MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   W166 blind spot radaro gaivinimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26136)

Darius 2020-12-12 17:11

Labas. Matau neseniai buvai prisijungęs. Aš ir pasiskerdžiau jį. Tą dangtelį tu su kuo nuvalei nuo korozijos? Pas mane panaši korozija kaip tamstos, bet takelis einantis aplink platą vienas nupuvęs. Bandysiu jį sulituoti. O vat su kuo nuo dangtelio valyt tą koroziją? Dabar pas mane rodo grubiai 1oma. Bet turbut reik išvalyt ir padengt per naują tuo ekranu? :geda:
Ir kol neįsijungi tel kameros, net korozijos faktiškai nesimato niekur. Bet radau šiek tiek ant kai kurių kojų diodų ir t.t.
Taigi dar klausimas, kuo ponsurinkimo suklijavai dangtelius.

Dėkoju

Darius 2020-12-19 19:35

Na ką, kolega nepasirodė, tai teko pačiam sugalvot kaip išvalyt ekranuotą dangtelį :xx::xx::xx:. Viską susitvarkiau ir pradėjo veikti. :bounce::bounce::bounce:

andrius.g 2020-12-21 13:44

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 538848)
Na ką, kolega nepasirodė, tai teko pačiam sugalvot kaip išvalyt ekranuotą dangtelį :xx::xx::xx:. Viską susitvarkiau ir pradėjo veikti. :bounce::bounce::bounce:

Gal pasidalinsi info su kuo išvaliai ir suklijavai? Dėkui

Darius 2020-12-21 15:51

Citata:

Pradžioje rašė andrius.g (Post 538873)
Gal pasidalinsi info su kuo išvaliai ir suklijavai? Dėkui

Labas, dangtelio visą vidų išsmėliavau, kadangi turiu pistoletą nesulaukęs paaiškinimo, o klijavau su hermetiku skirtu varikliams. O platas kontaktų valikliu parodytu ir šepetėliu kur buvo korozijos požymių. Plika akimi nesimato, bet per padidinamąjį stiklą ar telefono kamerą pritraukus matosi kur yra korozija ant kontaktų. Po to lakavimas ir surinkimas.

andrius.g 2020-12-22 06:46

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 538874)
Labas, dangtelio visą vidų išsmėliavau, kadangi turiu pistoletą nesulaukęs paaiškinimo, o klijavau su hermetiku skirtu varikliams. O platas kontaktų valikliu parodytu ir šepetėliu kur buvo korozijos požymių. Plika akimi nesimato, bet per padidinamąjį stiklą ar telefono kamerą pritraukus matosi kur yra korozija ant kontaktų. Po to lakavimas ir surinkimas.

:aciu: pabandysiu ir aš viena atgaivinti.

andrius.g 2020-12-22 18:41

Dar norejau paklausti, o ta balta plata kur vienoje puseje mazi kvadraciukai is abieju pusiu laku denget?

Darius 2020-12-22 18:55

Citata:

Pradžioje rašė andrius.g (Post 538882)
Dar norejau paklausti, o ta balta plata kur vienoje puseje mazi kvadraciukai is abieju pusiu laku denget?

Aš tik iš vienos pusės dengiau, kur kvadračiukai ten nelakavau.

andrius.g 2020-12-23 19:30

Sutvarkiau ir as, ziuresim kiek laikys.

Darius 2020-12-24 15:33

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Suom1s 2020-12-26 19:30

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 538848)
Na ką, kolega nepasirodė, tai teko pačiam sugalvot kaip išvalyt ekranuotą dangtelį :xx::xx::xx:. Viską susitvarkiau ir pradėjo veikti. :bounce::bounce::bounce:

Šaunuolis kad susitvarkei. Aš tiesiog su švitriniu popieriu nušveičiau pažeistas vietas, klijavau taip pat hermetiku. Dar labai svarbu užhermetizuoti kištuką, nes turbūt per ten patenka drėgmė. Taip pat reiktų sugalvot ką įklijuot vietoj originalaus alsuoklio, nes jis jau būna nebefunkcionuojantis.
Labai džiugu kad ir kitiems pavyksta prikelt antram gyvenimui šį nepigų daviklį :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.