MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Krizes pasekmes-kuro vagyste (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1286)

4eye 2009-02-07 22:05

Krizes pasekmes-kuro vagyste
 
Sveiki,kolegos.... papasakosiu istorija kas vakar man nutiko...ir gal but padesiu kitiems apsisaugoti nuo ilgapirsciu.Zodziu vaziuodamas kaip ir kiekviena diena namo is darbo tai yra ketvirtadieni zvilgterejau i displeju kiek cia pas mane degalu, parode 21l, pagalvojau ryt grizdamas is darbo pries savaidgali uzsipilsiu.Pasistaciau pries langus savo mersiuka ir kaip visada uzrakinau su signalizacijos pulteliu....ir ramiai grizau namo.....Na o ryte sedau i masina ir nieko blogo nesitikedamas uzsikuriau...ir...pastebejau kad uzsidege koloneles signalas...paziurejes elektriniam displejuje kiek yra degalu parode 3l...........pasirodo su signalizacijos pulteliu neuzsirakina bako dangtelis, jis uzsirakina tik su ant rakto esanciu migtuku...iskart pagalvojau gal kiuro bakas ar slangute kokia kiuro, taciau apziurejes auto ir nerades nei balos nei nieko itartino supratau kad pasidarbavo zuliakai....aciu Dievui kad nesugalvojau pilti kuro pries tai, kadangi visada pilu pilna baka. Tai norejau ispedi visus kad ilgapirsciai nesnaudzia....

dyzelis 2009-02-08 08:12

matyt zino, kad pas situs modelius taip uzsirakineja bakas, eina ir tikrina kas bus pamirses... dekui uz info, gaila kad is paties praktikos :guodzia:

nova 2009-02-08 10:54

nesvaikit del to uzrakinimo, jie islauzia dangteli su atsuktuvu. tik dazus sugadina.
man paciam jau kelis kartus buvo nupyle benza, bet pas mane neuzsirakina dangtelis (vakuuminis centrinis atjungtas, o elektrinio taip ir nepajungiau prie bako), tai tik kamsti ismeta kur po masina. o tevui w124 jau 3 kartus buvo islauze pati dangteli bei ismete kamsti, kad nerado net :D salia stovejusiam 190 taip pat suniokojo dangteli.

4eye 2009-02-08 17:45

Gerai kad bent kamscio neismete.Beje kai liko 3 litrai dyzelio, gerai kad degaline buvo nuo namu netoli, nes girdejau jei jau baigsis degalai tai gali siurbli sugadinti....ar tai netiesa???

driuliauskas 2009-02-08 18:18

Citata:

Pradžioje rašė 4eye (Post 14868)
Gerai kad bent kamscio neismete.Beje kai liko 3 litrai dyzelio, gerai kad degaline buvo nuo namu netoli, nes girdejau jei jau baigsis degalai tai gali siurbli sugadinti....ar tai netiesa???

tiesa:)

AndreArmani 2009-02-09 20:55

blemba su ta signalizacija tai ir pas mane taip pat, bet apziurejau tai ir be ilgapirščių pagalbos. Mano nuomone tai cia meistrelis netikes dejo ta signalke jai nesugebejo padaryt kad viska uzrakintu ka priklaso :/

Edgis 2009-02-09 21:08

Pas mane w201 tai užsirakina ir bakas kartu su signalizacija:bounce: :sokiaipokiai:

driuliauskas 2009-02-09 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 15059)
Pas mane w201 tai užsirakina ir bakas kartu su signalizacija:bounce: :sokiaipokiai:

bet kurio auto kurio bakas rakinamas centriniu turi uzsirakinti ir signalizacija. jeigu ne tai arba gedimas arba meistras kreivarankis:crazy:

yamato 2009-02-09 21:20

kad taip neatsitiktu, paprasykit, kad dedantieji signalizacija, "idetu i rakta pulteli". taip tik sakoma, bet ten vidui kazka pajungia ir t.t.. :) nebuna jokiu pulteliu, rakinejasi su ant rakto esanciais mygtukais uzrakinti - atrakinti :) daug smagiau, kai nera jokiu papildomu pulteliu prie raktu :lithuania:

Edgis 2009-02-09 21:37

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 15071)
kad taip neatsitiktu, paprasykit, kad dedantieji signalizacija, "idetu i rakta pulteli". taip tik sakoma, bet ten vidui kazka pajungia ir t.t.. :) nebuna jokiu pulteliu, rakinejasi su ant rakto esanciais mygtukais uzrakinti - atrakinti :) daug smagiau, kai nera jokiu papildomu pulteliu prie raktu :lithuania:

Joa...:blush: Pas mane prie rakto yradar 2 raktai ir pultelis, mat buvusiam šeimininkui matyt buvo lengvos formos paranoja, tai jis įstatė kapoto užraktą dar:dauzo: O dabar vaikštau kaip Šv. Petras — 1 raktas užvedimui, kitas kapotui, dar kitas signalizacijos sirenai, dar kabo pultelis ir mercedes benz pakabukas:sokiaipokiai:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.