuret oro srauto matuokle, ja pakeiciau i nauja bet nepadejo vis tiek ismeta sia klaida su avariniu rezimu. EGRa buvau isemes jis svarus ir laisvai vaiksto. Gal turit kokiu patatimu? Be to kai pasigauna avarini rezima uztenka uzgesint ir vel uzkurt ir masina vel traukia.

Labas, turiu tokį patį MB. Ir turėjau lygiai tokią pat problemą. Ir lygiai taip pat užgesinus variklį ir užvedus, problema laikinai dingdavo.
Problema EGR'e 100%. Kaip patarimas gali atjungti oro srauto matuoklę (išmes check'ą, tačiau neįtakos važiavimui), tuomet EGR irgi neveikia, bus uždarytas. Problemos su avariniu režimu nebus.

Kadangi aš išsivaliau savo oro kolektorių, nusprendžiau jo neteršti, nes daugiau nesikankinsiu su nuėmimu/uždėjimu. Nusipirkau EGR emuliatorių, veikia, traukia, saugau variklį nuo suodžių, truputį pateršiu gamtą, bet važiuoju pilnu ne avariniu režimu.

p.s. aš buvau nusipirkęs EGR, bet kaip rašiau pakeičiau sprendimą. Tad jeigu reikia galiu nebrangiai parduot.

Arvis203 2019-11-05 12:42

Citata:

Pradžioje rašė LinasP (Post 526845)
Labas, turiu tokį patį MB. Ir turėjau lygiai tokią pat problemą. Ir lygiai taip pat užgesinus variklį ir užvedus, problema laikinai dingdavo.
Problema EGR'e 100%. Kaip patarimas gali atjungti oro srauto matuoklę (išmes check'ą, tačiau neįtakos važiavimui), tuomet EGR irgi neveikia, bus uždarytas. Problemos su avariniu režimu nebus.

Kadangi aš išsivaliau savo oro kolektorių, nusprendžiau jo neteršti, nes daugiau nesikankinsiu su nuėmimu/uždėjimu. Nusipirkau EGR emuliatorių, veikia, traukia, saugau variklį nuo suodžių, truputį pateršiu gamtą, bet važiuoju pilnu ne avariniu režimu.

p.s. aš buvau nusipirkęs EGR, bet kaip rašiau pakeičiau sprendimą. Tad jeigu reikia galiu nebrangiai parduot.

Egr ir oro srauto matyokle pakeites problema nedingsta, bet galvoju isprogramuot egr. Sena kai istraukiau tai ant jo suodziu beveik nebuvo palyginus svarus buvo.

LinasP 2019-11-23 12:38

Citata:

Pradžioje rašė Arvis203 (Post 526853)
Egr ir oro srauto matyokle pakeites problema nedingsta, bet galvoju isprogramuot egr. Sena kai istraukiau tai ant jo suodziu beveik nebuvo palyginus svarus buvo.


Tai kaip ir rašiau, atjunk oro srauto matuoklę, pavažinėk ir stebėk. Problema neturi pasikartoti. Nes atjungus oro srauto matuoklę, neveikia ir EGR. Tai jeigu problema EGR'e tuomet problema neatsikartos.
Na, o procesas EGR'e paprastas: atsidaro-užsidaro. Tai jeigu nepilnai atsidaro arba neatsidaro visai, arba atsidaręs nebeužsidaro tai ir gauni klaidą, tuomet ir apsukos nekyla daugiau negu 2K. Šiame EGR'e atidarius plastikinį dangtelį pamatysi metalinę dalį kurią valdo elektronika. Metalinė dalis stumdo ašelę. Tai jeigu metalinė dalis negrįžta į nulinę padėtį arba grįžta per daug, tuomet elektroninė dalis nesužadina varikliuko. Galima žaisti, metalinę dalį paspausti su replėm, nes ta metalinė dalis elementariai susidėvi, pasidaro didesnis tarpas - laisvumas.
Aš nusipirkau emuliatorių, uždariau EGR ir problemą pašalinau (kaip rašiau išvaliau ir kolektorių)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.