MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Rafis cl500 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19017)

rafis 2016-09-13 19:20

Rafis cl500
 
4 Attachment(s)
Sveiki, imetu nauju foto vakar nupyškinau.

w215, sutvarkiau katik garso stiprintuva bose, buvo du kanalai nukepe(jei kam riekes galesiu sutvarkyti)
Pakeista Abc pompa i restauruotą.
Patvarkyta priekine važiuoklė(traukės, šarnyrai brangieji)
Pakeisti galiniai pusašiai, nes gumos buvo susidėvėjusios
Pakeista razdatkės guma
Modifikuotas išmetimas
Planuoju idėti dujų įrangą OMVL.
Buvo nukritusi mašina kai pralėkiau pro "gulinti policininka" pasirodo traukelės priekyje buvo nulužusios. Nesudėtingas darbas :wave:

video:
https://www.youtube.com/watch?v=VRYhPGTk-FI

rafis 2016-09-13 19:22

Skubedamas pralekiau gulinti pareiguna ant kelio, tik ziuriu kazkas ne to.. ir masina pyst ir sukrypo. :) kol davaziavau visai sukrito.. Isikvieciau diagnostika, galvojau jau bus reikalu ir mesiu i siuksliu deze ta abc sistema, idedamas paprastus amortikus nuo ackariko kokio... Bet pasirodo traukele nuluzo kazkokia, kuri atsakinga uz abc sistema.. tai laukiu meistro, pakeis gal, ar suvirins, nezinau kokia ten situacija. sake kad gan dazna beda, ouolys isdziuva ir nebevaiksto, ko pasekoje nuluzta.

Robis 2016-09-13 19:43

taigi seniau sakei tragedija muzika, o dabar jau gera.. :unreal::confused::xx: Kad ir kaip kvailai beskambėtų, neimčiau šito modelio dėl baisios muzikos, nes Logic 7 neturi šitas CL.

rafis 2016-09-13 20:00

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 443127)
taigi seniau sakei tragedija muzika, o dabar jau gera.. :unreal::confused::xx: Kad ir kaip kvailai beskambėtų, neimčiau šito modelio dėl baisios muzikos, nes Logic 7 neturi šitas CL.

bet tu robi duodi :wavecry:
Jau tau antra karta aiškinu. Sitam modelyje yra standartas ir bose. Bose groja tikrai gražiai.
Praitam modelyje buvo ne bose , o paprastas. tai tikrai groja kaip vidutines klases vidutines markes modelyje. ale "pezo" opel ir t.t.

Apple 2016-09-13 20:11

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443129)
bet tu robi duodi :wavecry:
Jau tau antra karta aiškinu. Sitam modelyje yra standartas ir bose. Bose groja tikrai gražiai.
Praitam modelyje buvo ne bose , o paprastas. tai tikrai groja kaip vidutines klases vidutines markes modelyje. ale "pezo" opel ir t.t.

BOSE buvo praeitam, nebent tu absyfkes keitei.

munde8 2016-09-13 20:22

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 443130)
BOSE buvo praeitam, nebent tu absyfkes keitei.

opa stai vel melagystes

rafis 2016-09-13 20:31

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 443130)
BOSE buvo praeitam, nebent tu absyfkes keitei.

Na as turejau dar viena, pries kokius 5 metus :)
praita turejau gan neilgai, tai buvau 100proc tikras kad nebuvo ten bose, bet jei tu pameni, tai... gal...
siaip kas zino kaip skamba bose ant w211, tai galiu pasakyt, ant w215 skamba dar graziau, nes yra zemadazniai palangeje. arba pas mane kazkas burta, bet garsas tikrai kokybiskas, toks erdvinis. nezinau kaip paaiskint.

wzikas 2016-09-13 20:32

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 443131)
opa stai vel melagystes

nesikandziok, zmogus keicia masinas kaip kojines, galvoji viska atsiminsi kas ten ant koloneliu parasyta. As pvz net nesigylinu ant tiek kokia muzika sudeta

rafis 2016-09-13 20:33

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 443134)
nesikandziok, zmogus keicia masinas kaip kojines, galvoji viska atsiminsi kas ten ant koloneliu parasyta. As pvz net nesigylinu ant tiek kokia muzika sudeta

as tai net nesu nei mates nei girdejas tokio dalyvio :)
ateina, ikisa trigrasti ir nieko nepasako, absoliuciai nereikalinga nuomone, bet pralinksmina.

