MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   LPG vs CNG vs Dyzelis vs Benzas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16063)

Hunter 2015-02-18 18:11

LPG vs CNG vs Dyzelis vs Benzas
 
Taigi taigi, kadangi kas menesi vis uzsiveda diskusijos apie dujas ir dyzeli, tai kad neterst kitu temu diskutuojam cia.
Labiau issivysciusiu individu prasyciau diskutuoti argumentuotai, o ne bobuciu pasakomis

vytis 2015-02-18 18:15

reikejo uzvadinti dyzelis vs kitos kuro rusys :D itariu cia bus karsciau nei skelbimu temoje :)

Apple 2015-02-18 18:18

Tyles visi ir numirs sita tema, nes blevyzgot svetimose temose yra malonu, o ten kur reikia - niekam neidomu :D

vytis 2015-02-18 18:30

tai kur tie traktoristai ? ? ? turbut pila pigesne salerka is kanistru :D

ViliusD 2015-02-18 18:32

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 378977)
tai kur tie traktoristai ? ? ? turbut pila pigesne salerka is kanistru :D

Ner cia tikslo ir gincytis kas vaziuoja su dujom, vistiek sauks uz dujas, kas dyzeliu tas uz dyzeli... :D

Apple 2015-02-18 18:35

Aš važiuoju su dyzeliu, bet esu už benza :lithuania:

Iš esmės manau, kad tie kas sudeda dujas i apynaujes masinas ti aiskiai parodo, kad nusipirko ne pagal savo kisene automobili. Nu juokinga is sono. O kai dujas deda is taupumo i senus lauzus (neisizeiskit, cia tiesiog pavadinimas), tai problemos nematau. Nepazystu nei vieno zmogaus, kuris pirktu nauja masina ir detu i ja dujas, bet zinau labai daug, kai uz paskutinius centus perka didelio litrazo masinas BMW, MB S klase ir panasiai ir po to deda dujas nes realiai neturi centu pilt benzui, tai man tokie viekejai kelia juoka :)

vytis 2015-02-18 18:43

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378979)
Aš važiuoju su dyzeliu, bet esu už benza :lithuania:

Iš esmės manau, kad tie kas sudeda dujas i apynaujes masinas ti aiskiai parodo, kad nusipirko ne pagal savo kisene automobili. Nu juokinga is sono. O kai dujas deda is taupumo i senus lauzus (neisizeiskit, cia tiesiog pavadinimas), tai problemos nematau. Nepazystu nei vieno zmogaus, kuris pirktu nauja masina ir detu i ja dujas, bet zinau labai daug, kai uz paskutinius centus perka didelio litrazo masinas BMW, MB S klase ir panasiai ir po to deda dujas nes realiai neturi centu pilt benzui, tai man tokie viekejai kelia juoka :)

o kodel nedeti i nauja masina duju ? motyvuok . patinka pinigus per duslintuva paleist?gali paaukot vaiku namam jei jauti kad pinigai spaudzia kisene. pinigus kuriuos sutaupai vaziuodamas dujom ,gali skirti aptarnavimuj arba remontuj . pas mane pinigu trukumo nera,ruosiuosi pirkti w221 5.5 ir galiu 100 % pasakyti kad desiuos dujas,nors benzas pigus pas mane . tiesiog nematau prasmes nesutaupyti ten kur galima sutaupyti

sharrasitto 2015-02-18 18:44

ipilsiu zibalo i ugni. Alektra - tai musu ateitis! :D

vytis 2015-02-18 18:46

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 378982)
ipilsiu zibalo i ugni. Alektra - tai musu ateitis! :D

impotentam taip :D patinka girdeti riaumojima vidaus degimo variklio,to nepakeis niekas

