MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   MB CLA - verta? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21200)

iDevice 2018-02-25 21:00

MB CLA - verta?
 
Sveiki. Taupau, planuoju pirkti Mercedes-Benz CLA automobilį. Jei konkrečiau tai CLA220 turbūt, nes dizeliną noriu imti, kadangi sąnaudos ±5-6l mieste, tad tikrai mažos. Skelbimuose kainos maždaug apie 20k orientuotis, o dar norisi ne iš JAV (nes kasko draudimai brangesni ir problemų su jais daugiau). Ar geras pasirinkimas, ką turėčiau žinoti renkantis CLA? Girdėjau kieta važiuoklė, sunku važiuoti per duobes, bet turbūt nebus blogiau kaip kokie Volkswagen'ai? Patiko man jo išvaizda, ypač ieškau su panoraminiu stogu (svarbiausias man priedas) ir turbūt praktiška vasara ir išvaizda labai pagerėja tiek iš išorės tiek iš vidaus (bent man tai efektyviausias priedas panoraminis stogas el. valdomas). Aišku dar ten kai kurie skelbimuose su AMG apdaila. Be AMG apdailos turbūt daugelis sakytų - kibiras, ar anaiptol? Kokios nuomonės? Tiesa, kur su AMG tai ridos didesnės, turbūt geriau rinktis be AMG, bet rida, kad būtų kuo mažesnė (keliasdešimt tūkstančių, o ne šimtas su virš)?

Kol kas mano prioritetai dėl CLA: panoraminis stogas > rida > AMG apdaila > el. valdomos sėdynės >kameros, šildomos sėdynės ir kt. pribumbasai...

Labai Jums ačiū už nuomones/patarimus.

Hunter 2018-02-25 21:33

kad vw lyg neturi sito segmento konkurento

Rawwslt 2018-02-25 21:38

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 493227)
kad vw lyg neturi sito segmento konkurento

Cia tik, taip padiskutavimui: Vabalas netiktu sito segmento konkurentui?

utiutiu 2018-02-26 06:16

Man idomu kodel sakai panoraminis stogas praktiska vasara? Kuo? Nori pasakyt atsidares vazinesi?:)
Visu pirma dulkiu pritrauks i auto tiek, kad nespesi valyt paneliu kas pora dienu. Visu antra atsidarius ji, kepina saule galva kaip turi but. Taigi dar karsciau.

Jo pliusas , kad tiesiog sviesos salone daugiau, kas = jaukiau

iDevice 2018-02-26 08:53

na, taip, vien šviesos daugiau ir juolab galima ten tik truputį į viršų jį pakelti, iš išorės irgi gražiai atrodo ir funkcija viduje esant yra.

Dabar svarstau dėl ridos, yra daug 2014 metų po 100-150k ridos, tai čia jau tikėtis bus tikrai padrožta kaip reikiant ir reikės jau visokias detales keisti? Yra tų pačių 2014 metų keletas apie 20-40k, tai čia turbūt bus daužtos (bet sako ne, viskas gerai, kaip nauji auto). Tai čia turbūt meluoja, bus kokia daužta pastovėjus už tai neprisuko tos ridos? MB atstovybė manau 100% pasakyti įgali ar buvo daužtas auto ar ne?

Ačiū.

MRDetailing 2018-02-26 08:55

laba error

Apple 2018-02-26 09:25

Citata:

Pradžioje rašė iDevice (Post 493249)
na, taip, vien šviesos daugiau ir juolab galima ten tik truputį į viršų jį pakelti, iš išorės irgi gražiai atrodo ir funkcija viduje esant yra.

Dabar svarstau dėl ridos, yra daug 2014 metų po 100-150k ridos, tai čia jau tikėtis bus tikrai padrožta kaip reikiant ir reikės jau visokias detales keisti? Yra tų pačių 2014 metų keletas apie 20-40k, tai čia turbūt bus daužtos (bet sako ne, viskas gerai, kaip nauji auto). Tai čia turbūt meluoja, bus kokia daužta pastovėjus už tai neprisuko tos ridos? MB atstovybė manau 100% pasakyti įgali ar buvo daužtas auto ar ne?