na panasiai cia gavosi :xx:

https://www.youtube.com/watch?v=5dVTywoVLrE

munde8 2016-09-13 20:42

[QUOTE=rafis;443135]as tai net nesu nei mates nei girdejas tokio dalyvio :)
ateina, ikisa trigrasti ir nieko nepasako, absoliuciai nereikalinga nuomone, bet pralinksmina.

na panasiai cia gavosi :xx:
nerenku postu del skaiciaus, be to uz tave anksciau esu cia , matau kas rimtas veikejas o kas ne

marko555 2016-09-13 21:03

Rafis su wziku tai tikrai labai daug naudingos infomacijos duodat. Saunuoliai vyrai :D

Robis 2016-09-13 21:11

pas draugą W215 bose, tragedija man jau po banano būdavo įlipus, po dabartinio tai iš vis :)

rafis 2016-09-13 21:17

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 443143)
pas draugą W215 bose, tragedija man jau po banano būdavo įlipus, po dabartinio tai iš vis :)

gal bananas HK buvo?
tikrai normali bose, gal ten neveike kazkokie kanalai, nes stepro remontas brangus, kaip ir ant e65 bmw kad buna kai sugenda, o genda daznai?
Na arba pas mane kazkas modofikuota kazkas.. nes tikrai garsas puse velnio. po banano bose nera blogiau faktas.

Robis 2016-09-13 21:33

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443145)
gal bananas HK buvo?
tikrai normali bose, gal ten neveike kazkokie kanalai, nes stepro remontas brangus, kaip ir ant e65 bmw kad buna kai sugenda, o genda daznai?
Na arba pas mane kazkas modofikuota kazkas.. nes tikrai garsas puse velnio. po banano bose nera blogiau faktas.

L7 banane buvo. Tai ir sakau tragedija tas bose palyginus :)

tomasgarliava 2016-09-13 21:39

Sveikinu, grazi masina:zenklas:

rafis 2016-09-14 07:47

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 443152)
L7 banane buvo. Tai ir sakau tragedija tas bose palyginus :)

na l7 su bose negalima lyginti. Faktas kad l7 geriau.
Siaip is esmes bose man uztenka.. pakolkas.. Siaip modifikuot nera sunku.

KK 2016-09-14 07:51

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443168)
na l7 su bose negalima lyginti. Faktas kad l7 geriau.
Siaip is esmes bose man uztenka.. pakolkas.. Siaip modifikuot nera sunku.

BOSE gera aparatūra klausyti nelabai garsiai ir muzika be stiprių žemų. Norint švaraus garso, kokybiško žemo tada prasidės bėdos. Tas pats HK groja garsiai, švariai bet žemo normalaus trūksta. Žodžiu N reikalų su muzika mašinose :)))

ShotGun 2016-09-14 08:24

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443124)
niekas netiki kad jo kaina gali buti 5-8k euru :) visi sako tai cia turbut koks 15k eu turbut kokiu 13-14metu :)) gera optine apgaule :)

Bet irgi lietuviškas optimizmas, 13-14 mersa vertina 15k€ :)

Apple 2016-09-14 09:04

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 443169)
BOSE gera aparatūra klausyti nelabai garsiai ir muzika be stiprių žemų. Norint švaraus garso, kokybiško žemo tada prasidės bėdos. Tas pats HK groja garsiai, švariai bet žemo normalaus trūksta. Žodžiu N reikalų su muzika mašinose :)))

Dėl BOSE parašei nesamonę :)
BOSE kaip tik labai gerai groja žemus dažnius. Gal būt tu Bose su BnO sumaišei?

justinasm 2016-09-14 09:59

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 443177)
Dėl BOSE parašei nesamonę :)
BOSE kaip tik labai gerai groja žemus dažnius. Gal būt tu Bose su BnO sumaišei?

turiu patirties su w211 L7 ir Bose, tai Bose zemi tikrai zymiai geresni

Robis 2016-09-14 10:21

tai dar turbūt nuo metų priklauso L7, W207 žemi geresni nei banane buvo. Tik bėda- berods užuolaida gale barška nuo žemų.