Apple 2015-02-18 18:54

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 378981)
o kodel nedeti i nauja masina duju ? motyvuok . patinka pinigus per duslintuva paleist?gali paaukot vaiku namam jei jauti kad pinigai spaudzia kisene. pinigus kuriuos sutaupai vaziuodamas dujom ,gali skirti aptarnavimuj arba remontuj . pas mane pinigu trukumo nera,ruosiuosi pirkti w221 5.5 ir galiu 100 % pasakyti kad desiuos dujas,nors benzas pigus pas mane . tiesiog nematau prasmes nesutaupyti ten kur galima sutaupyti

Rafis tave degalinej apspjaus :lithuania:
Kai dujos dedamos i ekonomines klases automobilius - tai yra sveikintina, nes zmogus tikrai taupo, neturi saibu ir t.t. Bet kai dujas deda i apynaujus PREMIUM klases limuzinus, tai yra KLOUNADA. Prestizas ir taupumas neturi tiesioginio salycio tasko. VIetoj to, kad ismesi 20-25k ant 221, tai paaukok 10k EUR vaikų namams ir nusipirk auto uz 10k EUR. nu apie ka mes kalbam :)

Skirkit prestizinius automobilius nuo pilkos mases.

Nei vienam nauja S klase nusipirkusiam asmeniui tokia mintis i galva net neateina :) jei kam nors uzduociau toki klausima tai mane durnium palaikytu, o pazystu tokiu ne 1 ir ne 2. Dujas deda realiai tik tiek, kurie tikrai neturi pinigu ir nepazystu nei vieno, kuris turedamas normaliai saibu isidejo dujas. Jei is 100 000 vienas toks ir yra tai isimtis tik patvirtina taisykle :)

P.S. bet pries dujas neturiu nieko pries :lithuania:

pucenas 2015-02-18 18:56

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378979)
Aš važiuoju su dyzeliu, bet esu už benza :lithuania:

Iš esmės manau, kad tie kas sudeda dujas i apynaujes masinas ti aiskiai parodo, kad nusipirko ne pagal savo kisene automobili. Nu juokinga is sono. O kai dujas deda is taupumo i senus lauzus (neisizeiskit, cia tiesiog pavadinimas), tai problemos nematau. Nepazystu nei vieno zmogaus, kuris pirktu nauja masina ir detu i ja dujas, bet zinau labai daug, kai uz paskutinius centus perka didelio litrazo masinas BMW, MB S klase ir panasiai ir po to deda dujas nes realiai neturi centu pilt benzui, tai man tokie viekejai kelia juoka :)

Tikra tiesa. As irgi siuo metu vazineju su dyzeliu (senieji forumieciai zino kodel) bet nekenciu jo kaskart isedes :( bet... Taciau sendien gavau pasiulyma pereitii kita darba. Tai jai ten situacija bus kitokia keisiu savo graba i benzini i graba ;) bet visumoi as ir uz dujas :)

Apple 2015-02-18 18:58

Kaunieciai saugokites, duobiu mieste vel padauges :D

pucenas 2015-02-18 19:00

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378987)
Kaunieciai saugokites, duobiu mieste vel padauges :D

Apple, bet vilniui gal sumazes :)

vytis 2015-02-18 19:04

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378984)
Rafis tave degalinej apspjaus :lithuania:
Kai dujos dedamos i ekonomines klases automobilius - tai yra sveikintina, nes zmogus tikrai taupo, neturi saibu ir t.t. Bet kai dujas deda i apynaujus PREMIUM klases limuzinus, tai yra KLOUNADA. Prestizas ir taupumas neturi tiesioginio salycio tasko. VIetoj to, kad ismesi 20-25k ant 221, tai paaukok 10k EUR vaikų namams ir nusipirk auto uz 10k EUR. nu apie ka mes kalbam :)

Skirkit prestizinius automobilius nuo pilkos mases.

