MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Mano MB audio aparatura :) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=185)

mb001 2008-01-10 20:36

Mano MB audio aparatura :)
 
kolegos, noriu pasiteiraut ir pasitart...

maniskiam 210 mb (universalas) koloneles pradeda po truputi "plerpti", kai truputi garsiau noriu pasiklausyti muzikos. Tai galvoju deti naujas koloneles geresniu firmu, bet nesustriausias (pagal kaina).

Ka parekomenduosite?

nieko papildomo, tik i senas vietas, t.y. priekyje: prei veidrodeliu - auksti, paneleje - vidutiniai, durelese - zemi ir galinese durelese - zemi ir auksti.

Laukiu protingu nuomoniu ir pasiulymu.

madomait 2008-01-10 20:55

Aš tai susidėjau Pioneer priekyje komponentines, nu panėlėje aukštų dažniu, o durelėse žemu dažnio, o gale visai nedėjau , nes ten niekas nesėdi tai ir nereikia.

mb001 2008-01-10 21:06

Citata:

Pradžioje rašė madomait (Post 2243)
Aš tai susidėjau Pioneer priekyje komponentines, nu panėlėje aukštų dažniu, o durelėse žemu dažnio, o gale visai nedėjau , nes ten niekas nesėdi tai ir nereikia.

na, gale pas mane sedi zmona su vaiku ar as su vaiku po vakareliu :D

mb001 2008-01-10 21:07

Citata:

Pradžioje rašė madomait (Post 2243)
Aš tai susidėjau Pioneer priekyje komponentines, nu panėlėje aukštų dažniu, o durelėse žemu dažnio, o gale visai nedėjau , nes ten niekas nesėdi tai ir nereikia.

na ir garsas automobilyje toks sodresnis gaunasi, kai gale dar groja...

dyzelis 2008-01-11 07:42

Ka manai apie kauno aleksoto turgu? :nzn:

O jei uz varda tai tik pionieriaus

madomait 2008-01-11 08:23

Nu tada jei kas sėdi tada reikia, aišku ir jei niekas nesėdi garsas geresnis gaunasi, bet aš ekonominiais sumetimais taip pasilikau:), bet vistiek siūlyčiau pirkti pioneer, nes kokybė kaip sakant, užteks ir šitai mašinai, o kai parduoti sugalvosi tai išsiimsi ir i kita susidėsi.

Mb 140 2008-01-11 09:01

buvau susidejas i keturaki komponentus,truputu vargo yra i duris isidet nes ten originaliai dezutese stovi,tai vietoj tu originaliu isidejau mbquart komponentus ir i gala ta pati,pora bosu buvo,bet kaip paradvinejau viska isemiau,jei reiks komponentu parasyk i privata!skamba tikrai puikiai.liko ir stiprintuvai du,bosai,kondencatoriai ir dvi poros komponentu.

dyzelis 2008-01-11 09:07

nu va mb001 :) viskas yra ko reikia ;)

prisiminiau kad ir mbquartus irgi buvau isidejes, tai irgi rekomenduociau, gera firma.

Dancus 2008-01-11 10:09

manau ne firma cia svarbi, svarbu kaip isdestis koloneles ir ar geras elektrikas tai darys. cia manyciau reikia kreiptis i specializuota parduotuve ar servisa. kainos gi yra vos ne nuo 50lt ir iki daug daug:) patarimas gal butu tik toks nepirkt neko naudouto. o maza kas gali buti:)
Dancus

Mb 140 2008-01-11 11:42

idomu ar tu viska nauja susidejas?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.