Ačiū.

kažkaip nelabai adekvačiai mastai. Ką prieš tai vairavai?

iDevice 2018-02-26 09:41

Volvo s60, nors šeimoje prie vw šiaip užaugęs buvo ir passat ir polo, ford vienatūrių S-Max trumpam. Dabar renkuosi tiesiog pagal išvaizda, man CLA labai patraukli, ypač su panoraminiu stogu. Tai galvoju ar čia nusipirkęs ±2014-2015 metų už ±20k labai rizikuoju, ar jie labai opūs, genda ar čia jau skaitysis beveik naujas automobilis ir važiuos be problemų? Išlaikymas brangiai atsieis?

Apple 2018-02-26 09:46

Citata:

Pradžioje rašė iDevice (Post 493253)
Volvo s60, nors šeimoje prie vw šiaip užaugęs buvo ir passat ir golf, ford vienatūrių S-Max kažkiek. Dabar renkuosi tiesiog pagal išvaizda, man CLA labai patraukli, ypač su panoraminiu stogu. Tai galvoju ar čia nusipirkęs ±2014-2015 metų už ±20k labai rizikuoju, ar jie labai opūs, genda ar čia jau skaitysis beveik naujas automobilis ir važiuos be problemų? Išlaikymas brangiai atsieis?

pas mus info negausi, nes nei vienas tokio neturi. Tai pati pigiausia MB klasė (viskas kas baigiasi A yra pigiausias rekalas), tai iš jos komforto nesitikėk, labai mažas automobilis, pigiausios medžiagos panaudotos, variklis dirba garsiai ir negražiai, garso izoliacijos beveik nėra. Susimokėsi visą sumą pinigų tik už išvaizdą. gedimų ten ko gero nebus, nes nelabai yra kam genda. Jei nupirksi su tikra 100-150 km rida, tai važiuos jis ir vargo nematysi.

Sesė turi S60 2004 man atrodo metų, taijis važiuoja 10x smagiau (tyliau, minksčiau) vietos 2x daugiau.

Man asmeniškai MB prasideda nuo C klasės. A ir B modelius galima būtų išbraukt iš gamos, nes pagaminti jie tikrai pigiai, o kaina jų yra labai aukšta (pervertinti jie smarkiai).

Pamėgink pavažiuot ir surpasi tinka tau ar ne.

Rawwslt 2018-02-26 09:50

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 493254)
pas mus info negausi, nes nei vienas tokio neturi. Tai pati pigiausia MB klasė (viskas kas baigiasi A yra pigiausias rekalas), tai iš jos komforto nesitikėk, labai mažas automobilis, pigiausios medžiagos panaudotos, variklis dirba garsiai ir negražiai, garso izoliacijos beveik nėra. Susimokėsi visą sumą pinigų tik už išvaizdą. gedimų ten ko gero nebus, nes nelabai yra kam genda. Jei nupirksi su tikra 100-150 km rida, tai važiuos jis ir vargo nematysi.

Sesė turi S60 2004 man atrodo metų, taijis važiuoja 10x smagiau (tyliau, minksčiau) vietos 2x daugiau.

Man asmeniškai MB prasideda nuo C klasės. A ir B modelius galima būtų išbraukt iš gamos, nes pagaminti jie tikrai pigiai, o kaina jų yra labai aukšta (pervertinti jie smarkiai).

Pamėgink pavažiuot ir surpasi tinka tau ar ne.

Tai tipo golf geriau ar yrais? Zmogus nori ekonomines klases :vairuot:

utiutiu 2018-02-26 09:53

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 493254)
pas mus info negausi, nes nei vienas tokio neturi. Tai pati pigiausia MB klasė (viskas kas baigiasi A yra pigiausias rekalas), tai iš jos komforto nesitikėk, labai mažas automobilis, pigiausios medžiagos panaudotos, variklis dirba garsiai ir negražiai, garso izoliacijos beveik nėra. Susimokėsi visą sumą pinigų tik už išvaizdą. gedimų ten ko gero nebus, nes nelabai yra kam genda. Jei nupirksi su tikra 100-150 km rida, tai važiuos jis ir vargo nematysi.

Sesė turi S60 2004 man atrodo metų, taijis važiuoja 10x smagiau (tyliau, minksčiau) vietos 2x daugiau.