KK 2016-09-14 13:48

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 443177)
Dėl BOSE parašei nesamonę :)
BOSE kaip tik labai gerai groja žemus dažnius. Gal būt tu Bose su BnO sumaišei?

Gal kiek netaip sudeliojau ką norėjau pasakyti. Taip, BOSE turi žemus ir visai neblogus klausant normaliai, neįtin garsiai. Tačiau BOSE man asmeniškai kitą kartą perdaug turi žemų, nes atsukus max volume trūksta garso ir perdaug žemų pasidaro... Gal tik man taip atrodo :)

Priešingai yra su HK, nes anas groja garsiai ir švariai bet trūksta normalių žemų jeigu garsiai klausai. Garsiai turiu omenyje beveik maximum ar net max volume.

PS: Labai suderintai skamba bang&olufsen, bet tokia aparatūra sutinkama naujesniuose modeliuose. Tai reziume tokių metų CL`e BOSE gal ir daugiau negu padoriai. Bet čia iki tol kol su kokia naujesne nepravažiuoji...

Apple 2016-09-14 15:22

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 443197)
Gal kiek netaip sudeliojau ką norėjau pasakyti. Taip, BOSE turi žemus ir visai neblogus klausant normaliai, neįtin garsiai. Tačiau BOSE man asmeniškai kitą kartą perdaug turi žemų, nes atsukus max volume trūksta garso ir perdaug žemų pasidaro... Gal tik man taip atrodo :)

Priešingai yra su HK, nes anas groja garsiai ir švariai bet trūksta normalių žemų jeigu garsiai klausai. Garsiai turiu omenyje beveik maximum ar net max volume.

PS: Labai suderintai skamba bang&olufsen, bet tokia aparatūra sutinkama naujesniuose modeliuose. Tai reziume tokių metų CL`e BOSE gal ir daugiau negu padoriai. Bet čia iki tol kol su kokia naujesne nepravažiuoji...

GLE coupe su BnO bandžiau, tai nestebuklai su žemais :) ten crisltas clear garsas, bet mano ausiai BOSE gražiau groja :D

Hunter 2016-09-14 17:20

Bose bumcikui, o HK ir viskas kas rimciau Rokui ir dziazui

KK 2016-09-15 07:56

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 443203)
GLE coupe su BnO bandžiau, tai nestebuklai su žemais :) ten crisltas clear garsas, bet mano ausiai BOSE gražiau groja :D

GL63 AMG, tai super skamba :D Kelias dienas teko pasidžiaugt, nors aišku dažniau buvo klausomasi variklio ir išmetimo sistemos riaumojimo :seile:

rafis 2016-09-18 08:12

2 Attachment(s)
nauju foto keletas

vilfoot 2016-09-18 08:20

gražus :)

wzikas 2016-09-18 08:27

Ziurisi prabangiai o tie kas supranta taip pat zino kad ne kiekvieno nosiai toki islaikyt

Gadget 2016-09-18 12:06

Kiek teko vazineti- ABC kaifas, bet jo islaidymo kastai- kosminiai, jei kas sugenda. Manau sau deciau spyruokles, arba custom air ride. Labiau sirdis linksta prie w216

rafis 2016-09-18 15:37

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 443527)
Kiek teko vazineti- ABC kaifas, bet jo islaidymo kastai- kosminiai, jei kas sugenda. Manau sau deciau spyruokles, arba custom air ride. Labiau sirdis linksta prie w216

Na as komforto kazkio stebuklingo tai neizvelgiu kad ir lyginant su pvz 7er kur paprasto spyruokles..
Bet va kas liecia stovejima ant kelio... tai realiai su tokio dydzio ir komforto masina nera teke vaziuoti,kuri taip gerai kelia.laikytu ar posukius... nu nerealiai... jei dar abc sport ijungi,tai isvis ziede kokiam mazam leki ant 100,atrodo net kelia is sedynes, kaip kokiam atrakcione,o masina prikalta prie zemes... vat cia man didziausia ispudi abc palieka. Ir aisku kad tuo paciu masina komfortiska. Ten koks civikas ar kregzde su mediniais amortikais ir spyruoklem gal panasiai laikytu,bet apie duobiu rinkima nera net ka kalbeti...