Nei vienam nauja S klase nusipirkusiam asmeniui tokia mintis i galva net neateina :) jei kam nors uzduociau toki klausima tai mane durnium palaikytu, o pazystu tokiu ne 1 ir ne 2. Dujas deda realiai tik tiek, kurie tikrai neturi pinigu ir nepazystu nei vieno, kuris turedamas normaliai saibu isidejo dujas. Jei is 100 000 vienas toks ir yra tai isimtis tik patvirtina taisykle :)

P.S. bet pries dujas neturiu nieko pries :lithuania:

man w221 kainuos apie 20-25 k $ ,kadangi ji pirksiu ne lietuvoj . o del taupymo tu klysti ,pas mus g55 ,nauji land crusiseriai vaziuoja su dujom ,kuriu savininkai pinigu turi gerokai daugiau nei vargsai lietuviai . tiesiog kitoks poziuris i visa tai . kaip manai kodel w221 kebule buvo isleistas s400 hybrid variantas?

Apple 2015-02-18 19:07

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 378989)
man w221 kainuos apie 20-25 k $ ,kadangi ji pirksiu ne lietuvoj . o del taupymo tu klysti ,pas mus g55 ,nauji land crusiseriai vaziuoja su dujom ,kuriu savininkai pinigu turi gerokai daugiau nei vargsai lietuviai . tiesiog kitoks poziuris i visa tai . kaip manai kodel w221 kebule buvo isleistas s400 hybrid variantas?

S400 hybrid buvo isleistas tikrai ne tam kad i ji dujas sumontuoti :) hybrid ir dujos du skirtingi dalykai.

Geriau pasakyk, kodel E klase yra CNG o S klases nera?

Ricard 2015-02-18 19:20

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378984)
Rafis tave degalinej apspjaus :lithuania:
Kai dujos dedamos i ekonomines klases automobilius - tai yra sveikintina, nes zmogus tikrai taupo, neturi saibu ir t.t. Bet kai dujas deda i apynaujus PREMIUM klases limuzinus, tai yra KLOUNADA. Prestizas ir taupumas neturi tiesioginio salycio tasko. VIetoj to, kad ismesi 20-25k ant 221, tai paaukok 10k EUR vaikų namams ir nusipirk auto uz 10k EUR. nu apie ka mes kalbam :)

Skirkit prestizinius automobilius nuo pilkos mases.

Nei vienam nauja S klase nusipirkusiam asmeniui tokia mintis i galva net neateina :) jei kam nors uzduociau toki klausima tai mane durnium palaikytu, o pazystu tokiu ne 1 ir ne 2. Dujas deda realiai tik tiek, kurie tikrai neturi pinigu ir nepazystu nei vieno, kuris turedamas normaliai saibu isidejo dujas. Jei is 100 000 vienas toks ir yra tai isimtis tik patvirtina taisykle :)

P.S. bet pries dujas neturiu nieko pries :lithuania:

pritariu

Hunter 2015-02-18 19:21

O kaip jums reali situacija renkantis uz tuos pacius pinigus tiek i kuro baka tiek uz masina (+-1L dyzelio ar +-2L duju nieko nekeicia), automobilio islaikymo ale airmatic prasau nekisti. Tiesa palyginimas butu lieciantis senas masinas (is mano patirties)
w210 2.7cdi arba 3.2cdi (9-11L dyzelio)
ar
w220 3.2 arba 4.3 arba 5.0 benzas/dujos (17-20L duju +1L benzo)

Apple 2015-02-18 19:24

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 378995)
O kaip jums reali situacija renkantis uz tuos pacius pinigus tiek i kuro baka tiek uz masina (+-1L dyzelio ar +-2L duju nieko nekeicia), automobilio islaikymo ale airmatic prasau nekisti. Tiesa palyginimas butu lieciantis senas masinas (is mano patirties)
w210 2.7cdi arba 3.2cdi (9-11L dyzelio)
ar
w220 3.2 arba 4.3 arba 5.0 benzas/dujos (17-20L duju +1L benzo)

nesupratau klausimo - perfrazuok aiskiai :)

Hunter 2015-02-18 19:25

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378996)
nesupratau klausimo - perfrazuok aiskiai :)

Pasirinkimas buvo tarp tokiu masinu w210 su tais motorais ir w220 su tais. Nes pinigine israiska tiek masinos kainos tiek kuro sanaudu ta pati

Apple 2015-02-18 19:29

as neturiu nieko pries dujas i sena masina. As turiu pries naujas ar apynaujes limuzinos klases ar prabangias :)

Ir niekur niekada nesakiau, kad dujos yra blogai, jos yra gerai jei montuojamos i tinkama automobili.

