MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   w202 keistas garsas is priekio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13921)

RuSh 2014-01-27 19:29

w202 keistas garsas is priekio
 
Sveiki forumeciai, gal kas susidure su tokia problema , w202 93m. 1.8 , keistas garsas is priekio toks jausmas kaip metalas i metala musasi, buvau servise nieko nerado , siandien su tevu vazinejau, nes draugai sako kas as tiesiog eskau to ko nera, nes zino kad labai masina priziuriu :) tevas irgi sako yra garsas, bet nepastvoviai vazioji geru keliu pvz 70km biski pastuksena , vazioji ant duobiu jo nera, tai siandien kol buvo saltas viskas stukseno , nuvaziavau i servisa prasilo jau to garso ir nera, blemba mistika kokia , nemanau kad nuo salcio nes praejta ziema nebuvo jokiu pasaliniu garsu salta silta nesvarbu. Servise pasake kad cia ne vaziokle, nes visalaik stuksentu, o cia to yra to nera, ir nesvarbu koks kelias geras ar blogas. Gal kas susidure su tokia problema, ar zino kas gali buti, buciau labai dekingas :) gal kokie sailentblokai, anksciau galvojau kad duslintuvas , bet su juo viskas tvarkoj nors is apacios irgi stukseno

Darius 2014-01-27 19:37

Amortizatoriu apatinės tvirtinimo įvorės išsimalę jau gali būti. Servise jų niekas nemato ir net nežiūri.

Hunter 2014-01-27 20:00

stabilizatoriaus ivores gali pasikeist, nepakenks, kainuoja jos ten 20lt uz visus 4vnt

RuSh 2014-01-27 20:06

Dekui vyrai , kazka galvosiu , trecadieni vaziosiu vel diagnostika daryti pasakysiu tegul ziuriu tos stabilizatorius amortikus ,

Tomskis 2014-01-27 22:29

pirma reiktu apsisprest ar is pakabos ar is motoro garsas sklinda, nesunku ta isgirsti. seip is motoro nelabai sklis garsai kai sukasi didelem apsukom, ant laisvu nebent.

RuSh 2014-01-27 23:20

Metalinis stuksenimas, pazystamas kazka minejo apie variklio pagalves, galiu viena pasakyti aisku gal cia sutapymas pries tos salcius viskas buvo ok :)

Tomskis 2014-01-27 23:39

tai palauk kol praeis salciai, pas mane ryte uzkurus sarnyras girgzda, pravaziuoji kelis km ir praeina. su tokia temperatura nera ko ieskot slieku, baigsis salciai, baigsis bedos :)

Kolibris 2014-01-27 23:42

pas mane per salcius girgzdejimas is galo keleivio puses atsirado, amortikas ar kas kitas gali girgzdet? pastoviai girgzda kai tik judinamas galas

Darius 2014-01-27 23:45

Jei būtų variklio pagalvė, tai turėtum jausti vibraciją.

Tomskis 2014-01-27 23:53

Citata:

Pradžioje rašė Kolibris (Post 312026)
pas mane per salcius girgzdejimas is galo keleivio puses atsirado, amortikas ar kas kitas gali girgzdet? pastoviai girgzda kai tik judinamas galas

girgzdukai pas tau girgzda :) kitaip dar vadinami plaukiojanciais salenblokais. pas mane girgzdejo, nusipirkau, nustojo girgzdet, du metai guli ant lentynos dar nepakeisti


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.