Man asmeniškai MB prasideda nuo C klasės. A ir B modelius galima būtų išbraukt iš gamos, nes pagaminti jie tikrai pigiai, o kaina jų yra labai aukšta (pervertinti jie smarkiai).

Pamėgink pavažiuot ir surpasi tinka tau ar ne.

Va va. Cla skelbimus permeciau, kaina. Kosmosas. Tai man tai vienas graziausiu MB. Bet vien del to moket kosmosa. Kaip minejo kolega abejoju ar verta. Uz Tuos 20k. Na ok dar siek tiek pataupius pasiimsi w205 ar W212 fl.. tikrai bus maloniau vaziuoti :)

iDevice 2018-02-26 09:55

Ačiū!

Reziume - jei turėtumėte patys ±20k europietiškų, tai nelabai linktų pasirinkimas link to, kas baigiasi A raidele = CLA? Tada ką daryti? Senesnių metų ten koks C klasės sedanas arba pasilaikyti, daugiau prisikaupti pinigų ir naujesnį, kad ir C klasės ar net E klasės? Ar aplamai kito gamintojo? Man CLA tikrai išvaizda nepriekaištinga, kaip ir turbūt sakėte vien dėl to jo pliusas turbūt vienintelis, tad realiai jo paskirtis vien prezentacija. Aišku įlipti turbūt į jį malonus bus, o, kad komfortiškas važiavimas teks apsimesti ir keleivių nevežioti :D

P.S. kažkur skaičiau apie CLA rašė, kad žodžiu entry level luxury klasės, nes ir pagal car.news.com jis aukštai nestovi luxury segmente, bet traktuojamas - studentams, žodžiu luxury segmento ekonomiškiausias variantas. Na, taip, studentas aš ir esu :D baigsiu studijas, tai galvoju gal ir nebloga būtų dovana sau. Na, kaip pirmasis MB automobilis, po 3-4 metų parduosiu, nusipirksiu kažką kito, geresnio jau gal, cla bus susipažinimui su MB brandu, nežinau

Apple 2018-02-26 10:09

Citata:

Pradžioje rašė iDevice (Post 493257)
Ačiū!

Reziume - jei turėtumėte patys ±20k europietiškų, tai nelabai linktų pasirinkimas link to, kas baigiasi A raidele = CLA? Tada ką daryti? Senesnių metų ten koks C klasės sedanas arba pasilaikyti, daugiau prisikaupti pinigų ir naujesnį, kad ir C klasės ar net E klasės? Ar aplamai kito gamintojo? Man CLA tikrai išvaizda nepriekaištinga, kaip ir turbūt sakėte vien dėl to jo pliusas turbūt vienintelis, tad realiai jo paskirtis vien prezentacija. Aišku įlipti turbūt į jį malonus bus, o, kad komfortiškas važiavimas teks apsimesti ir keleivių nevežioti :D

P.S. kažkur skaičiau apie CLA rašė, kad žodžiu entry level luxury klasės, nes ir pagal car.news.com jis aukštai nestovi luxury segmente, bet traktuojamas - studentams, žodžiu luxury segmento ekonomiškiausias variantas. Na, taip, studentas aš ir esu :D baigsiu studijas, tai galvoju gal ir nebloga būtų dovana sau. Na, kaip pirmasis MB automobilis, po 3-4 metų parduosiu, nusipirksiu kažką kito, geresnio jau gal, cla bus susipažinimui su MB brandu, nežinau

w204 FL C350 CDI 195 kw.
Pasižiūrėk utiutiu tema. BOMBA :) ir už +- 20k manau tikrai galima rast

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...y=PS&scopeId=C

O gal net C coupe galima paimti, kaip jaunuoliai vis bus smagiau :) mobile gali ieškoti C250 dyzelio coupe ir nuo 2012 iki 2014
Va pirmas pasitaikes, bet atordo labai gerai :)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...f-3908267f766e

Sutaupytus pinigus pasiliksi problemėlių susitvarkymui :)

Oj, blemba, čia mechanika, sorry...

masterkame 2018-02-26 10:10

Skaitau skaitau ir nesuprantu. As gal ryte tabletes kokios neisgeriau... cia rimtai zmogus klausia kokiam automobiliui jam 20k europiniu isleist?:unreal:

