MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   W124 neveikia autopilotas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5557)

Tomskis 2010-10-18 21:55

W124 neveikia autopilotas
 
Maniskiame merse neveikia autopilotas, instrukcija paskaiciau, tikrai neisijungia, dar kas jame negerai tai dega ASD (pats ASD veikia) lempute pastoviai, bet nzn ar tai su autopilotu susije, visa kita veikia. saugikliai visi geri, po kapotu prie akumo radau autopiloto rele, kaip ja patikrint? ar kazkur kitur slieku ieskot?

mikis 2010-10-18 22:03

jeigu asd dega tai tikrai neveikia, asd su autopiloti isvis nesusija, pradziai paziureciau ar normaliai pajungta viske autopiloto, poto jau ieskociau kas eina toliau iki reles

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 104614)
Maniskiame merse neveikia autopilotas, instrukcija paskaiciau, tikrai neisijungia, dar kas jame negerai tai dega ASD (pats ASD veikia) lempute pastoviai, bet nzn ar tai su autopilotu susije, visa kita veikia. saugikliai visi geri, po kapotu prie akumo radau autopiloto rele, kaip ja patikrint? ar kazkur kitur slieku ieskot?


Tomskis 2010-10-18 22:06

nu kad asd tikrai veikia, turejau be asd, labai didelis skirtumas kaip i posukius ieina :) be to skaiciau manuala, jis berods visada veikia iki kazkiek km/h. nu bet cia ne apie tai, tam bus atskira tema

tai kur man ko ieskot? po vairu ardyt panele ir sekt pagal laidus? ar imanoma prie sitos masinos pajungt diagnostika , gal ji parodytu?

mikis 2010-10-18 22:17

del asd galim labai lengvai ishsiaiskinti ir pamatisi kad neveikia, pakelk abudu galinius ratus, ir uzvedes uzmesk "D" islisk lauk ir su pirstinem blokuok viena rata, antras ratas nekiek nesuletes..
asd blokuojamas iki ~30km/h

del auto polito jungiklis yra kazkur salia prie jungiklio posukiu+valituvo..gal net nera pajungta


Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 104616)
nu kad asd tikrai veikia, turejau be asd, labai didelis skirtumas kaip i posukius ieina :) be to skaiciau manuala, jis berods visada veikia iki kazkiek km/h. nu bet cia ne apie tai, tam bus atskira tema

tai kur man ko ieskot? po vairu ardyt panele ir sekt pagal laidus? ar imanoma prie sitos masinos pajungt diagnostika , gal ji parodytu?


Tomskis 2010-10-18 22:24

vos paspaudus gaza ant zvyro, sukas abu ratai ir meta i sona, bet reiks pakelt ant keltuvo pabandyt ant idomumo :) nebegrybaukim kolkas

kokie dar imanomi variantai del autopiloto? jeigu su fiske viskas ok

Speed200 2010-10-18 22:25

O abs veikia ?

mikis 2010-10-18 22:30

pas mane ant zvirkelio irgi abu sukas, bet jei mesle sedi kokia, :)) gerai matosi kaip vienas draskosi, o kitas vos juda :)

o del piloto sakau pradek nuo fiskes, nes yra buve tokiu atveju kad nebuvo kur pajungti fiskes isvis :)

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 104624)
vos paspaudus gaza ant zvyro, sukas abu ratai ir meta i sona, bet reiks pakelt ant keltuvo pabandyt ant idomumo :) nebegrybaukim kolkas

kokie dar imanomi variantai del autopiloto? jeigu su fiske viskas ok


Tomskis 2010-10-18 22:33

Citata:

Pradžioje rašė Speed200 (Post 104626)
O abs veikia ?

veikia

Tomskis 2010-10-18 22:34

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 104632)
pas mane ant zvirkelio irgi abu sukas, bet jei mesle sedi kokia, :)) gerai matosi kaip vienas draskosi, o kitas vos juda :)

o del piloto sakau pradek nuo fiskes, nes yra buve tokiu atveju kad nebuvo kur pajungti fiskes isvis :)

tai pradesiu nuo fiskes, bet noriu zinot kokios dar gali but bedos, jei isardysiu, fiske ok, galesiu patikrint ar +12 i ja ateina, kad nereiktu poto begt vel prie kompo ir klaust kas toliau, iskart toliau ir ieskociau :) beje kur ta fiske? vaira buvau sian nuemes, viskas ten grazu

mikis 2010-10-18 22:41

ten prie vairo visos fiskes salia jungiasi, nera ten kilometriniu laidu :) jei neveikia nei viena funkcija, gal ir pati rele bus sprogus, bet mana kad bus su fiske problema

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 104635)
tai pradesiu nuo fiskes, bet noriu zinot kokios dar gali but bedos, jei isardysiu, fiske ok, galesiu patikrint ar +12 i ja ateina, kad nereiktu poto begt vel prie kompo ir klaust kas toliau, iskart toliau ir ieskociau :) beje kur ta fiske? vaira buvau sian nuemes, viskas ten grazu



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.