Tiesa,mane abc irgi gasdina,bet as paprastas zmogus,vijybonu nedarau. Man ir dujas i cl'a inest yra normalu. Taigi mintyse nusprendziau- uzlinksta abc ir jei kainutu remontas daugiau 200eu metu lauk abc ir dedu amortikus nuo ackarko jr neklausau ufonautu forume svaigstanciu :))

Tiesa, w216 grazus,bet mano suvalkietisko kraujo puslitris negaletu apsikesti nuvertejimo kosminio.. o w215 dar atrodo nieko,o ir kainos nemanau kad dar drastiskai kris :)) o gal net isvis nekris...

MRDetailing 2016-09-18 16:16

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443532)
Na as komforto kazkio stebuklingo tai neizvelgiu kad ir lyginant su pvz 7er kur paprasto spyruokles..
Bet va kas liecia stovejima ant kelio... tai realiai su tokio dydzio ir komforto masina nera teke vaziuoti,kuri taip gerai kelia.laikytu ar posukius... nu nerealiai... jei dar abc sport ijungi,tai isvis ziede kokiam mazam leki ant 100,atrodo net kelia is sedynes, kaip kokiam atrakcione,o masina prikalta prie zemes... vat cia man didziausia ispudi abc palieka. Ir aisku kad tuo paciu masina komfortiska. Ten koks civikas ar kregzde su mediniais amortikais ir spyruoklem gal panasiai laikytu,bet apie duobiu rinkima nera net ka kalbeti...

Tiesa,mane abc irgi gasdina,bet as paprastas zmogus,vijybonu nedarau. Man ir dujas i cl'a inest yra normalu. Taigi mintyse nusprendziau- uzlinksta abc ir jei kainutu remontas daugiau 200eu metu lauk abc ir dedu amortikus nuo ackarko jr neklausau ufonautu forume svaigstanciu :))

Tiesa, w216 grazus,bet mano suvalkietisko kraujo puslitris negaletu apsikesti nuvertejimo kosminio.. o w215 dar atrodo nieko,o ir kainos nemanau kad dar drastiskai kris :)) o gal net isvis nekris...

Pats sau priestarauji... Tavo manymu komfortas yra tas bangavimas per kelia kaip, kad banguoja e65? :)

Del ABC - tai realiai BETKAM atsitikus operuosi visa sistema? :) Nu kam tu ta CL pirkai su tuo ABC, juk buvo skelbime jau su atlikta kastracija.

rafis 2016-09-18 17:26

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 443533)
Pats sau priestarauji... Tavo manymu komfortas yra tas bangavimas per kelia kaip, kad banguoja e65? :)

Del ABC - tai realiai BETKAM atsitikus operuosi visa sistema? :) Nu kam tu ta CL pirkai su tuo ABC, juk buvo skelbime jau su atlikta kastracija.

Nu blyn,kodel dauguma siam forume turi tokiu problemu su teksto suvokimu? Arba cia tiesiog daugiau norima prisikabint?
Negi neaiskiai pasakiau,jog nera daug daugiau minkstumo,lyginant su e65, juntamas tik akivaizdus kelio laikymo skirtumas.

Jei butu 1:1 variantas su abc ir be abc,net nesvarstydamas imciau kastruota,aisku kalbant apie lietuvisku kainu masinas. Imant ledini w215 5.0 uz 10k eu,tai nesirinkciau kastruoto. Taigi dabar ir pirkau su abc nes papuole geras variantas,o be abc rinkoj gal 5% maximum :))

Trojus 2016-09-18 17:39

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443538)
Nu blyn,kodel dauguma siam forume turi tokiu problemu su teksto suvokimu? Arba cia tiesiog daugiau norima prisikabint?
Negi neaiskiai pasakiau,jog nera daug daugiau minkstumo,lyginant su e65, juntamas tik akivaizdus kelio laikymo skirtumas.

