MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Kur draudziat savo MB? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=135)

Andriukas 2007-12-17 20:38

As tai kazkodel nemanau kad bus kazkaip kitaip - kaip dabar zmones megsta vietoj susitarti ir atsiskaityti (jei smulkus kazkoks apgadinimas) - taip ir bus veliau...
Mano nuomone kad labai geras dalykas uz smulkius ivykius atsiskaityti vietoj:liuks::liuks:

Andriukas 2007-12-17 20:40

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 1422)
net minciu nekyla toliau vazineti is numirusiu prikelta masina, be to isivaizduoju kaip ja dar atstatytu... po kokio menesio issiskestu ir neturesi kam pretenziju pareikst...

Man tada draudimas ismokejo apie 5500lt, man ja pataise uz ~3000lt:) ir buvo is karto parduota:nene:

mb001 2007-12-17 20:45

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 1424)
Man tada draudimas ismokejo apie 5500lt, man ja pataise uz ~3000lt:) ir buvo is karto parduota:nene:

tiktais tokiu auto turguj vieta ir kuo toliau ji isvaziuotu...

o del smulkiu avariju, as irgi uz, kad vietoj atsiskaityti. Taip ir laiko sutaupoma ir nervu, aisku, jei kita puse supratinga buna...

dyzelis 2007-12-17 20:54

Citata:

Pradžioje rašė Andriukas (Post 1423)
As tai kazkodel nemanau kad bus kazkaip kitaip - kaip dabar zmones megsta vietoj susitarti ir atsiskaityti (jei smulkus kazkoks apgadinimas) - taip ir bus veliau...
Mano nuomone kad labai geras dalykas uz smulkius ivykius atsiskaityti vietoj:liuks::liuks:

tai jo jei ten toks ivykis tai visiems tikrai geriau, o be to juk kaip taisykle nukentejusysis daznai i pliusa nors kiek, bet vistiek nueina :D

Gelik 2007-12-17 21:36

Atstovauju servisa nemaza kaip ekspertas galiu pasakit su visais draudimais galima dirbt tik reikia zinot kaip. turim ir transporto prieziuros tarniba ir teismus ir jajgu viskas sazininga visada laimesit.

dyzelis 2007-12-17 21:52

Citata:

Pradžioje rašė Gelik (Post 1454)
Atstovauju servisa nemaza kaip ekspertas galiu pasakit su visais draudimais galima dirbt tik reikia zinot kaip. turim ir transporto prieziuros tarniba ir teismus ir jajgu viskas sazininga visada laimesit.

Gelik tai gal foto is darbo srities? :) Gwageno?

Mamka22 2007-12-18 15:22

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 1428)
tiktais tokiu auto turguj vieta ir kuo toliau ji isvaziuotu...

o del smulkiu avariju, as irgi uz, kad vietoj atsiskaityti. Taip ir laiko sutaupoma ir nervu, aisku, jei kita puse supratinga buna...

tai, kad turguj pasiima kitas kuris yra itikinamas, kad masina nei dauzta nei dar kazkas jai blogai:) ir vazineja kol neisikleidzia

Man Lietuvos draudimas kol kas geriausias ir pas kitus eit nenoreciau draustis, o PZU tai s..o malunai...:nene:

mb001 2007-12-18 21:02

Citata:

Pradžioje rašė Mamka22 (Post 1463)
tai, kad turguj pasiima kitas kuris yra itikinamas, kad masina nei dauzta nei dar kazkas jai blogai:) ir vazineja kol neisikleidzia

Man Lietuvos draudimas kol kas geriausias ir pas kitus eit nenoreciau draustis, o PZU tai s..o malunai...:nene:

geriausiai butu isvis neturet avariju ar kitu nemalonumu, tuomet ir visi daraudimai visiems bus geriausi....

Hamann 2008-01-03 10:44

jei nepatinka draudimo sprendimas visad galima kreiptis i nepriklausomus ekspertus.

o siaip jei kam kaune reik draudimo, parasykit man PM, duosiu kontaktus draudimu brokerio. ten tikrai gausit palankiausia varianta kadangi brokeriai gali draust visose draudimuose, ir lakstyt nereikes niekur :)

dyzelis 2008-01-03 13:49

taip, as irgi draudziausi pas brokerius, veiveriu 150, (Kaune) 2 aukste berods, gerai brokeriai, galima pasitart kur pigiau, kur geriau.

nors kiekviena atveji reikia ziuret individualiai.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.