MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W245 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=196)
-   -   Pakaitinimo zvakes, geltona lempute (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21181)

Alegra 2018-02-21 20:11

Pakaitinimo zvakes, geltona lempute
 
Atrodo senokai nerasiau.. :)

Uzvedant masina nenori uzgesti geltona zvakiu lempute. Is kokio septinto bandymo siaip ne taip uzgesta (kazkaip nenoriu uzvedineti kai ji dega..).
Klausimas kiek rimta tai gali buti automobiliui, ta prasme kad sia ir kita savaite nu praktiskai jokiu sansu atiduoti masina servisan, man jos butinai reikia.. Bet ar nieko labai blogo nenutiks, jei dar pavazinesiu su tokia? Temperatura lauke zemiau +6 nebuvo nukritus pas mane, tai gal salciams nelabai suversti kaltes gaunasi..

B klase, 2008 metu..

Darius 2018-02-21 20:12

Ar teisingai supratau: kai užvedi auto dega užsidega spiralė? jai taip, tai perdegė žvakė(s) arba relė.

Garbanius 2018-02-21 20:28

Pas mane atvirkscia problema 211’am nedega niekada lempute, pakaitinimo rele nauja, Matrix galvoja, kad cia galbut priezastis del Italijos rinkai skrto MB? per star aktyvuot ar kaip?

Rykštė 2018-02-21 20:43

Žinoma gali viskas baigtis gerai.....,bet jei relė neatsijunge ir visa laiką sildo,tai pradžiai sudegs visos zvakes,o paskui gal ir rimčiau kažkas suliepsnos.

Alegra 2018-02-21 21:31

Pasukus rakteli visada palaukiu, kol uzges spirale, tada suku toliau, kad uzsivestu. Mano atveju pasukus rakteli pirma karta ji uzgesta (kaip ir turetu buti, lyg ir viskas gerai), uzvedineju, tada ji uzsidega. Isjungiu, bandau is naujo, pasuku rakteli, palaukiu, negesta. Po kokiu septyniu kartu bandymu uzgesta (skaiciavau siandien :) ) , uzsiveda ir vaziuojant nebedega, kokios trys dienos lygiai tas pats. Labai buitiskai gal parasiau.. Kiek skaiciau, daznai tas nutinka ziema, kai salta, bet pas mane dideliu salciu nera..
Siaip jei buciau namie ir ta lempute niekaip negesta, turbut nevaziuociau. Bet jei ne namie ir reikia grizti, nezinau ka daryciau.. To ir bijau, turbut isvis negalima vaziuoti jei ji dega, net keliu km, ar kaip.. ?:confused:

driuliauskas 2018-02-21 22:22

Citata:

Pradžioje rašė Alegra (Post 492704)
Pasukus rakteli visada palaukiu, kol uzges spirale, tada suku toliau, kad uzsivestu. Mano atveju pasukus rakteli pirma karta ji uzgesta (kaip ir turetu buti, lyg ir viskas gerai), uzvedineju, tada ji uzsidega. Isjungiu, bandau is naujo, pasuku rakteli, palaukiu, negesta. Po kokiu septyniu kartu bandymu uzgesta (skaiciavau siandien :) ) , uzsiveda ir vaziuojant nebedega, kokios trys dienos lygiai tas pats. Labai buitiskai gal parasiau.. Kiek skaiciau, daznai tas nutinka ziema, kai salta, bet pas mane dideliu salciu nera..
Siaip jei buciau namie ir ta lempute niekaip negesta, turbut nevaziuociau. Bet jei ne namie ir reikia grizti, nezinau ka daryciau.. To ir bijau, turbut isvis negalima vaziuoti jei ji dega, net keliu km, ar kaip.. ?:confused:

Jei pasukus pirma karta rakteli ji uzgesta, tada vedant vel uzsidega bus zvakes arba rele. Zvakes gali ir pats pasitikrinti jei turi multimetra ir moki juo naudotis. Gali vazineti ir labai nepergyventi. Nieko bloga nenutiks. Pats gyvenu ten kur temp nelabai nukrenta zemiau +6. Ir zinau kad zmones cia nekeicia nei zvakiu nei reliu, vazineja su deganciom lemputem.

antasulc 2018-06-10 18:51

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 492709)
Jei pasukus pirma karta rakteli ji uzgesta, tada vedant vel uzsidega bus zvakes arba rele. Zvakes gali ir pats pasitikrinti jei turi multimetra ir moki juo naudotis. Gali vazineti ir labai nepergyventi. Nieko bloga nenutiks. Pats gyvenu ten kur temp nelabai nukrenta zemiau +6. Ir zinau kad zmones cia nekeicia nei zvakiu nei reliu, vazineja su deganciom lemputem.

O kaip atjungti tą relę ir žvakių nekaitint? Kur ji yra, C200, W202.

amerika 2018-06-10 19:30

Citata:

Pradžioje rašė antasulc (Post 500518)
O kaip atjungti tą relę ir žvakių nekaitint? Kur ji yra, C200, W202.

neužkursi variklio

antasulc 2018-06-11 16:10

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 500519)
neužkursi variklio

Kokia prasme, ar kad kompresijos nepakaks? Juk šilta lauke. Būdavo, kad nelaukdavau kol lemputė užges, jungdavau starterį ir užsivesdavo.
Dabar visai neturiu laiko taisymui, tai negi tokia didelė rizika važiuoti su šviečiančia? Šiandien, po kurio laiko, važiuojant užgęso. Iš naujo užvedant vėl nušvito.

Darius 2018-06-11 16:18

Relė po apiplovimo bakeliu, bet kad ir atjungsi reėe, vistiek lemputė degs ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.