MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   nobodiez W211 E270 CDI (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12128)

nobodiez 2013-04-12 18:41

nobodiez W211 E270 CDI
 
5 Attachment(s)
Sveiki, na pristatysiu ir savaji MB. Isigijau nesenai, pries trejeta savaiciu. Rida 190000km, trys buve seimininkai nuo naujo, sedint viduj ir vaziuojant jaucias kad buvo mylimas :)
Suzavejo interjeras, ieskojau ilgai tvarkingo ir kad butu su pilna medzio apdaila.
Privalumai: stoglangis, pilnas odinis salonas, pilna medzio apdaila ( iskaitant vaira, kuris man taip patinka :) ) , chrome pack, automatine pavaru deze kuri dirba puikiai, na ir visi kiti budingi privalumai, autopilotas ir t.t.
Trukumai: Nera navigacijos, sildomu sedyniu, xenonu, panoraminio stogo.
Planuose yra keletas pokyciu jam padaryti, bet viskas su laiku, kolkas darom ji mechaniskai kiek imanoma puikiu. Planuoju dazyt matine spalva, deti xenonus, tamsinti langus ir ieskotis geresnio ratlankiu komplekto (orginaliu ratu).

Treciasis mano kada nors turetas W211, pries tai turejau E200K ir toki pati E270. Sita labiausiai prie sirdies man, ir planuoju islaikyt ilgus santykius su ja ;)

dejwis 2013-04-12 18:56

Mersas gal ir nieko,sveikinu issirinkus :) Tik vairas kazkodel neteisingoje puseje :)

Somesword 2013-04-12 18:59

Man spalva nelabai :)
Saip tai nelabai issiskiriantis w211 :)

p.s. moldingus ir buferi reiks dazyt :)

Mercedes.Benz 2013-04-12 19:08

Pradėjo daugėti šitų mėlynų 211 forume. :blink: Vairas, tai ar nuo donoro neuždėtas kartais? Man atrodo spalva šviesesnė (kaip sėdynių) turėtų būti, jeigu būtų originalas, bet dailiai jis įsipaišo, nes panelės viršus tokios spalvos. Išorės spalva labai tinka prie kreminio salono, nebent tik juoda geresnis derinys ko gero būtų. Ratai nelabai. Ramunėlės tos (1 foto) manau geriau atrodytų, toks tikrai elegantiškas ir subalansuotas automobilis gautųsi. Realiai pakankamai vykęs daiktas. Didžiulis pliusas už saloną ir stiprybės jį valant. ;)

nobodiez 2013-04-12 19:09

Dejwis, na saloj gyvenant tenka apsiprast su tuo :D
Somesword, aprasyme parasyta kad bus dazytas visas auto matine spalva, o ka tu skaitai issiskirianciu w211? E63 amg? W211 lieka W211, komfortas ir malonumas vairuot, o calibru vairuotojai iesko 'issiskirtinumo', mercedes neperkamas kad issiskirti kazkuo. Ieskojau auto kad tiktu, patiktu ir smagiai vaziuotu ;)

nobodiez 2013-04-12 19:14

Citata:

Pradžioje rašė Mercedes.Benz (Post 265883)
Pradėjo daugėti šitų mėlynų 211 forume. :blink: Vairas, tai ar nuo donoro neuždėtas kartais? Man atrodo spalva šviesesnė (kaip sėdynių) turėtų būti, jeigu būtų originalas, bet dailiai jis įsipaišo, nes panelės viršus tokios spalvos. Išorės spalva labai tinka prie kreminio salono, nebent tik juoda geresnis derinys ko gero būtų. Ratai nelabai. Ramunėlės tos (1 foto) manau geriau atrodytų. Toks tikrai elegantiškas ir subalansuotas automobilis gautųsi. Realiai pakankamai vykęs daiktas. Didžiulis pliusas už saloną ir stiprybės jį valant. ;)

Spalva vairo atitinka salona, ir vairas yra orginalus, tiesiog kokybe nuotaukos neispudinga. O yra taikyta spalva vairo prie paneles medzio spalvos o ne sedyniu. Man taip pat patinka spalvu derinys, turejau pries tai juoda, man sita labiau prie sirdies ;) Jo pilnai sutinku del ratu, dabar 'ramuneles' ir stovi, bet ieskosiu geresnio komplekto nes mazoki man ratai, ir padangos jau atgyvenusios savo gyvenima, tik neissirenku tinkanciu ratu :yucky:
Aciu uz nuomone ;)

Hunter 2013-04-12 20:42

nebemadinga jau matine spalva

Somesword 2013-04-12 21:18

del spalvos praskaicau, bet pritariu hunter, matine netiks visiskai :)
geriau juoda arba balta :)

Apple 2013-04-12 21:27

Normalus auto :) bet del spalvos, aš jau tau minejau, pradžiai geriau susidek AMG paketa, o tada spalva keisk ;)

Mercedes.Benz 2013-04-12 21:41

Citata:

Pradžioje rašė nobodiez (Post 265885)
Spalva vairo atitinka salona, ir vairas yra orginalus, tiesiog kokybe nuotaukos neispudinga. O yra taikyta spalva vairo prie paneles medzio spalvos o ne sedyniu. Man taip pat patinka spalvu derinys, turejau pries tai juoda, man sita labiau prie sirdies ;) Jo pilnai sutinku del ratu, dabar 'ramuneles' ir stovi, bet ieskosiu geresnio komplekto nes mazoki man ratai, ir padangos jau atgyvenusios savo gyvenima, tik neissirenku tinkanciu ratu :yucky:
Aciu uz nuomone ;)

Ramunėlės žiema labai teisingas pasirinkimas. Kiek atsimenu R16 jos, tai pats tas žiema. Vasarai dėk tokius:
http://web412.can20.de/dateien/felge...g_styling3.jpg
Tie patys ratai ant 211: http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-2606947.html.
AMG Style 3.
Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 265894)
nebemadinga jau matine spalva

Matinę juodą su kreminiu salonu matęs bent kartą? Kai jis taip mašiną nudažys esu tikras, kad būsi vienas pirmųjų, kuris čia seilėsis.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.