Hunter 2018-02-26 10:15

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 493250)
laba error

Va cia tai greitai isriso :D

Apple 2018-02-26 10:18

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 493260)
Va cia tai greitai isriso :D

ne jis cia, arba pakeitė braiža :)

tomasgarliava 2018-02-26 14:23

As CLA220 nuomavau Svedijoj nesenai nauja, nemazai pramyniau su juo. Ispudis slogus, vietos mazai, na isore gal grazi jaunom mergaitem, bet viduj liudesys, priekis varomas. Paliko nemalonu ispudi valdymas, kieta vaziuokle, sedi visai ant zemes. Nu ne uz ka neziureciau tokio.

Gadget 2018-02-26 14:37

Pritariu, uz tokia suma galima w204 FL pasiimti nebloga, ir dar liks atostogoms. CLA asmeniskai tik is isores nieko. Techniskai man jis ispudzio nepadare.

Rawwslt 2018-02-26 14:59

Jeigu reiktu rinktia tarp CLA ir w204FL net nesvarstes rinkciausi CLA. Tas w204 jau nusibodes modelis, atgyvena.

ShotGun 2018-02-26 15:07

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 493290)
Jeigu reiktu rinktia tarp CLA ir w204FL net nesvarstes rinkciausi CLA. Tas w204 jau nusibodes modelis, atgyvena.

Dviduris c204 nėra jau labai nusibodęs, bet CLA gražus atrodo tik kol vienas, jei šalia atsistoja didesnė mašina, tai matosi, kad tas CLA toks mažas kupriukas.

Apple 2018-02-26 15:12

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 493290)
Jeigu reiktu rinktia tarp CLA ir w204FL net nesvarstes rinkciausi CLA. Tas w204 jau nusibodes modelis, atgyvena.

Taip sakyti gali tik nei vieno šio modelio nevairavęs žmogus :) C FL kokybiškas automobilis su gerai atrodančiu salonu ir išore (su AMG paketu, ne paprastas). Coupe modelyje net kėdės fantastinės.

Apie CLA išvis nėra ką kalbėt - GAIDYS.

Markko 2018-02-26 15:13

Reikia pravaziuoti kad suprasti ar tavo ar ne..man CLA grazus,nemanau kad techniskai bus atsilikes..masina gan nauja..ir rida tokiu modeliu bus iki 100 tuk perkant..man tai privalumas..as nenoriu pvz.kokio 204 nors ir pilnutelio su rida virs 250 tuk.
Nepamirsk kad visi cia siulys pirkti vietoj CLA.....CL,W221 o gal net 124..

Rawwslt 2018-02-26 15:15

O kam ta didele masina? Jeigu nera poreikiu, tai tik i nauda mazas automobilis kuro maziau valgo ir mieste “nardit” smagu. Auto perkamas pagal poreikius

Tam w204 jau koki 12-13 metu paciam modeliui

Apple 2018-02-26 15:19

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 493296)
Reikia pravaziuoti kad suprasti ar tavo ar ne..man CLA grazus,nemanau kad techniskai bus atsilikes..masina gan nauja..ir rida tokiu modeliu bus iki 100 tuk perkant..man tai privalumas..as nenoriu pvz.kokio 204 nors ir pilnutelio su rida virs 250 tuk.
Nepamirsk kad visi cia siulys pirkti vietoj CLA.....CL,W221 o gal net 124..

204 modelį už 20k sumą gali paimti 100-150 km diapazone :)

Markko 2018-02-26 15:34

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 493299)
204 modelį už 20k sumą gali paimti 100-150 km diapazone :)

Kuo pats tada nepirkai naudotos aukstesnes klases? o ciupai nauja :)

Apple 2018-02-26 15:37

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 493303)
Kuo pats tada nepirkai naudotos aukstesnes klases? o ciupai nauja :)

žmogus renkasi tarp naudotos ir naudotos. Aš rinkausi tik naują. Nesvarsčiau naudotos. Čia visa kita tema :) jei kalbėtų apie naują CLA, tai irgi pasiūlyčiau kitus pasirinkimus, tik deja MB tarp jų nebūtų.