Beje 320 dyzelis yra labai panasu kaip ir 500 dujos. Bet jei reiktu rinktis pvz w211, tai imciau 420 CDI ir vietoj duju ideciau chip :daro:
Ir rukytumet su savo 5litriais :D pilciau maziau nei i benza, bet siek tiek brangiau nei dujos.

zyle22 2015-02-18 19:31

Man tai idomu,kodel zmones galvja,kodel dujos naujoje aukstos klases masinoje ira blogis,nelygis?

Apple 2015-02-18 19:33

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 378999)
Man tai idomu,kodel zmones galvja,kodel dujos naujoje aukstos klases masinoje ira blogis,nelygis?

Kai galesi nusipirkti nauja S klase - tokie klausimai nekils :wave:

zyle22 2015-02-18 19:35

kai galesi :),bet kuom blogai tavo nuomone kas atsitiks tai masinai,tipo geda piltis dujas i w222?

Hunter 2015-02-18 19:36

Nei vienas cia diskutuojantis neperka ir greiciausiai greitu laiku nepirks naujos S klases, tai cia kaip ir ne argumentas. Be to nuo mazdaug 2010m nelabai yra i ka montuoti tas dujas MB gamoj

Hunter 2015-02-18 19:38

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378998)
as neturiu nieko pries dujas i sena masina. As turiu pries naujas ar apynaujes limuzinos klases ar prabangias :)

Ir niekur niekada nesakiau, kad dujos yra blogai, jos yra gerai jei montuojamos i tinkama automobili.

Beje 320 dyzelis yra labai panasu kaip ir 500 dujos. Bet jei reiktu rinktis pvz w211, tai imciau 420 CDI ir vietoj duju ideciau chip :daro:
Ir rukytumet su savo 5litriais :D pilciau maziau nei i benza, bet siek tiek brangiau nei dujos.

kuo 320dyzelis panasu i 500 dujas?

kesha 2015-02-18 19:38

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 378999)
Man tai idomu,kodel zmones galvja,kodel dujos naujoje aukstos klases masinoje ira blogis,nelygis?

...hmmm.Todel,kad zmones perkantys naujas aukstos klases masinas net nezino ,kad masinos gali buti su dujom.

zyle22 2015-02-18 19:40

zino ir deda :)

Apple 2015-02-18 19:41

Cia yra ne argumentas, cia yra atsakymas apie nauja prabangia auto ir dujas :) jei kyla klausimai tokie - reiskia tu jos tikrai negali pirkti. O kai jau glesi - apie dujas negalvosi.

O i paprastas masinas dekit dujas kuo daugiau, tuo visiems geriau bus :) sutaupysim daug pinigu, gal geresnes masinas ipirksim ir kada nors gyvenime uzgyvensim ant nauju S'u be duju :D

Apple 2015-02-18 19:42

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 379007)
zino ir deda :)

Konkrečius pavyzdžius prašom :) jei tai yra vienas iš keliasdešimt tukstančių, tai čia išimtis, o išimtis tik patvirtina taisykle :)

Kasdieniniam savo darbe kasdiena bendrauju su ivairaus plauko verslininkais, dalis iš ju patenka i turtingiausiu zmoniu sarasa Lietuvoje, dalis yra visiskai paprasti. Ir tarp ju nera nei vieno, kuris butu sumontaves dujas nesvarbu ar tai prabangi ar tai paprasta masina. O prabangiu masinu savininkai ko gero net nezino, kad galima sumontuot dujas i masina :)

zyle22 2015-02-18 19:46

nu s klasei nemates,bet pvz hameriu maciau su dujom ir kas cia blogo?gamta maziau tersi,vieni pliusai tik :)

