MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   W124 prietaisų skydelio apšvietimas, LED ir kt. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19533)

BenQas 2017-01-09 14:51

W124 prietaisų skydelio apšvietimas, LED ir kt.
 
Sveiki,
Šalčiai, tikriausia, pareikalavo aukos. Mano senuko W124 prietaisų skydelyje užtemo viena pusė. Nors mersas mano rudimis papuoštas, iš vidaus norisi tvarkos, tai einu prie temos.

Iš kur gauti normalias, greičiau tikslius lempučių tipus W124 skydelyje? Keisiu visas iki vienos, nebenoriu, kad kažkuri užgęstų kurią dieną. Norėčiau keisti paprastomis, kaitrinėmis lemputėmis, bet vargu ar gausiu reikalingo nominalo lemputes (visgi, norisi subtilaus pakeitimo, o ne kokio tiurlingo).

Ieškau lempučių sąrašo, jos nedaug kainuoja, gal išeis visas susipirkti anksčiau negu išlupsiu prietaisų skydelį. Gal turit informacijos? Jeigu dėsiu LED'us, kokias varžas kur reikėtų panaudoti, jeigu tokios reikalingos. Aplamai bet kokia informacija būtų super.

:aciu:

mercedinis 2017-01-09 15:18

kai as turejau c124 ishsiemiau skideli, taip daug greiciau ir paprasciau, ishsijemiau lempikes ir autoaibei tai laikais susipirkau visas naujas, susidejau, kaip pats paminejau jos nekainuoja milijonu :)

Citata:

Pradžioje rašė BenQas (Post 456888)
Sveiki,
Šalčiai, tikriausia, pareikalavo aukos. Mano senuko W124 prietaisų skydelyje užtemo viena pusė. Nors mersas mano rudimis papuoštas, iš vidaus norisi tvarkos, tai einu prie temos.

Iš kur gauti normalias, greičiau tikslius lempučių tipus W124 skydelyje? Keisiu visas iki vienos, nebenoriu, kad kažkuri užgęstų kurią dieną. Norėčiau keisti paprastomis, kaitrinėmis lemputėmis, bet vargu ar gausiu reikalingo nominalo lemputes (visgi, norisi subtilaus pakeitimo, o ne kokio tiurlingo).

Ieškau lempučių sąrašo, jos nedaug kainuoja, gal išeis visas susipirkti anksčiau negu išlupsiu prietaisų skydelį. Gal turit informacijos? Jeigu dėsiu LED'us, kokias varžas kur reikėtų panaudoti, jeigu tokios reikalingos. Aplamai bet kokia informacija būtų super.

:aciu:


Pneumant 2017-01-09 15:50

Issiimsi lempute ir nupirksi betkurioj elektronikos prekiu parduotuveje.
Jos nera kazkuom ypatingos.

Tomskis 2017-01-09 17:18

Tokios pat kaip peciuko ratuku apsvietimas. Tik dvi didesnes dar yra, kaip gabaritu kai kuriu masinu. Ta spydika isiktcdvi minutes

oldtimer 2017-01-09 17:43

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 456909)
Tokios pat kaip peciuko ratuku apsvietimas. Tik dvi didesnes dar yra, kaip gabaritu kai kuriu masinu. Ta spydika isiktcdvi minutes


Tai, kad mažų kontrolinių lempučių nėra ko keisti jei jos veikia, nes su apšvietimu nesusijusios. Profilaktiškai keisti nematau prasmės, jei kada ir perdegs kuri po 15 metų nesunku išimt ir pakeist.
O va tas didesnes 2 apšvietimo lemputes keičiant reikia susilaikyti nuo pagundų negalvojant sukišti pirmas po ranka pasitaikiusias gabaritų lemputes. Nes ten vietoje 3w sudėjus po 5w nuo karščio ruduoja ir lydosi plastikiniai šviesolaidžiai per kuriuos apšviečiamas skydelis. O tada iš ryškesnės šviesos nėra naudos - ji skydelio nepasiekia tik kaitina.
Kam ten dėti LED nežinau, su nepajuodavusiomis lemputėm ir neišdegintu skydeliu viskas ten tobulai apšviečiama, o nuo baltų ledų w211-u netaps.

BenQas 2017-01-09 20:59

1 Attachment(s)
Super, negalvojau kad aibei yra lempučių tokių. Aišku, teko po 10 vnt. Kai kurių pirkti.

Tomskis 2017-01-09 21:20

Heh, 2.0D :)

BenQas 2017-01-10 06:40

Tarnauja labai gerai jis man ;-)
Žodžiu, nusiimti reikėjo dangtelius nuo apačios, spidometro vamzdukas atsisuko užkišus ranką iš apačios, laidų truputėlis daugiau laisvumo yra negu spidometro vamzdelio, tai laidus galima jau ištraukti pro viršų.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.