MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 Neveikia posukiai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4123)

Mb 140 2010-03-21 21:23

W202 Neveikia posukiai
 
nev eikia posukiai,dirb avarinis,bet neveikia posukiai,net ne kliksi rele,pas c Klase :d neturiu jau jegu rasyt :D arba padeat arbe ne :D:D:D

driuliauskas 2010-03-21 21:26

:ohne: kiek tu siandien isgerei? :d pamegink elementaria rele pakeisti :D
Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 71556)
nev eikia posukiai,dirb avarinis,bet neveikia posukiai,net ne kliksi rele,pas c Klase :d neturiu jau jegu rasyt :D arba padeat arbe ne :D:D:D


cabrys 2010-03-21 21:26

edit:
pavelavau atsakyt :D

yamato 2010-03-22 03:49

posūkių rėlė, berods, atsakinga dar ir už valytuvus ir dar už velniai žino ką... pas mane buvo valytuvai sustreikavę, tai užteko išardžius kontaktus pratrinti ir spyruokles pakeisti :) būtų manau užtekę ir kontaktus pratrinti, bet pažįstamas elektrikas ardė, sakė, kad nepakenks :D

Mb 140 2010-03-22 08:52

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 71559)
:ohne: kiek tu siandien isgerei? :d pamegink elementaria rele pakeisti :D

nu kiek isgeriau geriau neklausk,po pirties buvau,net nzn kaip kompa ijungiau :D pacioj relei elementas?ar imanoma rele patirkint atskirai ir paprastai
:drug: oi dar neturiu jegu,nejauciu nei rankyciu nei kojyciu :D :vaiduoklis:

driuliauskas 2010-03-22 16:07

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 71636)
nu kiek isgeriau geriau neklausk,po pirties buvau,net nzn kaip kompa ijungiau :D pacioj relei elementas?ar imanoma rele patirkint atskirai ir paprastai
:drug: oi dar neturiu jegu,nejauciu nei rankyciu nei kojyciu :D :vaiduoklis:

paleki iki sroto. pasimi ale pasitikrint kokias tris ir kaisioji. prades veikti posukiai. valio. neprades- kapstom giliau :)

DTM 2010-03-22 20:58

Pacios posukiu rankeneles w202 labai ligotos, bet cia greiciausiai ne tas atvejis.

Mb 140 2010-03-29 18:28

pakeiciau saugikli,viskas veike,po to perdege vel,taip kelis kart,po ro isimiau posukius,nieko kaip ir neradau ten gero :D ir idejau atgal :) po kol kas veikia,nzn ar ilgam,cia greiciausia kaip juos lupo,tai laidus kur nors patrauke,gal leitesi jei ar kazkas panasaus

lisas 2010-03-29 18:37

sveikas.nezinau ar pades,bet pas mane buvo panasi situacija su mb sunkvezimiu-perdeginejo rele posukiu.tai nuvariau pas elekrtika ir tas sutvarke per kokias 2 min. pasirodo yra svarbu nesumaisyti laisus vietom9turiu omeni ten yra du laidai ant posukio ir yra svarbu nesumaisyti ju vietom,viena su kitu.o as kai keiciau posukius juos sumaisiau.tai jis pakeite vietom ir viskas buvo ok.gal ir tau tas pats

Mb 140 2010-03-29 19:35

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 73178)
sveikas.nezinau ar pades,bet pas mane buvo panasi situacija su mb sunkvezimiu-perdeginejo rele posukiu.tai nuvariau pas elekrtika ir tas sutvarke per kokias 2 min. pasirodo yra svarbu nesumaisyti laisus vietom9turiu omeni ten yra du laidai ant posukio ir yra svarbu nesumaisyti ju vietom,viena su kitu.o as kai keiciau posukius juos sumaisiau.tai jis pakeite vietom ir viskas buvo ok.gal ir tau tas pats

pas mane nesumaisysi,nes fishke dedasi tik vienu budu ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.