iDevice 2018-02-26 15:46

ir ką liaudis rinktųsi jei iš naujo arsenalo, bet ta kaina apie 20k, na iki ±24k tarkime? Išeitų tik hečbekas, ko gero, geriausiu atvjeu, ir tai dyzelinas brangiau atsieitų, tad naują gal ir benzininį vertėtų rinktis. Jei susikomplektuočiau kokį hečbeką, žiūrinėjau kai išleido vw polo (įdomumo dėlei), tai kaina tikrai būtų minimum 23-25k... Tai kosmosas sakyčiau kaip už ekonominės klasės automobilį tokį?

Markko 2018-02-26 16:14

Eclipse cross..20 gabalu naujas..atrodo liuks,,,vargo neturesi..

ShotGun 2018-02-26 16:50

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 493309)
Eclipse cross..20 gabalu naujas..atrodo liuks,,,vargo neturesi..

Tai už 20 išeina mechaninė ir bazė to eclipse. Mokant 20k uz toki, gal geriau teleloto pasiula nors ir skurdus tie Q3. Toki speju po 3metu uz 15k parduot nesunku bus, jei rida ne kosmine.
https://autoplius.lt/skelbimai/audi-...s-6530311.html

Markko 2018-02-26 17:38

Cia kaip pvz... Seip tas Q3 lb liuks.. Turint 20 imciau net neziureciau i ta full 204

aleximo 2018-02-26 17:53

man kuo daugiau tuo labiau pradeda uznesti i sena forumieciu drauga. Jam visi i viska atsako bet ji vis vien uzdavineja klausimus tuo pacius is kito galo taip tenkindamas savo aistra :xx:

utiutiu 2018-02-26 18:01

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 493324)
Cia kaip pvz... Seip tas Q3 lb liuks.. Turint 20 imciau net neziureciau i ta full 204

Turiu 204. Ok nevisiskai full. Bet q3 net baisiausiam kosmare susapnuot nenoreciau

Markko 2018-02-26 18:10

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 493331)
Turiu 204. Ok nevisiskai full. Bet q3 net baisiausiam kosmare susapnuot nenoreciau

Tai viskas ok,mes visi skirtingi.

Darius 2018-02-26 20:30

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 493329)
man kuo daugiau tuo labiau pradeda uznesti i sena forumieciu drauga. Jam visi i viska atsako bet ji vis vien uzdavineja klausimus tuo pacius is kito galo taip tenkindamas savo aistra :xx:

Aš ir jau taip pat pradedu manyti. :xx::xx::xx:

Robis 2018-02-26 20:48

o GLA ir tokie be garso izoliacijos kieti barškučiai?

Apple 2018-02-26 20:50

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 493352)
o GLA ir tokie be garso izoliacijos kieti barškučiai?

Taip. Viskas kas eina A klases yra vienodo lygio iis knskirtingu kebulu

Rawwslt 2018-02-26 20:58

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 493352)
o GLA ir tokie be garso izoliacijos kieti barškučiai?

Nekreipk demesio. Pjauna gryba netas zodis. Gla turi platu pakabos pasirinkima. Nuo kelionines iki bekeles

Robis 2018-02-26 23:14

gal sekančiame modelyje ne tik saloną superinį padarys (naujo A klasės modelio saloną jau matėme), bet ir net kokį airmatic'ą pasiūlys, kaip kad C klasėje, tai ir važiuos tada komfortiškiau

Rawwslt 2018-02-26 23:28

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 493363)
gal sekančiame modelyje ne tik saloną superinį padarys (naujo A klasės modelio saloną jau matėme), bet ir net kokį airmatic'ą pasiūlys, kaip kad C klasėje, tai ir važiuos tada komfortiškiau

Cia biski info apie pakabas. Kad neprisiklausytum ko nereikia :)

https://www.mercedes-benz.lt/content...n/chassis.html

Robis 2018-02-26 23:36

bet lietuviškas puslapis toks apgailėtinas... vertimai nepilnai padaryti. Nesuprantu kaip pats MB praleidžia pro akis tokią "kokybę". Kažkada pastebėjau dar ir info nevienodai (apimtis) pateikta būna.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.