MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Apple - A208 CLK 430 Cabrio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21040)

Apple 2018-03-06 19:28

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 494201)
Is foto sunku suprasti bet lyg sujungimas odos su medziu gan grubus ..oda auksciau uz medi..ir lyg izvelgiu mazu rauksliu ...o gal tamstos huawei blogai pernesa :xx:

rauksliu nera, virsuj prie vairo oda lygiai su medziu, tik gal iki galo nepriklijuota, reiktu patept klijais ir spustelt. Viskas padaryta kaip originale, odos storis ir paminkstinimo storis toks pat, net odos struktura tokia pat :)

KK 2018-03-06 19:33

Vairas tikrai gražus ir dera prie salono, deja matosi kad padarytas ne super... Bet nu geriau negu buvo :D Apple, skelbime už 9k stovės ? :D

Apple 2018-03-06 19:42

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 494203)
Vairas tikrai gražus ir dera prie salono, deja matosi kad padarytas ne super... Bet nu geriau negu buvo :D Apple, skelbime už 9k stovės ? :D

galvoju gal 8 :D, pora šimtų nuleisiu ir išeis už savikaina :D man pelno nereik

o kas liečia padarymą, tai man atrodo normalus, nelabai turiu su kuo palyginti ir nelabai žinau kaip padaryt galima geriau :)

Markko 2018-03-06 19:46

Is foto sunku nuspresti...jei sumokejai 50 eur tai tada viskas ok :) jei virs 100 atiduociau atgal..

Apple 2018-03-06 19:59

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 494206)
Is foto sunku nuspresti...jei sumokejai 50 eur tai tada viskas ok :) jei virs 100 atiduociau atgal..

100 EUR, kas konkrečiai negerai? Nuvežti atgal mažiausia problema, tik ar įmanoma padaryt geriau? Turi PVZ kaip turi atrodyti?

Garbanius 2018-03-06 20:46

w210 FB grupėj prieš kokias 2savaites mačiau buvo tema apie tuos pikselių sutvarkymus, ten visi dievagojosi, kad lengva ir pigu sutvarkyt, pabandyk paieškot.

Apple 2018-03-06 21:01

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 494211)
w210 FB grupėj prieš kokias 2savaites mačiau buvo tema apie tuos pikselių sutvarkymus, ten visi dievagojosi, kad lengva ir pigu sutvarkyt, pabandyk paieškot.

lengva, jei esi krupstus ir turi kantrybes, pas mane nei to nei to nera. Man reik pyst ir yra, o knistis pirstu galiukais valanda laiko, tai man cia nera lengva :) youtube yra video medziaga, filmuko trukme man rodos apie 45 min.

Markko 2018-03-06 21:35

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 494207)
100 EUR, kas konkrečiai negerai? Nuvežti atgal mažiausia problema, tik ar įmanoma padaryt geriau? Turi PVZ kaip turi atrodyti?

Darbiniam kompe neturiu foto,pienktadieni kai busiu vln imesiu..o seip mesk aki i koki mobile kur parduoda masinas su maza rida ir medinukais..sujungimas odos ir medzio turi buti lyg vienas.. ir man atrodo kad odos senos nenuiminejo o dejo ant virsaus..bet is foto nenoriu burti...

Apple 2018-03-06 21:52

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 494221)
Darbiniam kompe neturiu foto,pienktadieni kai busiu vln imesiu..o seip mesk aki i koki mobile kur parduoda masinas su maza rida ir medinukais..sujungimas odos ir medzio turi buti lyg vienas.. ir man atrodo kad odos senos nenuiminejo o dejo ant virsaus..bet is foto nenoriu burti...

100% nuiminejo. Vairo storis originalus. As gi rankose laikiau ir sita ir originalu, storisbtas pats. Tik siek tiek ploniau noretus prie medzio, ten kazkaip uzlenkta oda ir jos nera kir pakist. Originaliai grazesnis uzbaigimas buna.

Markko 2018-03-06 21:59

ta uzlenkima sunku padaryti..as kai vairais prekiavau biski tai vilniuje tik vienas meistras galejo padaryti kaip is gamyklos..litais tada kainavo kosmosa 300..kai kiti dare max po 150-120..gaila kontakto neturiu..todel kas zinojo sita niuansa mokejo daugiau uz tvarkinga bet kad tik netraukti..
Tas trukumas ..kalnelis odos jausis kai pradesi vazineti ir sukti vaira..


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.