Pavidolis 2015-02-18 19:46

As girdejes, kad duju oktavinis skaicius didesnis ir, spaudziant oro-kuro misini, sprogimas anksciau ivyksta ir taip gadinasi stumokliai ir pns.
Gali kas nors patvirtint/paneigt? Ar patikslint? :mastau:

Apple 2015-02-18 19:47

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 379013)
nu s klasei nemates,bet pvz hameriu maciau su dujom ir kas cia blogo?gamta maziau tersi,vieni pliusai tik :)

Zmogus nauja is salono nusipirko ir sudejo dujas? Nebesvaikim geriau :ne:

Hunter 2015-02-18 19:49

Citata:

Pradžioje rašė Pavidolis (Post 379014)
As girdejes, kad duju oktavinis skaicius didesnis ir, spaudziant oro-kuro misini, sprogimas anksciau ivyksta ir taip gadinasi stumokliai ir pns.
Gali kas nors patvirtint/paneigt? Ar patikslint? :mastau:

Didesnis oktaninis skaicius rodo atsparuma detonacijai. Taip kad dujos kaip tik apsaugo nuo prieslaikinio savaiminio uzsiliepsnojimo

zyle22 2015-02-18 19:53

nu ne nauja,panesiota.as apie ELITA net nekalbu, tie tai tikrai nezino kas tos dujos.biski prastesni zmones nori geresnio auto ir pataupo ant kuro viskas cia ira gerai.

tomasgarliava 2015-02-18 19:53

Butu idomu kas yra susidejes i merso dyzeli dujas, tomskis cia skelbima imete kad i sena 2,5d dujos imestos, pamenu kazkada rode kaip alia tipo europoj del ekologijos i furas kur miestuose prekes isvezioja, komunalininkam visokiem montuoja dujas, geriau dyzelis sudega maziau tersia ir t.t.

Apple 2015-02-18 19:54

Citata:

Pradžioje rašė zyle22 (Post 379019)
nu ne nauja,panesiota.as apie ELITA net nekalbu, tie tai tikrai nezino kas tos dujos.biski prastesni zmones nori geresnio auto ir pataupo ant kuro viskas cia ira gerai.

ne ne ne, yra ne taip. Paprasti zmones nori eleitiniu masinu ir realiai neturi saibu ju islaikyt ir deda dujas, va toks teisingas apibudinimas yra :)

Va kai turesit tiek saibu, tai ir jus apie dujas pamirsit :D
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/kkPU1Vj3lKA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

alteroja 2015-02-18 19:57

į naujas išvis nėra tikslo dėti. ypač kokius mersus. net ir kvailai atrodys. o ir šiandieninių benzininių motorų kompleksiškumas toks pat kaip ir dyzelio.

kitas dalykas - kas baisiau į benzą statyti dujas ar pilti saliarką iš griovio? kakodėl būtent antrasis variantas pas mus gaunasi labiau sveikintinas.
nors pirmasis pagal visus objektyvius yra teigiamas, tik dėl įsitikinimų visuomenėje padaromas neigiamas.

zyle22 2015-02-18 19:58

neturi ir randa buda kaip islaikyti :).su salyga sutinu kai negali auto islaikyti,kai jis ima paskola ant vaziuokles remonto :).o kad renkasi alternatyvu kura nemanau kad jis auto neislaiko jei jis turi uz ka duju isipilti :)

Gintaras 2015-02-18 19:59

w212 mersai gaminami gamykliškai su dujom. Nežinau kokiom rinkom jie skirti ,bet gaminami tai tikrai ir perkami tikrai :vairuot:

Apple 2015-02-18 20:01

Citata:

Pradžioje rašė MATRIX (Post 379026)
mersai jau senokai gaminami gamykliškai su dujom. Nežinau kokiom rinkom jie skirti ,bet gaminami tai tikrai ir perkami tikrai :vairuot:

Taip, bet ne S klase :) E klase, B klase...
Kas nera blogai :wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.