MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   W124 salono medžio restauracija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5396)

ruškė 2010-09-27 14:37

W124 salono medžio restauracija
 
Gal kas esat restaurave medį salono panelei esanti? pas mane įtrukimų nėra bet lakas jau nebeblizga.klausimas iki kokio lygio susveisti reik?:)

driuliauskas 2010-09-27 14:41

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100733)
gal kas esat restaurave medi salono panelei esanti? pas mane itrukimu nera bet lakas jau nebeblizga.klausimas iki kokio lygio susveisti reik?:)

jei tik neblizga, tai gal pradziai be sveitimo papoliruok.

ruškė 2010-09-27 14:49

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 100735)
jei tik neblizga, tai gal pradziai be sveitimo papoliruok.

o su kuo poliruoti? yra medziui koks poliruoklis?

driuliauskas 2010-09-27 14:55

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100738)
o su kuo poliruoti? yra medziui koks poliruoklis?

yra lakuotu medzio pavirsiu polirolis. rasi senukuose ir panasiose parduotuvese. bet tinka ir papprasta poliravimo pasta.

ruškė 2010-09-27 15:14

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 100740)
yra lakuotu medzio pavirsiu polirolis. rasi senukuose ir panasiose parduotuvese. bet tinka ir papprasta poliravimo pasta.

nu reiks nueiti pasiziureti konors gero.o poliruoti su skudureliu kokiu tais nors ar su masinka ta?

driuliauskas 2010-09-27 15:28

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100741)
nu reiks nueiti pasiziureti konors gero.o poliruoti su skudureliu kokiu tais nors ar su masinka ta?

uzteks ir skudureliu. :xx:

ruškė 2010-09-27 15:31

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 100743)
uzteks ir skudureliu. :xx:

nu okei,reiks greitu metu nusipoliruoti paziesim kaip atrodys :)

samagonas 2010-09-27 15:34

Priesh kelias dienas nupoliravau visa medi. Poliravau mashina, tai prie to pachio nuemiau visus medzhius,aptepiau automobilio poliravimo pasta,nebezhinau kaip vadinasi,pirkau tokia,kad smulkius ibrezhimus panaikinti ir su mashina poliravimo pavariau,poto dar perejau su kita zhalia Turtliu (vezhliuku) pasta,- na atsigavo medis neblogai.

ruškė 2010-09-27 15:41

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 100746)
Priesh kelias dienas nupoliravau visa medi. Poliravau mashina, tai prie to pachio nuemiau visus medzhius,aptepiau automobilio poliravimo pasta,nebezhinau kaip vadinasi,pirkau tokia,kad smulkius ibrezhimus panaikinti ir su mashina poliravimo pavariau,poto dar perejau su kita zhalia Turtliu (vezhliuku) pasta,- na atsigavo medis neblogai.

pas mane tai vietomis lakas tai kaip nusveistas atrodo matyt buvo telefonas koks laikomas toj vietoj ar kas nes vaizdas ne pats geriausias,jauciu ir man su ta masina reik poliruoti. :confused: neblogai tai ta prasme dabar ledinis atrodo ar kaiip ? :xx::seile:

samagonas 2010-09-27 16:07

Citata:

Pradžioje rašė ruškė (Post 100748)
pas mane tai vietomis lakas tai kaip nusveistas atrodo matyt buvo telefonas koks laikomas toj vietoj ar kas nes vaizdas ne pats geriausias,jauciu ir man su ta masina reik poliruoti. :confused: neblogai tai ta prasme dabar ledinis atrodo ar kaiip ? :xx::seile:

Atrode ir taip neblogai,bet papoliravus manau,kokia 30% pagrazhejo,blizgeti pradejo.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.