Jei butu 1:1 variantas su abc ir be abc,net nesvarstydamas imciau kastruota,aisku kalbant apie lietuvisku kainu masinas. Imant ledini w215 5.0 uz 10k eu,tai nesirinkciau kastruoto. Taigi dabar ir pirkau su abc nes papuole geras variantas,o be abc rinkoj gal 5% maximum :))

nesinervuok Rafi,pavydi cia visi.lietuviskas bruozas.visi vazineja su geldom ir loja :) cia kaip norvegijoj vegvesinas mentai keliu patrulis,neduok dieve padangas siauresnias uzsidesi tai uztampys po kabinetus... :D

egise 2016-09-18 17:57

Labai grazus CL'as. Sveikinu. :) Siaip as irgi vis pamastau, bet kiek gasdina islaikymo kastai. Realiai didelis skirtumas nuo W220?
Pvz jeigu pasirinkus kastruoti ta ABC ir, kaip Rafis sako, idet amortikus nuo ackariko. Kiek tokia kastracija kainuoja ir ar uzsiema meistrai tokiais dalykais? As visiskai nesuprantu kaip ten viskas atrodo pas ta CL'a tai ir klausiu. Nes realiai man pagrindinis stabdis ta ABC. Siaip masina tai totali bomba :)

Beje, kvaila klausti ir zinau, kad greiciausiai aptartas kazkur sanaudu klausimas, bet kiek ryja mieste? :)

MRDetailing 2016-09-18 19:43

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 443538)
Nu blyn,kodel dauguma siam forume turi tokiu problemu su teksto suvokimu? Arba cia tiesiog daugiau norima prisikabint?
Negi neaiskiai pasakiau,jog nera daug daugiau minkstumo,lyginant su e65, juntamas tik akivaizdus kelio laikymo skirtumas.

Jei butu 1:1 variantas su abc ir be abc,net nesvarstydamas imciau kastruota,aisku kalbant apie lietuvisku kainu masinas. Imant ledini w215 5.0 uz 10k eu,tai nesirinkciau kastruoto. Taigi dabar ir pirkau su abc nes papuole geras variantas,o be abc rinkoj gal 5% maximum :))

Tai tu minkstuma t.y siubavima vadini komfortu?
Komfortas yra tai kaip masina stovi ant kelio, kaip vaziuoja posiukiuose, kaip reaguoja i nelygumus. Sias uzduotis tavo CL atlieka itin gerai, taigi atsakant i kaskieno klausima - tai labai komfortiskas automobilis.
O tas bangavimas yra visiska katastrofa, kaip senam delfne. Visiskai jokio komforto. As nieko pries tave neturiu, tiesiog kliuna uz akiu tavo kvaili pasisakymai, o siaip viskas okey Rafi :)!

marko555 2016-09-18 19:43

Citata:

Pradžioje rašė Trojus (Post 443539)
nesinervuok Rafi,pavydi cia visi.lietuviskas bruozas.visi vazineja su geldom ir loja :) cia kaip norvegijoj vegvesinas mentai keliu patrulis,neduok dieve padangas siauresnias uzsidesi tai uztampys po kabinetus... :D

Geriau su gelda negu pirkt cl ir paskui gailet pinigu normaliai susitvarkyt kaip priklauso ;)

marko555 2016-09-18 19:45

Graziai atrodo cl. Idek dar vidaus foto.

Tomskis 2016-09-18 20:02

Citata:

Pradžioje rašė egise (Post 443540)
Labai grazus CL'as. Sveikinu. :) Siaip as irgi vis pamastau, bet kiek gasdina islaikymo kastai. Realiai didelis skirtumas nuo W220?
Pvz jeigu pasirinkus kastruoti ta ABC ir, kaip Rafis sako, idet amortikus nuo ackariko. Kiek tokia kastracija kainuoja ir ar uzsiema meistrai tokiais dalykais? As visiskai nesuprantu kaip ten viskas atrodo pas ta CL'a tai ir klausiu. Nes realiai man pagrindinis stabdis ta ABC. Siaip masina tai totali bomba :)

Beje, kvaila klausti ir zinau, kad greiciausiai aptartas kazkur sanaudu klausimas, bet kiek ryja mieste? :)

Mano supratimu tai abc maziausia beda toj masinoj

MRDetailing 2016-09-18 21:19

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 443549)
Mano supratimu tai abc maziausia beda toj masinoj

O kas dar?

kesha 2016-09-18 21:33

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 443557)
O kas dar?

rafis?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.