MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   w202 2,5D netraukia,bukas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10421)

Marufas 2012-08-20 22:00

w202 2,5D netraukia,bukas
 
Sveiki turiu tokia problema automobilis w202 2,5d 94metu su automatine greiciu deze,labai blogai traukia i statu kalna vos vos uzbezda jei dar gale sedi du zmones tai isvis vos uzvaziuoja,as suprantu,kad 2,5 be turbinos nera labai greiti,bet cia jau labai bukas vos isibegeja kame problema,gal kas buvot susidure su tokia problema,auto kurias be problemu is puse pasukimo tiek saltas tiek siltas nesenai pakeitis filtrai nesuprantu kame problema.

ldalius 2012-08-20 22:42

bukas būna tik peilis, o tavo mersas pateikė per mažai info, kad kažką pradėt burt

Marufas 2012-08-20 23:06

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 226299)
bukas būna tik peilis, o tavo mersas pateikė per mažai info, kad kažką pradėt burt

Mersedes Benz C250 D 1994 metu su automatine pavaru deze nzn kokios dar info reikia?

ldalius 2012-08-20 23:11

galvoji, kad parašęs tą patį kitame forume gausi daugiau atsakymų? Atvaryk pas mane į Panevėžį ir pasakysiu ar bukas ar jau sugriuvęs tas mersas. Be to kaip supratau mašinų konstrukcijoje pats visiškai nesigaudai. Nemėgstu traukt informacijos per prievartą, jei žmogus pats to nenori.

Koks pas tave mersas aš jau supratau, bet mane domina visai kiti dalykai ar taip jau yra seniai ar dabar taip nutiko, kai p dėžė mėto bėgius ir prie kokių apsukų, kaip veikia kikdaunas, kaip variklis ima apsūkas ir t.t ir t.t. Galiu klausimų užduot dar mažiausiai 10 , bet ar bus tau iš to naudos vienas dievas žino

Marufas 2012-08-20 23:20

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 226305)
galvoji, kad parašęs tą patį kitame forume gausi daugiau atsakymų? Atvaryk pas mane į Panevėžį ir pasakysiu ar bukas ar jau sugriuvęs tas mersas. Be to kaip supratau mašinų konstrukcijoje pats visiškai nesigaudai

Na tai pirmas mano MB pirkau ana savaite,todel apie mersus mazai ka tezinau.O del bukumo na jei masina i statu kalna vos uzlipa tai faktas,kad kazkas ne taip.

ldalius 2012-08-20 23:25

čia po Austrijos kalnus važinėji ar bandai užkopt į Kaselio kalnus vokiečiuose? Ar jau į Ukmergės kalną nebeužlipi?

Marufas 2012-08-20 23:27

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 226308)
čia po Austrijos kalnus važinėji ar bandai užkopt į Kaselio kalnus vokiečiuose? Ar jau į Ukmergės kalną nebeužlipi?

Jei zinai Kauna tai i toki parodos kalna vos uzbezda

ldalius 2012-08-20 23:30

Citata:

Pradžioje rašė Marufas (Post 226310)
Jei zinai Kauna tai i toki parodos kalna vos uzbezda

Labai gerai žinau tą vietą.

Koks pas tave mersas aš jau supratau, bet mane domina visai kiti dalykai: kaip dėžė mėto bėgius ir prie kokių apsukų, kaip veikia kikdaunas, kaip variklis ima apsūkas ir t.t ir t.t. Galiu klausimų užduot dar mažiausiai 10 , bet ar bus tau iš to naudos vienas dievas žino, nes arba kažkam suteikei daug džiaugsmo nupirkęs užmuštą mersą arba pats nežinai ko tikėtis iš savo modelio, nes būna kai kam ir 4 litrų motoras bukas

ldalius 2012-08-20 23:31

beje lipant į parodos kalną kelintu bėgiu jis važiuoja, koks greitis ir kokios variklio apsūkos?

Marufas 2012-08-20 23:35

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 226312)
Labai gerai žinau tą vietą.

Koks pas tave mersas aš jau supratau, bet mane domina visai kiti dalykai: kaip dėžė mėto bėgius ir prie kokių apsukų, kaip veikia kikdaunas, kaip variklis ima apsūkas ir t.t ir t.t. Galiu klausimų užduot dar mažiausiai 10 , bet ar bus tau iš to naudos vienas dievas žino, nes arba kažkam suteikei daug džiaugsmo nupirkęs užmuštą mersą arba pats nežinai ko tikėtis iš savo modelio, nes būna kai kam ir 4 litrų motoras bukas

automatas pas mane,greicio daugiau kaip 60 neivinioja i apsuka neziurejau vaziuojant greitkeliu 90km/h apsukos 2500


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.