MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   W124 neuzsiveda (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17359)

domka 2015-10-23 15:44

W124 neuzsiveda
 
Taigi yra tokia beda, jog nebedega žvakių paikaitinimo lemputė, dėl to mašina neuzsiveda. Galvojau bus perdegus kokia žvakė, tai jas visas pakeičiau naujomis - vis tiek neuzsiveda. Tada galvojau relė bus sugedus, gavau kita, istaciau, vis tiek neuzsiveda ir nedega indikatorius. Gal kas nors iš jūsų zinosit kas gali būti per bėda. Dėkui už atsakymus

Tomskis 2015-10-23 16:18

tai kad ir be zvakiu jis turi uzsikurti prie tokios temperaturos. o koks variklis? atsuk forsunkiu vamzdelius ir suk starteri, paziurek ar bega kuras, jeigu bega, tada gali bandyt papurkst i oro filtra polirolio ar start engine fluid tokiu yra, man prie -21 su neveikianciom visom zvakem uzkure is puses abaroto :) daugiau nelabai ten yra kam trukdyt uzsikurt, kuro sistema reik ziuret. tiesa buvau prie -20 uzkures tiesiog starteriu sukdamas su visom neveikianciom zvakem, tik sukau apie valanda laiko (aisku duodamas starteriui pailset). nebent tavo akumas po antro sukimo nudusta, arba apskritai ir ant pirmo sukimo silpnas, tai neuzsikuria, nes dyzelui reik greito starto.

kuvalda 2015-10-23 19:22

Tomski, šitie atmosferiniai varikliai ir vasarą šalti nesikuria be pakaitinimo, taip kad nereikia lia lia. Čia tau ne VAG TDI kur iki -15 kuriasi su nusprogusiomis žvakėmis

Tomskis 2015-10-23 20:14

nu mano tai kuresi, prie -20 sakau uzkuriau per valanda laiko, kita ryta -21 su poliroliu uzkuriau, visos zvakes buvo blogos.

kuvalda 2015-10-23 20:19

na tai dar kartą pats ir paskaityk ką parašei, kad kūrei arba sukdamas starteriu iki pažaliavimo arba su nuodais, kas tinka ir polirolis ir dezodorantas ir silikonas ir pan.

O temos autoriui siūlau pasitikrinti ar į rėlės valdymą ateina pliusas įjungus degimą

iMechanic 2015-10-23 20:20

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 406663)
nu mano tai kuresi, prie -20 sakau uzkuriau per valanda laiko, kita ryta -21 su poliroliu uzkuriau, visos zvakes buvo blogos.

Tai tavo turbininis buvo. Maniskis 2.2d kiek pamenu be pakaitinimo budavo suk kiek nori :)

Tomskis 2015-10-23 21:12

ar yra turbo ar ne, motoras tas pat. nu neesme, manau su nauju akumu uzkurtu :)

Jeigu autorius rasytu daugiau info, koks motoras, butu lengviau ir pagelbet. O dabar galiu nuspeti kad pas ji senasis motoras, ne plyta, ir dedant atgal kuro vamzdeliu laikikli metalini ir kolektoriu, jis remiasi i pries paskutines zvakes kontakta, ir trumpina, todel ir nedega ta lempute ir neveikia zvakes. Priklausomai kokia rele, vienose buna saugiklis kitose ne, jeigu pas ji su saugikliu, jis nusproges, jeigu be - tai nenusproges. O saugiklis ten toks mandras, kad net neigudes nesuprasi kad jis ten yra


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.