MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Ar pastatęs automobilį netvarkingai PC aikštelėje galiu gauti baudą? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13737)

Hunter 2013-12-24 15:40

Ir musu turbut nebaus, nes mes ne su BMW vazinejam, todel ir statyti ant liniju bei invalido vietose neprivalom :D

Apple 2013-12-24 15:45

teisingai pucenas sako. Jei viskas nesuderinta ir nepatvirtinti zenklai, tai jie nifiga negalioja. Gali atvažiuot policija ir baust tave, bet tu juos draugiskai nafik gali pasiust ir nesutikes su protokolu teisme jis bus panaikintas.

Net geltona linija turi konkretų žymėjimą. Turi būti viena geltona linija, jei ji eina ant saligatvio borto ir per virsu ir per sona, tai ji tiesiog negalioja :) turi būti ant asfalto palei borta arba ant borto virsaus, bet jokiu budu neiti ir is virsaus ir is sono. Yra daug visokiu kabliuku ir jei ju nezinai, tai gali susimoketi bauda, bet jei esi siek tiek gudresnis, tai :)

Tomskis 2013-12-24 15:45

pagal puceno mastyma tada galima statyt invalidu vietose ir likt nenubaustam. nors kazkodel bauda atsiuncia vien uz tai kad kazkas nufotkino stovint invalidu vietoj

Hunter 2013-12-24 15:50

Tai dabar veziokites patvirtintu vietu zemelapi ir kaskart invalido vietoje statydami pasitikrinkit ar cia tikrai nepatvirtinta :D

pucenas 2013-12-24 16:30

Nepykit hebra, bet nesuprantat, o bandot kazka irodineti. Snekat i lankas visai. Tomski man tai kas statyk tu kur nori, kad ir ant iejimo :) kas norejo suprasti tas suprato. :)
Prisesiu prie kompo parasysiu siektiek detaliau siuo kl. Db su telefonu sunku daug rasyti. Tada gal net ir tomskis supras :) peace :)

m.a.rius 2013-12-24 17:08

nezinau kaip yra istikro bet kazkada prie manes prikibo policija. nakty tuscioje maximos aiksteleje stovejau nepagal nupiestas linijas. na uzemiau tris vietas bet tikrai niekam netrukdziau ir buvau tik tik sustojas su draugais paplepeti. nepamenu tiksliai pagal koki straipsni mane siule bausti bet as zinoma nesutikau ir nors beveik vienas kito nepasiuntem jis nebedryso man surasyti protokolo. manau pats suprato kad apskundes galiu likti teisus

ShotGun 2013-12-24 21:26

Sitame reikale apskritai pirmiausia klausimas turetu kilti, kam priklauso aikstele, ar kas yra jos naudotojas ir kokiais pagrindais. Jei aikstele yra valstybineje zemeje ir ji nenuomojama pvz. 99 metams niekieno, tai policija kaip ir turetu teise baust tuo atveju, jei toks aiksteles planas patvirtintas savivaldybeje, taciau jei aikstele privati arba nuomojama ilgalaikes nuomos sutartim, tai ka jie gali baust uz tai, kas yra kazkieno privacioje nuosavybeje. Isivaizduokit atveji, kad kas nors savo individualaus namo kieme pasizymi vieta neigaliajam. Isivaizduojat kad kas nors nubaustu uz tokio zenklo nepaisymą?

Tomskis 2013-12-24 21:33

jei maximos aikstele butu privati valda, tai ir gert alu galetum aikstelej

simaso 2013-12-24 23:14

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 305212)
Sitame reikale apskritai pirmiausia klausimas turetu kilti, kam priklauso aikstele, ar kas yra jos naudotojas ir kokiais pagrindais. Jei aikstele yra valstybineje zemeje ir ji nenuomojama pvz. 99 metams niekieno, tai policija kaip ir turetu teise baust tuo atveju, jei toks aiksteles planas patvirtintas savivaldybeje, taciau jei aikstele privati arba nuomojama ilgalaikes nuomos sutartim, tai ka jie gali baust uz tai, kas yra kazkieno privacioje nuosavybeje. Isivaizduokit atveji, kad kas nors savo individualaus namo kieme pasizymi vieta neigaliajam. Isivaizduojat kad kas nors nubaustu uz tokio zenklo nepaisymą?

O tai kaip yra su zenklu gavyba privaciose valdose? Su policija taip pat reikia derint? Ir kokias tada is ju nauda, jei jie nieko nedraudzia?

Ffeibiss 2013-12-25 02:22

Esu rases mentam rasta, ar gali bausti, kai pasistatai masina ANT linijos net ne privacioj aikstelej. Man jie parase, kad negali, nes tai yra rekomendacinio pobudzio juosta. buvau isvaziaves menesiui, palikau abi masinas priglaustas viena prie kitos (viena buvo ant linijos, bet realiai, dvi masinos uzeme vieos maziau nei turetu. Gavau recepta, paskambinau, pasakiau, ar turit teise bausti, parodziau emaila, kad jie patys sake, kad negali ir atsikabino:))) tai garantuotai ir prekybos centruose. O zenklas seimos vieta, isvis KET'e nenurodytas:)

Uzkniso apdauzytos dureles ir visa masina, dabar jei turiu galimybe, statau, kur nebuna masinu arba palieku per 2 vietas, kaip gezas:) Jei ka, sumokesiu po bauda per menesi, bus pigiau nei dazyt, nebus nervu. O kai zmonem nebeliks vietu statytis, gal prades labiau gerbt svetima turta.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.