MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   ar galima pamatyt kada atsuktas kilometrazas? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10743)

pofkovic 2012-10-09 18:21

ar galima pamatyt kada atsuktas kilometrazas?
 
tai vat idomu siulo man pazystamas mersa. kadangi jis "perikupas"tai turiu dydeli itarima kad atsuktas spidometras. tai va ar matomas laikas kada atsuktas spidomeras ar ne?

Error 2012-10-09 18:24

Citata:

Pradžioje rašė pofkovic (Post 233474)
tai vat idomu siulo man pazystamas mersa. kadangi jis "perikupas"tai turiu dydeli itarima kad atsuktas spidometras. tai va ar matomas laikas kada atsuktas spidomeras ar ne?

Jei taip itarineji,tai tokiu atveju reikia net neziuret tokios masinos.

Apple 2012-10-09 18:30

Pats gali pamatyti is salono nusidevejimo ir techninio stovio, o jei neaisku - varai į Silberauto ir jie tau pasakys jei matys. O jei nematys, bent jau pasakys kada paskutinį kartą darytas aptarnavimas Silebrauto - pagal tai galesi spresti reali rida ar ne.

Hunter 2012-10-09 18:31

Citata:

Pradžioje rašė Error (Post 233476)
Jei taip itarineji,tai tokiu atveju reikia net neziuret tokios masinos.

Tada galima neziureti 95% parduodamu auto

yamato 2012-10-09 18:35

Citata:

Pradžioje rašė pofkovic (Post 233474)
tai vat idomu siulo man pazystamas mersa. kadangi jis "perikupas"tai turiu dydeli itarima kad atsuktas spidometras. tai va ar matomas laikas kada atsuktas spidomeras ar ne?

o jeigu spidometras neatsuktas, bet mašina nutrinta iki .... bet metai ir rida geri, dar aišku ir komplektacija "pilna" , tai tada pirksi?

Tomskis 2012-10-09 18:51

o tai ka tu su ta rida darysi? valgysi ja, laizysi, ar draugam rodysi? jei masina gera tai koks skirtumas ta rida

Finalfour 2012-10-09 19:05

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 233487)
o tai ka tu su ta rida darysi? valgysi ja, laizysi, ar draugam rodysi? jei masina gera tai koks skirtumas ta rida

Psichologija, Tomski :) 90 % tulu lietuvaiciu perka metus ir rida, ir isdidus vaiksto, nesvarbu kad ta masina nujota galan. Esu sutikes zmoniu kurie pasdiziuodami sako, va mano civicas 2006 metu, ir isdidus vaiksto, nes pas mane mersas tik 2003 :) Nesvarbu kad tas cvekas net merso rato nevertas, bet juk KOKIE METAI :xx:
Ar isaiskink, kad kokia 2010 hyundai getz yra meslas lyginant kad ir su kokiu senu w210.

Dalius/68 2012-10-09 19:12

jau daug metu prabego kai buvo toks šposas :)turgui stovi gruzinas ir pardavineja arbuzus ,na tokia bobele perka pas ji ir sako - ne ne ta ,tas su šonu pabalusiu,ir ne ta nes kažkoks netoks....gruzinas neiškente ir sako bobelei -klausyk tu ji žadi valgyti ar i sekcija pasidejus žiuresi??? taigi vieni auto perka ,kad su juo važinetu,kiti kad turetu kuo pasigirti ,treti kad kaimynas tokio negali nusipirkti...

ldalius 2012-10-09 20:34

kaip sako perekupai:

Kebulo dalys daug maž sueina, variklis užsikuria tai jau super, o jei dar ir pirmas bėgis yra tai jau ledas - visa kita dasibaigsi :xx:

Hunter 2012-10-09 21:08

Jeigu prastai atsukta tai per Star galima paziureti


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.