MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Reikalinga pagalba dėl vagystės! (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14380)

alteroja 2014-04-09 07:24

Reikalinga pagalba dėl vagystės!
 
Sveiki, kolegos. Skeltanagiai pasidarbavo prie mano merso - parktronikų nebėr. Veiksmas - Kaunas, Ž. Šančiai, Kranto alėja. Moldingai žydros spalvos, pragręžioti iš galo išraižytas mano parašas ant kiekvieno. Parašas panašiai taip atrodo: RTiuy. Dėkoju visiems už pagalbą. Jei kas turėsit informacijos paskambinkit man 867773009. Ačiū iš anksto.

Hunter 2014-04-09 07:37

Pritvirtint reikia. O siaip tai dabar po poros dienu vaziuok i srotus, ziurek skelbimus ir pasiimsi savo. Turbut dar reiketu pranest policijai, kad nebutu problemu pasiimt

alteroja 2014-04-09 07:43

tai kad buvo pritvirtinti. kaip supratau spėjo ir nugręžti. nors po langais mašina stovi. gaila mano lango nei vieno nėra į kiemą. kaimynams tai vienodai aišku bus. policijai viskas pranešta, laukiu kol atvažiuos. jau dabar skelbimus zonduoju.

Hunter 2014-04-09 08:15

O tai kai kniedyjai is kitos puses saiba ar kokia skarda dejai? Nes paprastai sukniedyjus i plasmase tai tas pats kas nieko

pucenas 2014-04-09 08:17

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 324416)
O tai kai kniedyjai is kitos puses saiba ar kokia skarda dejai? Nes paprastai sukniedyjus i plasmase tai tas pats kas nieko

Siaucia judai ilgapirsciai :) man nunese veidrodzius, priesrukines, priekines lempas NAVI bloka Cd changeri ir t.t. :) :) kiemas rakinamas filmuojamas :D :D

alteroja 2014-04-09 08:22

is pradziu buvau paprastai padares, poto saibas dejau, kaip ir kolega pamokete...
pucenai, irgi sianakt prasinese ?

Artunas 2014-04-09 08:27

Žemieji šančiai, Kranto alėja. Ten neimanoma nieko išsaugoti. Teko pora metų ten kažkada pagyvent, vagys siautė taip įžuliai kaip niekur, vogdavo viską už ką galima gauti 10lt, reples zapaskes, donkratus bevertes radijas iš mašinų. Būdavo brolis atlėkdavo pas mane, jei likdavo nakvoti, išimdavom viską iš mašinos, palikdavom atidarytą bardačioką, nuimdavom galine palange kad matytusi tuščia bagažine. Tai bent stiklai ir spineles likdavo sveikos.

Bene tragiškiausias rajonas....

Hunter 2014-04-09 08:28

kai nusipirksi kitus moldingus parasyk :D pamokysiu kaip geriau pritvirtint :D Davikliu turiu jeigu reikes

pucenas 2014-04-09 08:35

Ne man nesenakt, cia pries kelias naktis :D

alteroja 2014-04-09 08:36

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 324422)
Žemieji šančiai, Kranto alėja. Ten neimanoma nieko išsaugoti. Teko pora metų ten kažkada pagyvent, vagys siautė taip įžuliai kaip niekur, vogdavo viską už ką galima gauti 10lt, reples zapaskes, donkratus bevertes radijas iš mašinų. Būdavo brolis atlėkdavo pas mane, jei likdavo nakvoti, išimdavom viską iš mašinos, palikdavom atidarytą bardačioką, nuimdavom galine palange kad matytusi tuščia bagažine. Tai bent stiklai ir spineles likdavo sveikos.

Bene tragiškiausias rajonas....

gal kazkada senai gyvenai? antrus metus gyvenu ir jokiu niekad problemu neturejau ir negirdejau, kad kas turetu. nors masinu tikrai neblogu stovi aplinkui... faktas tas, kad man nenuskilo ir jei kas netycia susidurs su pragreziotais moldingais, duokit zinoti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.